Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

11 sie 2008, 18:03

hej dziewczyny!!!
Madziu spoko ja jestem jak maszyna :) daje rade ze wszystkim a swoją prace bardzo lubie ( ku zdziwieniu wielu ludzi) wiec to daje mi dodatkową satysfakcje :ico_oczko:
zdjęcia boskie, a Leon bardzo sie zmienia na twarzy z dnia na dzień :ico_brawa_01: taki mały mężczyzna sie robi :ico_oczko: wiec bedziesz miala kochana przechlapane jak laski bedą sie za nim oglądały :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:
a ja własnie obiadek robię a Franko śpi na dworze wiec mam chwilkę oddechu :ico_oczko:
oki spadam bo mi sie pyry przypalą :ico_oczko:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

13 sie 2008, 00:11

marta nie ma to jak dobra organizacja hihi ty to masz powera!!!!


a lelek coz.. kolezanki (mamy dziewczynek) nazywaja siebie tesciowymi leonka.. ale ja nie ingeruje hihihih
pewnie moj maly swirek nie zdecyduje sie na jedna dziewczyne hehe
:-D


wpadlam wam pokazac mojego rozgadanego przystojniaczka
http://www.youtube.com/watch?v=5hvo0t5PKrs

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

14 sie 2008, 08:36

Madziu nie mogłam ze śmiechu jak Leon z Tobą "dyskutował" hehehheheh a jak zawzięcie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 sie 2008, 10:29

Trzeba przyznac Madziu, ze Leos jest bardzo gadatliwy - na pewno by sie dogadal z moja Ola (ktora jakby nie miala zamiaru uzywac normalnych wyrazow - i wiekszosc jej mowy wyglada podobnie do Lelka :ico_oczko: ). Generalnie mowi kilkanascie poprawnych slow - a reszta jest mniej zrozumiala.

W sumie zastanawialam sie czemu tak jest i doszlam do wniosku, ze Ola sie nie wysila z innymi, bo wie,ze mama zawsze ja rozumie :ico_haha_01:

Pozdrawiam i milego dzionka!!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 sie 2008, 11:52

felicity001, a jak tam Filipek????

Madzia Lelon wymiata :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

hehe uwielbiam House:

H: Ma pani pasożyta.
P: Coś w rodzaju tasiemca?
H:Proszę się położyć i podnieść sweter.
Ręce może już pani opuścić.
P: Może pan coś z tym zrobić?
H: Tylko jeszcze przez najbliższy miesiąc.
Potem pozbycie się tego jest już nielegalne,
z wyjątkiem kilku stanów.
P: Nielegalne?
H:Proszę się nie martwić.
Wiele kobiet uczy się tolerować tego pasożyta.
Nadają mu imię, ubierają w małe ubranka, aranżują zabawy z innymi pasożytami...

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

14 sie 2008, 14:20

a Filipek ok - rosnie jak na drozdzach - podejrzewam,ze 7kg to juz ma (we wtorek idziemy na wazenie z okazji 3 miesiecy :ico_oczko: ). W srode bedzie mial 2.szczepienie.
Tak sie tylko zastanawiam, czemu zaczal sie znowu w nocy budzic (dotychczas spal ladnie od 21 do 5-6 rano) a ostatnio budzi sie jeszcze raz kolo 2-3 :ico_noniewiem:
Czyzby juz mu bylo malo samo mleko? A dodam,ze jest juz na C&G 2 dla glodomorkow i potrafi zjadac po 210ml co 3h w ciagu dnia. Nie zamierzalam zaczynac wprowadzac pokarmow przed skonczeniem 5.miesiaca (z Ola udalo sie jakos dotrzymac do 6), ale chyba bede sie musiala nad tym zastanowic...
Co myslicie?

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

14 sie 2008, 20:30

felicity001, trzeci miesiac to powazny skok rozwojowy (chyba wogóle najwiekszy). Słyszałas o starych wierzeniach w stylu "dziecko sie złamało" czy "schynięte" dziecko? Trzeba było jakies uroki odczyniac, naciągac dziecko od prawego łokcia do lewego kolanka, a jak nie siegneło, to pieluszka go "naciągac" :ico_szoking: :ico_szoking: . To własnie wymyślano dla dzieci trzy miesiecznych jak zaczynały wydziwiac w nocy, duzo płakać, alo pokarmu odmawiac. To mija po ok 2-3 tygodniach. Nie ma sie co stresowac. Nic bym nie zmienala narazie na twoim miejscu i poczekała.
210 ml co trzy godz to troche duzo. Moze on wcale nie jest taki glodny, tylko ma duzą potrzebe ssania, a jak daja mleczko to nie pogardzi, ale, zeby problemów z nerkami nie bylo.

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

16 sie 2008, 14:48

Dzieki Jasnie Pani :), za rady. Z tym jedzeniem co 3 h to jest tak, ze on naprawde jest glodny, bo smok, woda czy herbatka go nie zadowalaja wcale. Ja zawsze staram sie go przetrzymac choc 3,5h ale czesto jest z tym ciezko - bo Filip potrafi tak strasznie plakac,ze sie nie uspokoi dopoki nie dostanie butli z mlekiem.
No ale musze przyznac,ze dzis je ladnie co 4h :-) A i noc byla spokojna (od 21 do 5) a rano wstal i jadl dopiero o 9 :-D Chyba rzeczywiscie to jest przejsciowe. Mam nadzieje, bo naprawde nie chcialabym zaczynac zbyt wczesnie dokarmiac

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

16 sie 2008, 20:46

felicity001, no to u nas bylo dokładnie to samo, a jak nagle mi przestała tyle jesc to myslalam, ze jest chora :-D :-D i wtedy mi dopiero lekarz wyjasnil z tym skokiem rozwojowym

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

17 sie 2008, 09:21

Felicity mój Fran w nocy sie budził co godzine na jedzenie wiec pociesz sie tym ze masz naprawde super jak Ci je co 3 lub 4 godziny :ico_oczko:
ja po nocce jestem padnięta :ico_olaboga: a dzis lece na popołudniówkę wiec ide spać :ico_oczko: :ico_olaboga:
do potem kochane

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość