caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

22 cze 2007, 19:21

Oj Mordko biedny twój Kacperek tak się męczy po szczepionkach!!!!!!!!!
Ja gdzieś czytałam, że niektóre dzieci to mają tak po szczepieniach!!!
Mój Oskarek miał podwyższoną temperaturę, po tej pierwsze i po drugiej serii, ale po podaniu czopka już po godzinie temperatura sie odniżyła!!!!!! Ale po za tym to nie był ani marudny, ani nie miał opuchniętej nóżki czy rączki, tylko ta gorączka, ale szybko zeszła!!!!!!!! Tylko że gorączka to jest podobno normalne po szczepieniu!!!!!

wogóle że takie maleństwa musza być kłute- okropność, jak go kłuli to odwracałam wzrok, bo bym sie chyba popłakała!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 cze 2007, 19:46

ano biedne ale co my poradzimy :( teraz zasnął .. ciekawe ile pospi i co bedzie jak wstanie ... i jaka nocka nas czeka :ico_olaboga: ja go moge nawet cala noc nocis tylko zeby tak strasznie nie plakal bo wtedy nie wiem co zrobic i tez rycze z bezsilnosci i z zalu :ico_placzek:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

22 cze 2007, 21:05

Obrazek

[ Dodano: 2007-06-22, 21:28 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-22, 22:03 ]
nie wiem co robie żle ale mi nie wychodzi

[ Dodano: 2007-06-22, 22:26 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

22 cze 2007, 23:26


Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 cze 2007, 00:04

hej dziewczyny,
troszke mnie nie bylo bo ostatnio duzo spraw na głowę mi się zwaliło :ico_olaboga: no i od wczoraj jest u nas ciocia :ico_brawa_01: wiec spedzamy czas na wspólnych zabawach z Viki i plotkach...
Najmocniej was przepraszam, ale niewiele pamiętam z tego co przeczytałam :ico_sorki: a w zasadzie to zapamiętałam tylko, że biedny Kacperek tak się męczy po szczepionce :ico_olaboga: tak bardzo mi przykro Marzenko :ico_placzek: mam nadzieję, że już będzie ok i zycze spokojnej nocy...

U nas jest ok... udało mi się unormowac dzien Vikusi i teraz mamy juz stałe pory jedzonka, a potem 1-1,5 h zabawy i drzemka... i teraz moja malutka jest dużo spokojniejsza :ico_brawa_01: usmiechy i gaworzenie mam od rana do wieczora, teraz mała próbuje smiac się na głos... udało się jej 2 razy i zrobiła wtedy takie :ico_szoking: a ja się popłakałam :ico_puknij: :-) główke na szczęscie podnosi i wg mnie dośc wysoko jak na jej wiek... i trzyma w rączce grzechotkę jak jej się włozy ale sama jeszcze nie sięgnie po nią... ale na to jeszcze czas... no nachwaliłam się :-) :ico_wstydzioch:
ale jeszcze na koniec mego bezwstydnego chwalipięctwa wkleję wam najnowsze foteczki mojej laluni:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Ostatnio zmieniony 23 cze 2007, 23:18 przez kasi.k, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

23 cze 2007, 10:05

czesc
kasi.k, fajnie ze juz masz ciocie do pomocy .. mi tez by sie taka ciocia przydala :-D Vikusia slodka :ico_brawa_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

23 cze 2007, 11:20

MORDKO jak tam nocka minęła ?
KASIK wreszcie się odezwałaś cieszę się że z Vikusią ok ślicznie urosła twoja księżniczka
A moja Martynka znowu płacze nie wiem już sama czy to kolki ale raczej tak chwilę pije i zaraz płaczi i wierzga nóżkami tak mi strasznie smutno jak płacze i nie mogę jej uspokoić cały czas było ok a teraz bidulka się męczy.Tydzien już jest taka niespokojna ale te dwa dni ostatnie były najgorsze. A na jakiej wodzie robicie mleko może woda jest niedobra ale ja ją gotuję więc chyba nie używam Nestle wodę jest dla dzieci przeznaczona.
Dobrze że nie płacze cały dzień tak jak Nicolka .

[ Dodano: 2007-06-23, 11:25 ]
Obrazek

[ Dodano: 2007-06-23, 11:27 ]
udało się

Awatar użytkownika
M0rD3CzKa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3335
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:49

23 cze 2007, 11:53

syla75, widze ze walczysz z tymi fotami :-D noc minela spokojnie maly spal ladnie .. rano zjadl i znow spi :-)

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

23 cze 2007, 13:10

Syla ale ona ci płacze przy karmieniu?? Moja Vikula tez czasami tak ma :ico_olaboga: Czasem jest cały dzien spokój a czasem płacze przy prawie każdym karmieniu. Pociągnie trochę z butelki i w płacz :ico_olaboga: ?Ale ja wtedy biore ją na ramie na prostke, masuję plecki i potem jej się odbije i jak wróce do karmienia to już jest spokój. Mój lekarz powiedział, że najwidoczniej ona za łapczywie i za szybko je i nałyka się dużo powietrza a potem nie może jeśc bo ją zatyka a zarazem jest głodna i stad te nerwy i płacz :ico_olaboga:

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

23 cze 2007, 13:22

Vikusia słodziutka, duże zniej panna już! Dobrze że masz ciocie do pomocy!!!!!!!

Dobrze żę Kacperek nie męczył sie jeszcze w nocy tylko spał, może juz mu przeszło po tych szczepionkach!!!!!!!!!!

Syla ja używam normalnie wody z kranu, tylko parę minut gotuje!!!! Chociaż wiem że niektórzy to kupują wodę Żywca!!!!!!!

Dziewczyny dałam dziś małemu pierwszy raz mleko zagęszczone kleikiem kukurydzianym!!!!!!! Niby jest tam napisane że po 4 miesiącu, ale może jakmu będę trochę zagęszczać, to nabierze trochę ciałka :-D !!!!! I chyba mu smakowało, bo calą butle zjadł!!!!!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości