Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

18 mar 2012, 18:57

To i ja się pochwalę brzuchem w równym 40 tygodniu ciąży
Obrazek

Dzisiaj bardzo mało czuję ruchy młodego..., może pakuje walizki???

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 mar 2012, 19:07

i to co inne dzieci robia to i ona chce
- znam to :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

biniu_s, brzusio nisko,to moze sie pakuje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

18 mar 2012, 19:49

biniu, a może pakuje :ico_brawa_01: Bo tak jakoś jest, że jednym z symptomów przepowiadających poród jest albo nadmierna ruchliwośc, albo spadek aktywności dziecka- generalnie zmiana w "zachowaniu" :ico_haha_01:

Rybka, nie no, coś tam chyba popiorę. Ale to może jak pogoda będzie ładna i wyschnie mi to w kilka godzin.
Ba, nawet poprasuję, czego zwykle nie czynię :-D hehe

wisnia, co innego może byłoby gdyby nagle przybyło mi dzieci od jedynaka do 4 sztuk.
Ale tak stopniowo się człowiek uczy innej organizacji dnia itd.
Moja mama coś wspominała, że jak ona ode mnie pojedzie w maju, to przyśle tatę. No i własnie jej powiedziałam, że chyba to już będzie przesada, bo kiedyś ja muszę na własne tory wskoczyć, nauczyć się nowej ilości dzieci :D I wystrczy mi te 2 tyg jakie ona będzie po porodzie- tak tylko, żeby do siebie dojść.

[ Dodano: 18-03-2012, 18:52 ]
Rybka, Damian był moim syneczkiem jak urodzila się Mila (teraz to już chłop tatusiowy bardziej) i każdy poranek zaczynał się od spania we 4kę (Bart nigdy nie przychodził nam do wyrka).
I przez to tez nawiązał fajną więż z Milką.

[ Dodano: 18-03-2012, 18:53 ]
acha, tetra z ikei super. Ostatnio dorwałam jakimś cudem!!! :ico_brawa_01:
Taka jakby podwójnie grubsza od zwykłej. Super jest!!! Kupiłam 4 szt i chyba jeszcze dokupię!

Awatar użytkownika
Asieńka86
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 658
Rejestracja: 02 lis 2011, 17:48

18 mar 2012, 20:17

Witam i ja :-D byliśmy w aquaparku dziś, bo tak mi się bardzo chciało pływać :ico_wstydzioch: ale się napływałam za wszystkie czasy :ico_oczko:
Martalka ja prałam właśnie coś koło 33/34tc i powiem Ci szczerze że tak mi kręgosłup siadał że szok.. siedziałam na krześle przy desce do prasowania i wyglądałam jak babunia :ico_wstydzioch:
biniu brzusio niziutko, a synuś może rzeczywiście pakuje się :-D
a my jutro do ginka na wizytę idziemy, ciekawa jestem co tam słychać :ico_sorki:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 mar 2012, 20:55

Ba, nawet poprasuję, czego zwykle nie czynię :-D hehe
- no wiesz,wedlug obiegowego kawalu,dla 3 sie juz nie prasuje,ale ja wyprasowalam z takim samym namaszczeniem jak dla pierwszego :ico_oczko:
I wystrczy mi te 2 tyg jakie ona będzie po porodzie- tak tylko, żeby do siebie dojść.
- ja tez bede miala tesciow 2 tygodnie :ico_brawa_01: I tez mysle,ze mi wystarczy,zwlaszcza,ze maz bedzie mial w sumie miesiac urlopu,to ja tesciowa wyjedzie,to bede sie uczyc jak to jest - karmic,robic obiad i poswiecac czas dla starszakow :ico_oczko:

Jazda sie zacznie,jak maz wroci do pracy,bo przez 3 tygodnie bede musiala do wakacji jeszcze Andrzejka zaprowadzac rano do przedszkola i zabierac Zuzke i Szymona :ico_szoking:
tetra z ikei super.
- i ze Smyka tez polecam,kupilam jedna pieluszke na probe,wypralam i nic sie z nia nie zadzialo :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
ja prałam właśnie coś koło 33/34tc i powiem Ci szczerze że tak mi kręgosłup siadał że szok..
- dlatego ja wlasnie koncze z praniem i prasowaniem :ico_oczko:

Jeszcze wypiore wozek i fotelik :ico_sorki:

[ Dodano: 18-03-2012, 19:56 ]
wiecie co - normalnie sie przeziebilam nad tym morzem wczoraj,kicham,teraz mi jeszcze smary z nosa leca i drapie w gardle :ico_zly:

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

18 mar 2012, 21:03

biniu faktycznie brzusio juz niziutko :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_brawa_01: jest sliczniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: daj jutro znac jak po wizycie :ico_sorki:
asiab ... bo corusie sa tatusiow a synkowie mamus :-D
byliśmy w aquaparku dziś, bo tak mi się bardzo chciało pływać
a do mnie dzie zdzwonila kumpela i mo mowi ze jest na plazy i ludzie sie zaczynaja kapac :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

18 mar 2012, 21:05

i mo mowi ze jest na plazy i ludzie sie zaczynaja kapac :ico_szoking:
- to ile u was jest stopni?

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

18 mar 2012, 21:22

biniu faktycznie brzusio juz niziutko :ico_szoking: :ico_sorki: :ico_brawa_01: jest sliczniutki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: daj jutro znac jak po wizycie :ico_sorki:
Odezwę się napewno, tylko późno to będzie bo wizyta na 18.20 jak nie uda się tego przełożyć na wcześniej, więc się nie denerwujcie. Mam nadzieję, że powie mi, że to kwestia 2-3 dni bo ja już naprawdę chcę być po..., cholernie zaczynam się bać no i do świąt chciałabym dojść do siebie i się pozbierać. Mam nadzieję, że dwa tygodnie wystarczą.

Awatar użytkownika
kingoza
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2003
Rejestracja: 01 maja 2011, 15:22

18 mar 2012, 21:31

- to ile u was jest stopni?
nie jest zbyt cieplo ale ta zatoka ma bardzo ciepla wode, w srodku lata wydaje sie jakby gotowana... az sie nie chce wychodzic :-D
Mam nadzieję, że powie mi, że to kwestia 2-3 dni
oby tak bylo :ico_sorki: albo najlepiej zeby cie ruszylo dzis w nocy :ico_sorki:

Awatar użytkownika
biniu_s
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1244
Rejestracja: 18 lip 2011, 11:21

18 mar 2012, 21:38

albo najlepiej zeby cie ruszylo dzis w nocy :ico_sorki:
W mojej sytuacji to najlepsza opcja :-D :-D :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość