Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

25 wrz 2008, 19:23

caro, dzięki :ico_sorki: będę mogła Ci teraz wysłać gratulacje jako jedna z pierwszych, kiedy będzie już PO :-D
My tez się dziś nałaziłyśmy.
caro pisze:dziewczyny właśnie sobie uzmysłowiłam,że nadchodzące Boze Narodzenie będzie dla mnie raczje cienkie jeśli chodzi o jedzenie
ojjj, nie zazdroszczę. Ja urodziłam w Wielki Piątek, więc całe święta wielkanocne spędziłam na szpitalnym jedzeniu. A co przynieśli mi z domu coś konkretnego to personel szpitala kazał zabierać, bo rzekomo na mleczko szkodziło.... Brrrr
A o frekwencji na forum to już nic nie napiszę... ale raczej do 3 latek nie wytrwamy :ico_noniewiem: Coraz to nas mniej...

hektorka
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 594
Rejestracja: 07 mar 2007, 23:30

25 wrz 2008, 21:20

hej
Kolka, a no coraz mniej, ale chociaz ty i coro zagladacie, no karmelek, choć pracuje

karmelek superaśnie, czekamy na zdjęcia , jak tam się urządziłaś, ach aż zazroszcze.

coro ja też poprosze numer telefoniku. Może na święta juz będziesz tulić maleństwo w domciu i nie będziesz musiała jesć szpitalnego jedzonka

Dzisiaj Kamil ze złości mnie ugryzł, nigdy tego nie robił, chyba moje dziecie się coś psuje, co mu nie pasuje to złością, ojojoj a co to będzie dalej, a o nocniku już nie chce słyseć, wieć znowu dajemy spokój, chyba raz na tydzień będziemy go uzywac.

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

25 wrz 2008, 21:50

Hektorka-a moze zaczely sie bunty dwulatka,no bo jak skonczyl poltora roku to sie nie obejrzymy a bedzie 2 :ico_haha_01:

A wlasnie spoznione dla Oskarka i dzisiejsze zyczenia dla Kamilka,z okazji slonczenia 1,5 roku wszystkiego co najpiekniejsze,zebyscie chlopaki mialy cudowne ,piekne dziecinstwo.Buziaczki!

CAro-spory ten Twoj Kruszek,no,no ponad kg juz ma :-) Dobrze,ze ze szpitalem sie wyjasnilo.Przykro mi z powodu Twojego wysokiego cisnienia,ale przy Oskarku sobie z tym swietnie radzilas,wiec teraz tez dasz rade.

Kolka-jak tam zdroweczko,ale mysle,ze dobrze skoro masz taka wspaniala pielegniarke.Rozlozylas mnie na lopatki opisujac zachowanie Twoeje niunieczki.

Kamelek.zdrowka dla Lenki.Bedziesz miala odjazdowa chatke z tego co piszesz.Mi by sie podobalo bo lubie takie klimaty!Wklejaj zdjecia,bo zwariujemy z ciekawosci

Awatar użytkownika
Mróweczka
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1333
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:35

25 wrz 2008, 23:11

ja zaglądam zeby niebyło...pisac mi sie cos niechce

a tak na marginesie to ja prawdziwa bladynka jestem bo myslalam ze Oski wazy 11.700 dopiero mnie katrin uswiadomila ze to 1.170 Filipka :ico_oczko:

katrin
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1971
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:29

26 wrz 2008, 00:30

Mróweczka, dobrze,ze zagladnelas,bo juz myslalam,ze ciagle u Ciebie ta balanga na 20 osob :ico_oczko: A z ta waga u Caro to sie nic nie martw,ja mam tylko pare blond pasemek i w pierwszej (dosc dlugiej) chwili pomyslalam tak jak Ty. :ico_wstydzioch: :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-09-26, 00:32 ]
I wiecie co Wam napisze,ze jakies przesilenie jesienne mnie naszlo,nic mi sie nie chce :ico_placzek: :ico_placzek: Mialam zdjecie Antosia powklejac i lozka i len jestem. Przepraszam :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-09-26, 00:33 ]
Mróweczka, ale masz dorosle i grzeczne dziecko w podpisie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-09-26, 00:39 ]
A malo wpadam bo robie album ,wiecie tak ksiazke z fotografiami p.t Moj tata i ja.Chcialam to miec na imieniny dla meza (1.x.),ale takie mam tempo,ze pewnie na gwiazdke nie dam rady.A propo gwiazdki to proponuje Karolinko,jesli straszna bedziesz miala ochote na swiateczne rarytaski,to przeciez,ze wzgledu na okolicznosci mozesz sobie np.zrobic w Mikolajki taka fajan uroczysta kolacje z tymi wszystkimi smakowitymi wigilijnymi potrawami,zeby Ci potem zal nie bylo :-)

[ Dodano: 2008-09-26, 00:41 ]
A moj drugi tip dla Caro to wez przyklad ze mnie i przytrzymaj Filipka dwa tygodnie dluzej,to wtedy nawet jeszcze na sylwestrowa zabawe sie zalapiesz.

caro
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3236
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:11

26 wrz 2008, 09:57

katrin pisze:.A propo gwiazdki to proponuje Karolinko,jesli straszna bedziesz miala ochote na swiateczne rarytaski,to przeciez,ze wzgledu na okolicznosci mozesz sobie np.zrobic w Mikolajki taka fajan uroczysta kolacje z tymi wszystkimi smakowitymi wigilijnymi potrawami,zeby Ci potem zal nie bylo

[ Dodano: 2008-09-26, 00:41 ]
A moj drugi tip dla Caro to wez przyklad ze mnie i przytrzymaj Filipka dwa tygodnie dluzej,to wtedy nawet jeszcze na sylwestrowa zabawe sie zalapiesz.


ale cwana bestia z Ciebie :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: , ja już sama nie wiem jak bym wolała, ale chyba trochę wcześniej :-) , coraz bardziej już o tym myśle, zaczynam się bac skurczy :-D :-D , wogóle wszystkiego co zwiazane z porodem,ze teraz takie oblęzenie na porodówkach,ze Oskarka nie będę widzieć parę dni, jak on przyjmie braciszka :ico_noniewiem: , ech depresja przedporodowa chyba :-D

i kochana wklejaj zdjęcie Antosia co za lenistwo dopadło kwietniówki :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Mróweczka a ty co tak mało zaglądasz :ico_placzek: , ech tak kiedyś fajnie tłoczno było u nas i to dzieci były mniejsze, a teraz to nonono :ico_nienie:

Dzisiaj Kamil ze złości mnie ugryzł, nigdy tego nie robił, chyba moje dziecie się coś psuje, co mu nie pasuje to złością, ojojoj a co to będzie dalej, a o nocniku już nie chce słyseć, wieć znowu dajemy spokój, chyba raz na tydzień będziemy go uzywac.
_________________


nie ma co sie denerwować, z tym nocnikiem to nie jest tak łatwo, ja już jestem przerażona wizja dwójki pampersowych dzieci :ico_szoking:

Mróweczka pisze:a tak na marginesie to ja prawdziwa bladynka jestem bo myslalam ze Oski wazy 11.700 dopiero mnie katrin uswiadomila ze to 1.170 Filipka


:ico_smiechbig:

dziewczyny wyśle Wam póżniej numer, bo bedę lecieć na cmentarz

miłego dnia życzę kochane :-)

ale ten [b[Eryczek[/b]to niezłe ciacho :ico_oczko:

kari24
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 489
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:45

26 wrz 2008, 10:54

Cześć dziewczyny :-D
Dawno mnie pisałam, ale jakoś nie miałam weny, chyba mnie też dopada depresja jesienna, już drugi tydzień u nas pada w dodatku zimno jest jak cholera. Kupiłam już dzieciakom rękawiczki bo na spacer nie da się iść bez nich bo zaraz łapki zmarznięte, no ale takie są uroki mieszkania w górach.
Tak się zastanawiam co pisać bo u nas w sumie wszystko po staremu, Krystiano troszkę zakatarzony, ale nie przeszkadza mu to w rozrabianiu. Z nocnika nie umie korzystać, na razie nosi go na głowie, a sika dalej w pampery. Coraz więcej rozumie, jest maniakiem samchodowym, uwielbia siedzieć w aucie za kierownicą i chyba z niego jakiś rolnik będzie bo ma opsesję na punkcie traktorów. Teść ma traktor więc jak tylko u nich jesteśmy Krystek jeździ z dziadkiem, a radości ma przy tym kupe, a koniecznie kierować musi i trąbić :ico_oczko: Ja zabieram się już od kilku tygodni do pisania pracy mgr, ale kiepsko mi idzie nie mogę się zmobilizować, czasem tracę nadzieję, że uda mi się to wogóle napisać. Pisałyście coś o teściowych, oczywiście u mnie to temat rzeka, ale nie będę narzekać bo niektóre z was mają dużo gorsze "mamusie "niż ja, moja jest znośna i tyle, pozatem wyjeżdża do USA 8 października.
CARO - super brzuszek, widzać że Filipek zdrowo rośnie. Ja też poproszę o Twój nr telefonu, bo też muszę smska napisać z gratulacjami :-D
KOLKA - Juleczka ma fajne pomysły, ciekawie z nią masz szczególnie jak mówi po swojemu, tak właśnie sobie przypomniałm jak Karinka zaczynała mówić, jak myliła nazwy i mówiła BUS AUTO (autobus), albo KAKOKAKO(kakałko), mam nadzieję że i Krystiankowi niedługo się język rozwiąże i zacznie gaworzyć.
MRÓWECZKA - popieram Katrin :-D śliczny i bardzo grzeczny chłopczyk widnieje w Twoim opisie :ico_brawa_01:
KATRIN - też miałam kiedyś pomysl, żeby kupić fotelik na rower, no ale to był tylko pomysł niestety. Fajne takie wycieczki rowerowe, koniecznie wklej fotki.
KAMELEK - dobrze, że remont zbliża się ku końcowi, z niecierpliwością czekamy na zdjęcia. Zdrówka dla Lenki :)
HEKTORKA - nocnikowaniem się nie martw, nauczą się w końcu nasze chłopaki robić siku. A co do gryzienia to mojemy synkowi też czasem się zdarzy :ico_olaboga:
Wiecie co jakieś promyki słońca przedzierają się przez ciemne chmury, może w końcu zawita na Podhale złota jesień. Uciekam coś posprzatać bo jak zwykle w du... jestem ze wszystkim.
PS. Dla dzieciaczków obchodzących urodzinki dużo zdrówka i słoneczka na codzień, wielu kolkorowych zabawek i wszystkiego naaaaaaaaaaaaaajjjjjjjjjj :ico_buziaczki_big:

justynat.
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 76
Rejestracja: 14 mar 2007, 19:45

26 wrz 2008, 13:10

Witajcie po długiej, długiej przerwie!
SYLA doprowadziła mnie do porzadki i jestem na TT :-D

Jak miło widziec ze Wasze pociechy zdrowo i szybko rosną :-)

CARO gratulacje:)

Obiecuje juz sie odzywac

Pozdrowienia i buziaki:)

Moze napiszcie po krotce co u Was?

[ Dodano: 2008-09-26, 13:15 ]
ojej jakie stare zdjęcie jaka kruszyna zreszta do tej pory Cypi to tylko 10 kg żywej wagi:)

[ Dodano: 2008-09-26, 13:19 ]
Obrazek

To aktualne zdjecie:)

[ Dodano: 2008-09-26, 13:23 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Kolka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3779
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:38

26 wrz 2008, 14:02

Cześć Laski :-D justynat., Witaaaj! :ico_brawa_01: dzięki Syli, że Cię przywołała do porządku :-D :ico_brawa_01: Cypi słodziutki jest
justynat. pisze:Moze napiszcie po krotce co u Was?
lepiej Ty pisz, u nas po staremu, dzieci nam rosną i pyskują :ico_haha_02: hektorka, Julka jak jej coś nie pasuje to mnie szczypie z całej siły za policzki. Agresywne te nasze dzieciaczki :ico_noniewiem:
Mróweczka pisze:pisac mi sie cos niechce
:ico_nienie: :ico_placzek: Ja też myślałam, że goście się u Ciebie zasiedzieli. I tak samo w pierwszej chwili myślałam, że Caro pisze o Oskarku. Jakoś nie mogę jeszcze się przyzwyczaić, że młody to teraz Filipek, a Oskarek jest już stary :-D Zaje... ste zdjęcie masz w podpisie. Fryzurka to jedno, ale zakapiorek w oczach nie do zamaskowania :-D katrin,
jak robisz ten album?? Może ja zgapię pomysł od Ciebie? Mój R ma imieniny 24.10, to mam nieco więcej czasu :-)
katrin pisze:,ja mam tylko pare blond pasemek i w pierwszej (dosc dlugiej) chwili pomyslalam tak jak Ty.
no patrz, co za zbieg okoliczności :-D Kari nie martw się, napiszesz tę pracę, u mnie tez długo długo nie było nic, a potem ruszyłam z kopyta i poszło :-) Za to martwi mnie, że nie masz weny do TT :ico_noniewiem: :-) A depresja dotyczy chyba każdej z nas. U nas dziś słońce i cieplutko, więc jest Ok. A ja dopiję teraz kawkę i biorę się za porządki, bo syf mam taki, że aż skandal! A wczoraj kurdę, sprzatałam, tajfun jakis w nocy był, czy jak? A potem, jak dobrze pójdzie to lecę na miasto. SAMA!! :ico_brawa_01:

syla75
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1322
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:14

26 wrz 2008, 18:03

CIESZE SIE ZE JUSTYNKA SIE POKAZAŁA OCZYWISCIE MIAŁAM WCZESNIEJ WEJŚĆ I WAS DZIEWCZYNKI POZDROWIC OD NIEJ ALE ZROBIE TO TERAZ POZDRAWIAM I BUZIAKI
zobaczyłam że nagg jest aktywna i mówie co tam odezwe sie no i sukces
bo tak mi sie przypomniało jak nas tu było tak duzo
ja tez sie ociagam ale staram sie wejśc codziennie w tygodniu bo z wekendami to raczej ciezko bo nas nie ma w domu
rybka widziałam w opisie nagg ze bez neta i dlatego sie nie odzywa napewno
kurde juz o świetach myslicie :ico_olaboga: nie wiem jakie prezenty zawsze mam z tym problem

[ Dodano: 2008-09-26, 18:14 ]
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
tu pare fotek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość