mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 paź 2007, 20:46

dziewczyny swietne zdjecia ja to mialam wesele 5 lat temu ale jeszcze raz bym to przezyla to cos wspanialego

[ Dodano: 2007-10-01, 20:49 ]
a dziecko to dopiero cud nawet jak jest nie znosne to i tak sie je kocha i wszystko zapomina
moja Julka jest strasznie rozpieszczona ale jak sie przytuli i powie ze mnie kocha to az lezka w oku stoi

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

01 paź 2007, 20:53

meldujemy się wieczorem....
mz74 też myślę, że najwspanialsze chwile jeszcze przed Wami...

jejku już się nie mogę doczekać chwili kiedy przytulę naszego synka....szczególnie jak oglądam maleństwa na tt, albo jak widzę spacerujące mamuśki z wózkami to chciałabym mieć już dzidziusia obok siebie...
Męczy mnie dzisiaj zgaga, znacie może jakiś sposób żeby się jej pozbyć???

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 paź 2007, 21:28

Dziewczyny przed chwilą napisałam mega posta i niechcąco skasowałam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Chyba się zaraz rozpłaczę :ico_placzek:

[ Dodano: 2007-10-01, 21:34 ]
No więc w skrócie........

Zdjęcia ślubne bardzo mi sie podobały, super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Tak w ogóle to chyba rozkłada mnie choróbsko ale staram sie z tym walczyc :ico_oczko:
Monia współczuje przejść z teściową, ja mieszkam z teściami i mimo ze sie za bardzo nie wtrącają zawsze zbajdą się jakieś zgrzyty. Tylko ze ja nauczyłam sie zeby wszystko co moze prowadzic do nieprzyjemnych sytuacji załatwiał M bo nawet jesli sie obraza to na krótko bo wiadomo to ich syn :ico_noniewiem:
Dzisiaj rano pomyślałam sobie ze do porodu zostało jakies 16 tygodni i normalnie się przestraszyłam. Bo choc nie moge sie juz doczekac zeby zobaczyc naszą niunię to troszke sie boje :ico_noniewiem: No i co tu ukrywac porodu trochę tez :ico_oczko: :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 2007-10-01, 21:36 ]
Wysłałam szybko zeby znowu nie skasowac. :ico_wstydzioch:

Życzę Wam kochane dobrej nocy. Buziaczki.

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

01 paź 2007, 22:01

madziarka81 pisze:Bo choc nie moge sie juz doczekac zeby zobaczyc naszą niunię to troszke sie boje :ico_noniewiem: No i co tu ukrywac porodu trochę tez :ico_oczko: :ico_wstydzioch:
ja tez troche sie boje ale podobno drugie dziecko rodzi sie szybciej a na dodatek czytalam teraz ze lekarze ze szpitala w Tychach sie zwalniaja a ja wlasnie tam chcialam rodzic bo tam pracuje moj gin.

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

01 paź 2007, 22:16

mariola pisze:lekarze ze szpitala w Tychach sie zwalniaja a ja wlasnie tam chcialam rodzic bo tam pracuje moj gin.

w szpitalach teraz rzeczywiście nie najlepiej sie dzieje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 paź 2007, 08:23

Witam Laseczki :-)

Zdjęcia śliczne. Pięknie wyglądałyście i mam nadzieje że wszystkie jesteśmy nadal tak szczęśliwe jak w tym dniu :-D

A może ja tez coś wstawię...? Muszę poszperac w kompie. Wprawdzie my mielismy tylko ślub cywilny ale co tam... Kochamy sie chyba berdziej niż niejedno małżeństwo po kościelnym :-D

Obrazek

Obrazek


Obrazek

Narazie mam tylko takie od fotografa, może póxniej wrzucę coś "normalnego".

[ Dodano: 2007-10-02, 08:28 ]
A u mnie dzis pogoda do d... Leje deszcz i zimno :ico_zly: Ale co tam - oby do zimy...

Madziarka pewnie ślicznie wyglądasz z tym noskiem :ico_smiechbig:

A mnie zostało równiutko 90 dni :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-02, 10:28 ]
Zapytałam o to stawianie sie macicy dziewczyn z września 2007 i zobaczcie co mi odpisały:

"kaska28 stawianie sie macicy to sa skurcze,brzuch twardniej i towarzyszy albo i nie temu ból..lepiej idź do lekarza najwyżej każe Ci brać nospę i magnez...mi właśnie w taki sposób zaczął się poród przedwczesny,oczywiście u Ciebie to może być coć normalnego bo tak tez się zdarza,ale lepiej chuchać na zimne. "

[ Dodano: 2007-10-02, 10:32 ]
I jeszcze to:

"KAska28, witaj kochana Jak pisze Lalka, raczej to nic groznego jak jest ponizej 10 skurczow na dobe. Jak sa nieregularne i niebolesne tylko takie nieprzyjemne nie oznaczaja z reguly niczego alego. Najlepiej powiedz o tym lekarzowi. Ja mam takie od 17 tygodnia ciazy i z tym zyje, zadnych tabletek na to nie biore. Czasem jak mnie bardzo meczyly i widzialam ze jest ponad 10 na dobe to lykalam tabl. nos-py i magnez."

[ Dodano: 2007-10-02, 10:45 ]
Hej, gdzie się podziewacie :511: :506: :569: ?????

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 paź 2007, 10:46

Hej kochane :-)
Kasiu wyglądałaś prześlicznie :ico_szoking: :ico_brawa_01:
A więc ja już mam za sobą glukozę i niestety były dwa kłucia :ico_placzek: ,jedno na czczo,a drugie po godzinie już z glukozą i też nic nie mogłam jeść i jak wpadłam do domu to myślałam,że zjem całą lodówkę :ico_puknij: ,nio i jutro wyniki,mam nadzieję,ze dobre :ico_sorki:
Dziewczyny czy Wy też tak macie,że jak maleństwo się rusza i kopie to odczuwacie z tego powodu ból,bo ja czasami umieram tak mnie boli i nie wiem czy to od tego :ico_noniewiem: Mój mały w nocy tak mi dał czadu,ze nie spałam cała noc i teraz chodzę jak nieprzytomna ,dobrze,ze nie padłam na pobraniu krwi :-)


kaska28 pisze:A mnie zostało równiutko 90 dni :ico_brawa_01:

Nio to robimy imrezkę :gitara: :gitara: :509: :064: :064: :ico_urodzinki:

Kasiu u mnie też leję i zimno brrr...,a co do zimy to coś wczoraj słyszałam,że ma przyjść już w połowie października :ico_olaboga:

Pozdrawiam :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 paź 2007, 10:47

Hej!!

Kasiu,

Piekne zdjecia!!!

kaska28 pisze:A u mnie dzis pogoda do d... Leje deszcz i zimno :ico_zly: Ale co tam - oby do zimy...

A u mnie dalej lato ... hahaha :-D, ale tez juz nie moge doczekac sie zimy :ico_oczko:

kaska28 pisze:A mnie zostało równiutko 90 dni :ico_brawa_01:


Gratulacje!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Madziu,
Mam nadzieje, ze dzisiaj juz lepiej u Ciebie?? i ze nosek tez sie goi ladnie??

Buziaczki dla Wszystkich!!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 paź 2007, 10:47

kaska28 pisze:Hej, gdzie się podziewacie :511: :506: :569: ?????

Nio ja jestem,a reszta to się byczy hihi :ico_nienie: z tego co wiem to Gosia odbiera dzisiaj wyniki badań i może dlatego jeszcze jej nie ma :ico_noniewiem:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 paź 2007, 10:47

czesc dziewczyny widze ze pogoda powoli sie psuje dzisiaj wprawdzie u mnie 18 stopni teraz ale sloneczko momentami zachodzi jutro ide do mojego ginekologa to zapytam go gdzie my biedne mamy rodzic jak tak sie dzieje masakra.Ide gotowac obiadek mam dzisiaj fasolke pobretonsku pa :ico_haha_01: :ico_haha_02:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość