Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 paź 2007, 18:51

mowilyscie ze za malo fotek wklejamy a wiec prosze :ico_haha_01:
to moj synus uszykowany do wyjscia na dwor
Obrazek
a to moj urwis szalejacy po domu
Obrazek
i jak mama nie patrzy to wyciaga kurki z kuchenki :ico_noniewiem: :ico_haha_01: juz kiedys mi dwa schowal w szufladzie z moja bielizna :ico_haha_01:
Obrazek

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 paź 2007, 19:32

O jejku, jaki słodziutki Oskarek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , a jakie ma czerwone polisie :ico_haha_01:

Natashka pisze:wyciaga kurki z kuchenki juz kiedys mi dwa schowal w szufladzie z moja bielizna

:ico_smiechbig:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 paź 2007, 19:52

mama-emilki pisze:Emilka właśnie usnęła

Gabrysiu ale Wam dobrze, caly wieczor spokoj... Maja pewnie ze trzy godziny jieszcze poszaleje :ico_olaboga:

ivon
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5984
Rejestracja: 10 kwie 2007, 10:41

31 paź 2007, 20:10

No tak Gabrysiu, ja jutro spanko spokojnie mam do 9-ej albo i pozniej :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 paź 2007, 20:44

Oski te czerowne policzki ma po mnie, zwlaszcza jak sie duzo smieje to zaraz caly czerwony sie robi i jak na spacerku jest to tez nosek i policzki czerwoniutkie

moje dziecko jzu wykapane i nakarmione, jeszcze szaleje.. pewnie zasnie za okolo godzinke tzn zacznie marudzic do spania :ico_haha_01:

Gabi super zakupki, pochwal sie nimi fotograficznie :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

31 paź 2007, 20:50

witam.. my jestesmy własnie po wizycie lekarza... OB 55 :ico_placzek: reszta wynikow- mocz i krew- w normie. I co jej jest ? Nikt nie wie :ico_placzek: :ico_placzek: stan zapalny jest.. ale czego? jakoś ten lekarz nie ma u mnie zaufania.. znow serie lekarstw przepisał i mamy obserwowac co będzie po tym.
Te dawne leki przeciw bakteryjne sa za słabe.. gorączka spada jedynie do 38 i trzeba wspomagać lekami przeciwgorąckzowymi. Przepisał jakies sliniejsze.. zobaczymy co będzie teraz sie działo. Tak mi ciężko, chciałabym żeby chociaż udało mu sie trafnie zdiagnozowac co jej jest ! :ico_placzek: Powiedział że mogą to być płuca- ale nie kaszle, może to być przewod pokarmowy- ale stolce ma normlane, no albo nerki- ale mocz jest już dobra... jednak on najbardziej nastawia się na te nerki. Ale kurcze czemu nie robi jej jakiś innych badań tylko karze obserwowac co sie bedzie działo po tych tabletkach ? nie wiem co myslec....

GABRYSIU WYBACZ MI Z CALEGO SERCA , ALE ZAPOMNIAŁAM :ico_sorki:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI TWOICH URODZIN.. DUŻO RADNOSCI, ZDROWKA I POCIECHY Z CCORKI I MEZA.. SPELNIENIA WSZYSTKICH MARZEN CI ZYCZE

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

31 paź 2007, 20:58

Gabi ciesze sie ze sie nie gniewasz :)

ja już też sama nie wiem co robic :( niby trzeba sie skupić na jednym i niech jeden ja leczy.. bo w sumie ten trzeci znow trzepisze cos innego i znow bede jej zmieniac leki... burze jejw organizmie bede robiła...
ale z drugiej strony chciaąłbym iść do kogoś jeszcze na konsultacje.. musze pomyslec..

kurcze 70 zł bierze za wizyte! lepiej niech mi ją z tego wyciągne bo chyba nie wiem co mu zrobie!

Awatar użytkownika
kasiaa1985
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2202
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:09

31 paź 2007, 21:04

ciężko jest lekko żyć :(

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

31 paź 2007, 21:14

Kasiu :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel: :ico_pocieszyciel:
rzeczywiscie dziwnie tak ten lekarz zadecydowal, tylko przepisal nowe leki i kaze obserwowac, czemu nie kaze robic zadnych badan.... biedna Juleczka, faktycznie coraz to nowsze leki beda jej robily tylko "balagan" w malutkim cialku... ale jesli to jedyne wyjscie,,
bardzo w jakis sposob chcialabym ci pomoc ale nie wiem jak....tak na odleglosc :ico_noniewiem:

modle sie aby Juleczka szybko nabrala sil i zwalczyla "to cos"

Awatar użytkownika
dorotex83
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 669
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:43

31 paź 2007, 21:33

dużo zdrówka dla Juleczki i jak najszybszego zdiagnozowania chróbska

Gabrysiu spoźnione ale szczere życzenia Wszystkiego najlepszego :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:


ivon pisze:A ja do tej pory miętole rogi u poscieli

to tak samo jak mój mąż - a ja go scigam bo pozniej mi sie dziury robią w rogach poszewkach

u nas po staremu Oliwka juz zasypia bez histerii ale przy zgaszonym swietle i wylaczonym telewizorze i ze mna przy boku ale wole juz to niz słyszec jak ona krzyczy i płacze bez powodu

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości