Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 paź 2007, 12:24

Będzie dobrze, dlaczego miałoby nie być. Faktycznie taka opieka nad ciężarną jest dziwna hmm.
Ja w ciąży nie miałam mdłości, tylko raz ale dlatego e głowa mnie cholernie bolała

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

09 paź 2007, 12:32

ja myślałam, że nie mogę pisać bo utrudnienia a tu zalogowana nie byłam :ico_noniewiem: skasowało moje zapamiętaj hasło...

Olu, Alexandro :ico_prezent: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_tort: :ico_buziaczki_big: z okazji pierwszy urodzin :-D

mojej laleczce wczoraj zrobiliśmy teścik - Bartek zakrył oczy a ja położyłam przed nią w kolejności - różaniec - pieniądze - książkę - kieliszek :-D Liluś jak zobaczyła obejrzała wszystko starannie trzy razy i tak rączką zawisła, buzia uśmiechnięta jakby zawartość Sezamu przed nią była i wybrała: różaniec i książkę, a resztę olała :-D moooooja mądrunia grzeczniunia :-D hihi

Sosno - pochwal się!!!! odezwij się... :ico_sorki:

Zapomniałam wspomnieć, że mamy dzieci obecnych na kinderbalu stwierdziły, że moja Lila chodzi, że to jest chodzenie (kilka kroków, pupa, kroki i tak w kółko ew. z podparciem) i że ja jestem zbyt wymagająca :ico_wstydzioch: :ico_placzek:

Dziewczynce w nocy przerżnął się w końcu ten ząb był taki widoczny a dziś był płacz przez sen i trza było masować dziąsło... myślałam, ze może kolczyki,a le nie bo ostatecznie zasnęła na moim biodrze, a swoim uchu w pozycji półsiedzącej :-D nie ma nawet zaczerwienienia, kropeczki krwi czy ropki.. ładnie dała dziś pomasować takim proszkiem :-) oby tak dalej...

Teraz posprzątałam zaraz mop i naczynia, dziś jadę do roboty zawieźć zwolnienie i pogadać :ico_noniewiem:

Dziękuję wszystkim za komplementy :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: miło jest czytać :-D

Felicity super, że z drugą dzidzią jest OKI :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 paź 2007, 13:45

Ale was dziś wzielo na fotki :D Lubię tak :-D Maluchy rosną i robią się coraz fajniejsze...

[ Dodano: 2007-10-09, 13:53 ]
Też coś wam wyślę, a co tam :-D
A czym to Sosna ma się nam pochwalić?? No pisz bo ciekawa :-D

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

09 paź 2007, 14:03

[glow=red][/glow]Oleńko-zdróweczka,dużo miłości ,mnóstwa zabaweczek i uśmiechu z okazji [glow=darkred][/glow]1 urodzinek Obrazek
Felicity-buziaki dla Ciebie w maleńki jeszcze brzunio-niech Smerfiątko rośnie zdrowo Obrazek .A masz jakies przeczucia co do płci maleństwa?

Dzięki za fotki i filmiki-jeszcze nie obejrzałam tylko zajrzałam na pocztę i widzę duuuużżżo nowych wiadomości :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: -uwielbiam takie niespodzianki.

Wczoraj wieczorkiem odwiedziałm dentystę-uuuuffff jaka ulga ,nie boli mnie juz dziś :ico_haha_01: Jestem happy :-D

Poszłam dziś do cukierni(której już dawno nie odwiedzałam),żeby dogadac sprawę tortu i co się okazało...nie ma jej już w tym miejscu :ico_placzek: .Podejrzewam mojego menia o jakiś "spisek",bo chce koniecznie żebym sama zrobiła torta.Przeniósł gdzieś ta cukiernie czy co... Obrazek

Uciekam na razie ,bo mam jeszcze małą robótkę ,a rozgadałam się ,że hoho :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-09, 14:05 ]
asiapanda, -Sosenka ma dopisek na gg-pierwsze kroczki,chyba Zuzia wyrusza w "siną dal"

No i oczywiście Agatko melduj się z dobrymi wieściami-szybciochem-nie daj sie prosić :ico_sorki:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 paź 2007, 14:10

No to ja mam chyba inny nr gg Sosenki, bo ja takiego opisu nie mam :ico_noniewiem:
A gdzie Agatka, chyba jest już po...

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

09 paź 2007, 16:20

Wtam!
Wszystkiego najlepszego dla solenizantów :ico_tort:
jestem pod takim przejęciem i wrazeniem, ze nie wiem co napisac...
Z obrony mam 5 a na koniec na dyplomie 4,5 bo to srednia ze studiów :)
Ale to nie było łatwe, nagadałam sie że hej, dodatkowo wpiepszały mi sie w zdania i wypytywały dokładnie,a le nie dałam sie zaskoczyć-po prostu spasowały mi pytania!
O rany! uhhh
Teraz jade na obiad-Marcin mnie zaprosił wraz z Dawidkiem :)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

09 paź 2007, 16:24

Brawo Agatko, a teraz standardowo "a nie mówiłam" (ulubione zdanie mego męża :ico_oczko: )

eDI_241
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 39
Rejestracja: 18 wrz 2007, 18:13

09 paź 2007, 16:30

Cześć dziewczyny! kiedyś juz do WAs pisałam ale to było bardzo dawno więc sie przypomnie: mam na imie Edyta(27 lat) i cudownego synka Tymoteuszka, ktory wpiatek(05.10.) skonczył roczek

[ Dodano: 2007-10-09, 16:33 ]
Bardzo chciałabym z WAmi pisać , poniewaz czytam WAs od samego poczatku, i zagladam do WAs codzinnie :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-10-09, 16:35 ]
chciałabym Wam pokazac siebie i swojego skarba małego ale nie wiem jak to zrobic, wiec bardzo prosiłabym ktoras z WAS zeby krok po kroku napisala mi jak to zrobic- jesli oczywiscie moze :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 paź 2007, 16:38

Czesc kojazycie moze K@tk@???wiec stracila swoja 2 druga dzidzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wiecej info na majowkach 2008 piszcie tam prosze jej wsparcie i wspolczucie ze jak wroci aby wiedziala ze ma duzo bratnich duszyczek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

09 paź 2007, 16:55

Witajcie :ico_haha_01:

Dla Oleńki z okazji skończenia roczku

:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big:


kurcze, miałam takie plany co wczorajszego wieczoru z Wami... :ico_zdrowko: a tu zong! Remont TT :ico_zly:

Dziękujemy raz jeszcze za piękne życzenia i torciki :ico_brawa_01:

Brawa za odwagę dla Liluni i Marittki :ico_oczko: :ico_brawa_01: Zdjęcia super!

Kasiula,zdjęcia i filmiki bomba :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ten mały facet z zabójczo niebieskimi oczami - rewelacja :ico_oczko:

Wczoraj o 22 spojrzałam na zegarek i mnie dreszcz przeszedł.... Rok temu o tej godzinie miałam bóle parte! Jak to dobrze, że nie ma powtórki w urodziny :ico_oczko:

Wczoraj opisałam ten wyjątkowy dzień ale nie mogłam przez te remonty wstawić.... :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość