nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

23 lis 2011, 18:51

Bo to zaraz by wywoływało kłótnię i dziecko by tego musiało słuchać i się tak wychowywać to na pewno nie było by lepsze.
no w sumie masz rację, dobrze, że ja nie mam takich dylematów i obym nigdy, przenigdy nie miała :ico_sorki:
A Ty jak znasz to z doświadczenia to wiesz lepiej, bo ja miałam całkiem normalną rodzinę, kochających się rodziców, no owszem zdarzały się kłótnie, no ale kto się nie kłóci. Ogólnie było naprawdę fajnie, więc może ciężko mi się wypowiadać w tej kwestii :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 lis 2011, 20:44

Moja niunia nie spała od 16 do teraz i po kąpieli od razu mi zasnęła.Ciekawa jestem czy to już na noc śpi i jaka nocka będzie.

Miałam właśnie pytać wam czy wasze dzieci tez lubią szczególnie jeden boczek?Moja cały czas główkę trzyma na jednej stronie, ciągle jej przekręcam , podkładam kocyk pieluszkę ale ona już główką umie obracać i robi co chce.

Jutro jedziemy na usg bioderek , zobaczymy co tam się okaże.
A w pon jak byłam z tymi chrostkami to pani od razu badała mierzyła ważyła i patrzyła na bioderka i mówiła że wszystko ok tak że ja już zielona jestem .

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

23 lis 2011, 20:48

Hej kochane jestem żyję ledwo bo ledwo ale żyję :ico_noniewiem:

Przepraszam, że nie wchodzę ale najpierw znów mieliśmy powódź od sąsiadów musiałam
wszystko sama ogarniać bo te doopki nic nie potrafią dwie lewe ręce to mało powiedziane.
Później teście wpadli w odwiedziny na tydzień to szkoda mi było do kompa siadać, później
się rozchorowaliśmy, z dzieciakami musiałam do lekarza iść bo martwił mnie ich kaszel
ale na szczęście to tylko od kataru i flegmy która spływała, a teraz jeszcze mąż mi się
rozłożył zapalenie ucha i co z tym idzie gorączka i chłopa jakby nie było. Śpi moje
biedaczysko z pracy dziś wyszedł po 4godz.

Wpadnę do was jak tylko będę miała chwilkę a teraz lece do kuchni bo wygląda jakby
granat tam wybuchł :-D

Cmokam was wszystkie i dzieciaczki.

marcz89
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 718
Rejestracja: 15 mar 2011, 10:52

23 lis 2011, 20:53

czy wasze dzieci tez lubią szczególnie jeden boczek?Moja cały czas główkę trzyma na jednej stronie, ciągle jej przekręcam , podkładam kocyk pieluszkę ale ona już główką umie obracać i robi co chce.
nie chcę Cię straszyć nie potrzebnie ale mój kuzynek tak miał że tylko jeden bok lubił i w jedną stro ę patrzył i to się jakoś nazywa ale teraz za nic nie pamiętam jak jeszcze nawet mi ost o tym mówiła. I lekarz im dał skierowanie na jakieś masaże i chodziła z nim i teraz już jest wszystko dobrze ale treningi i te masaże podobno nie były za miłe...

[ Dodano: 23-11-2011, 20:14 ]
Przepraszam, że nie wchodzę ale najpierw znów mieliśmy powódź od sąsiadów musiałam
wszystko sama ogarniać bo te doopki nic nie potrafią dwie lewe ręce to mało powiedziane.
Później teście wpadli w odwiedziny na tydzień to szkoda mi było do kompa siadać, później
się rozchorowaliśmy, z dzieciakami musiałam do lekarza iść bo martwił mnie ich kaszel
ale na szczęście to tylko od kataru i flegmy która spływała, a teraz jeszcze mąż mi się
rozłożył zapalenie ucha i co z tym idzie gorączka i chłopa jakby nie było. Śpi moje
biedaczysko z pracy dziś wyszedł po 4godz.
ale się działo u Was :ico_olaboga:
Oby mężowi szybko przeszło żeby na dzieciaki znowu nie posz;ło:)
Wpadnij i opowiedz co tam u Ciebie bo daaaawno Cię nie było:)

Awatar użytkownika
jula81
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 306
Rejestracja: 21 lut 2011, 19:47

23 lis 2011, 21:20

jula81 A próbowałaś małego odebikawać tak jak Ci pisałam gdy zaczyna się wykręcać, odpychać od cyca i płakać?
Próbowałam, ale nic nie pomogło.
Mi się wydaje, że On nadzwyczajnie męczy się po jakimś czasie picia i złości, że nie leci Mu tak jak z butli.
Zresztą z butlą też tak czasami kombinuje.
Chyba leniwy jest ten mój mały.
Zresztą jak widzę duże usteczka dzieci moich znajomych, to w porównaniu do nich mój Eryk ma małe i może w tym tkwi problem.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

23 lis 2011, 21:26

nie chcę Cię straszyć nie potrzebnie ale mój kuzynek tak miał że tylko jeden bok lubił i w jedną stro ę patrzył i to się jakoś nazywa ale teraz za nic nie pamiętam jak jeszcze nawet mi ost o tym mówiła. I lekarz im dał skierowanie na jakieś masaże i chodziła z nim i teraz już jest wszystko dobrze ale treningi i te masaże podobno nie były za miłe...
Wiesz co ona przekręca główkę w drugą stronę, jak jej grzechotam to przekręca pod warunkiem że jest wyspana i najedzona bo tak to jest leniwa.
Moja Ola którą się opiekowałam tez tak miała bardzo długo ale nie wiem czy to znaczyło coś złego.

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

23 lis 2011, 22:22

Mi się wydaje, że On nadzwyczajnie męczy się po jakimś czasie picia
bardzo możliwe, że jest tak jak mówisz. Z moim bratem był ten sam problem
Miałam właśnie pytać wam czy wasze dzieci tez lubią szczególnie jeden boczek?Moja cały czas główkę trzyma na jednej stronie, ciągle jej przekręcam , podkładam kocyk pieluszkę ale ona już główką umie obracać i robi co chce.
mój Alanek wolał leżeć na prawym boku i chętniej odkręcał w prawo głowe ale teraz już jest ok

Awatar użytkownika
izuś_85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9059
Rejestracja: 21 gru 2008, 21:25

23 lis 2011, 22:24

hej laski, zrobiłam wreszcie te 6 waidera, dziś dopeiro poczułam opór moich zastanych kości i mięsnie :ico_haha_01: wczoraj lekko poszło ale dziś robi sie ciekawie :ico_haha_01:

szkiletorek to moze byc lekka asymetria :ico_noniewiem: Maja też miała ale szybko ją zrehabilitowałam :ico_oczko: jak ją nosisz to kładź główkę raz na jednym ramieniu raz na drugim, cześciej na tym na którym nie chce
odwróć łózeczko i powieś zabawki na drugiej barierce tak zeby zachęcić ją do przekręcania głowy, podkładaj za plecy wałek z koca :ico_oczko:

nina0226
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1422
Rejestracja: 25 lis 2010, 18:21

23 lis 2011, 22:27

jak ją nosisz to kładź główkę raz na jednym ramieniu raz na drugim, cześciej na tym na którym nie chce
odwróć łózeczko i powieś zabawki na drugiej barierce tak zeby zachęcić ją do przekręcania głowy, podkładaj za plecy wałek z koca :ico_oczko:
ja tak robiłam właśnie i pomogło

[ Dodano: 23-11-2011, 21:28 ]
hej laski, zrobiłam wreszcie te 6 waidera
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
martasz
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1050
Rejestracja: 01 mar 2011, 16:58

23 lis 2011, 23:03

Uff doczytałam :-)

marcz pytałaś o posiłki. Dajemy już od miesiąca. Po pierwsze to ja mam masakryczną morfologię i Małemu potrzebne własne witaminki ;-) Wiadomo, że wysysa co najlepsze, ale.. Po drugie pani dr poradziła, że to pomoże na ulewanie i problemy z kupkami i tak jest :ico_brawa_01:

"Po 4miesiącu"- czyli jak dziecko skończy 4 miesiące. 4m i 1 dzień to już 5. Tak mi pediatra wyjaśniła ;-) My zaczęliśmy wcześniej m.in. z ww powodów ;-)

nina a nie możesz pojechać na te 3 tyg.do rodzinki?:-) ja bym chyba tak zrobiła (ja swoich mam 300km od siebie, ale tutaj też mam dobrych znajomych i spoko kontakt z rodz. Łukasza).

Byliśmy w kinie na filmie"Wyjazd integracyjny". Całkiem ok,pośmiałam się, odstresowałam i o to chodziło :-D aa i mam nowy fryz :-)

[ Dodano: 23-11-2011, 22:04 ]
Uff doczytałam :-)

marcz pytałaś o posiłki. Dajemy już od miesiąca. Po pierwsze to ja mam masakryczną morfologię i Małemu potrzebne własne witaminki ;-) Wiadomo, że wysysa co najlepsze, ale.. Po drugie pani dr poradziła, że to pomoże na ulewanie i problemy z kupkami i tak jest :ico_brawa_01:

"Po 4miesiącu"- czyli jak dziecko skończy 4 miesiące. 4m i 1 dzień to już 5. Tak mi pediatra wyjaśniła ;-) My zaczęliśmy wcześniej m.in. z ww powodów ;-)

nina a nie możesz pojechać na te 3 tyg.do rodzinki?:-) ja bym chyba tak zrobiła (ja swoich mam 300km od siebie, ale tutaj też mam dobrych znajomych i spoko kontakt z rodz. Łukasza).

Byliśmy w kinie na filmie"Wyjazd integracyjny". Całkiem ok,pośmiałam się, odstresowałam i o to chodziło :-D aa i mam nowy fryz :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość