malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

11 lut 2009, 19:14

kurcye powieccie jak sie yamienia na klawiaturye z z y bo Zs mi ynow jakos gdyies walna i yamiast y to z hahaha
wciskasz razem lewy Ctrl i prawy Shift.
Mój czort mały też dziś dziabeł wcielony wisi mi na nogach non stop nie da nic zrobic ale już znam powód płaczu jaki dziś po spacerku zrobił i czemu taki dzis nie dobry otórz mamy druga górna dwójkę :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: wiec razem 8 ząbków ma Franek :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A u nas chyba na razie cisza - marudzi, złości się i takie tam, ale po dziąsłach nic nie widać. Nawet dwójki, które było już widać pod dziąsłami jakby wchłonęło, zero obrzęku i opuchlizny. Zupełnie normalne dziąsełka oprócz tego jednego krwiaka. Liszaja na buzi tez nie ma, tyłek się nie odparza. Eh. Mogłyby już jej powychodzić i miałabym spokój.
pięknie ciasto na pizze wyrosło mniam :ico_haha_01:
osz Ty niedobra... smaka narobiłaś....

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

11 lut 2009, 19:16

wiec razem 8 ząbków ma Franek :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01:
u mnie chzba tey cos y yebami bo Rzs jest niemoyliwz :ico_olaboga: musye yrestartowac kompa to y i z sie yamienia bo juy nie ray mnie tak yalatwil :ico_haha_01: tzle ye bzm chciala wiedyiec jak to yrobic yebz kompa nie wzlacyac :ico_noniewiem:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

11 lut 2009, 19:18

mika85, napisałam Ci wyżej jak to naprawić :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 lut 2009, 19:34

SylwiaO to super że sobie nie dasz od małej , ja chyba właśnie sobie daję i mam za swoje, tak bardzo nie lubie jak ona płacze i drze sie brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
ja tez nie lubię ale jak widze że ona to robi specjalnie to aż mnie kur...a bierze i może sobie tak ryczeć pół dnia a ja to uparciuch jestem
Nawet dwójki, które było już widać pod dziąsłami jakby wchłonęło, zero obrzęku i opuchlizny
u nas tez tak było. Juz było widac ząbki a tu nagle znikneły :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-11, 18:35 ]
ja się nie nadaje do wychowywania dzieci bo chyba dzisiaj to je zaraz zatłukę :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

11 lut 2009, 19:37

ja się nie nadaje do wychowywania dzieci bo chyba dzisiaj to je zaraz zatłukę
zaraz Ci zrobię krzywdę :wpale: :wpale: :wpale: Nawet nie próbuj tak myśleć :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie: Jesteś wspaniałą mamą, która poświęca się dzieciom. A że czasem jesteś zmęczona? Że czasem Ci nerwy puszczą? No cóż - każdej się taka chwila zdarza.

Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

11 lut 2009, 19:51

oj mam sie z nim jak zabiore mu cos czego mu nie wolno to sie wnerwia albo krzyczy na mnie

ha a myslaąłm, że tylo mój łobuz jest taki. A tu nie ejstem sama. jak mu cos zabiore albo nie dam tego co chce to jest jeden krzyk i wnerwia się tak, że sie cały trzęsie i jest cały czerwony :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

11 lut 2009, 20:01

wiecie co jak sie patrzy na te fotki pełne uśmiechów to aż sie wierzyć nie chce co to za paskudy z tych naszych skarbów :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 lut 2009, 20:46

zaraz Ci zrobię krzywdę Nawet nie próbuj tak myśleć Jesteś wspaniałą mamą, która poświęca się dzieciom. A że czasem jesteś zmęczona? Że czasem Ci nerwy puszczą? No cóż - każdej się taka chwila zdarza.
dzięki Małgośka ale jak sobie pomyslę że jutro mam byc z nimi cały dzień sama bo mąż przyjedzie dopiero w piątek to mnie szlag trafia :ico_zly: Normalnie chyba nastąpiło przemęczenie materiału :ico_olaboga:
ha a myslaąłm, że tylo mój łobuz jest taki. A tu nie ejstem sama. jak mu cos zabiore albo nie dam tego co chce to jest jeden krzyk i wnerwia się tak, że sie cały trzęsie i jest cały czerwony
moja robi dokladnie tak samo.
wiecie co jak sie patrzy na te fotki pełne uśmiechów to aż sie wierzyć nie chce co to za paskudy z tych naszych skarbów
naprawdę :ico_olaboga:

[ Dodano: 2009-02-11, 19:48 ]
Kto dzisiaj ze mną wieczorem pije jakies procenty :ico_oczko: . Bo musze się odstresować Tylko nie wiem o której dotre wieczorem bo Kub aspal w dzien to pewnie nie szybko zaśnie :ico_olaboga:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

11 lut 2009, 20:53

Kto dzisiaj ze mną wieczorem pije jakies procenty :ico_oczko:
wyznaczam się na ochotnika :-D

[ Dodano: 2009-02-11, 19:54 ]
Normalnie chyba nastąpiło przemęczenie materiału :ico_olaboga:
chcesz o tym pogadać tak od serducha??? Wybeczeć się i w ogóle??? Proponuję nasiadówkę na skypie :-D

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

11 lut 2009, 20:57

Proponuję nasiadówkę na skypie
nie dorobiłam sie jeszcze sluchawek i mikrofonu. Tzn kiedyś się dorobiłam ale Kuba popsuł hihihihih

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość