emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 lut 2009, 11:02

Anuszka pisze:pieluchy Dada i w tą noc sie spisały.

u nas tez sie spisuja :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

12 lut 2009, 11:22

kurcze Rys mi broi ze glowa mala :ico_olaboga: jak chce zrobic cos czego nie moze np kable ciagnac i ja mu nie pozwole tam dojsc to po kilku probach odpuszcza i idzie w miejsce gdzie moze zbroic cos innego na zlosc :ico_olaboga: oszaleje.... a na tvn jakies glupoty gadaja o odrzywianiu dzieci...

[ Dodano: 2009-02-12, 10:24 ]
no pewnie nie solic nie slodzic...super! kurcze czy to tak zle jak sie troche zupke dosoli?? mi sie wydaje ze oni przesadzaja... dziecko sie od cukru bedzie izolowac a jak gdzies sie w koncu dorwie do slodyczy to sie naje az zacznie rzygac... mi sie wydaje ze wszystko jest dla ludzi tylko umiar trzeba zachowac...

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

12 lut 2009, 11:26

mika85, nasze dzieci to pikuś :ico_oczko: Ja jestem w szoku, że sąsiadki córka przy niej grzeczna, a jak u mnie zostaje to diabeł wcielony :ico_szoking: Bije Tosię jak jej zabawki zabiera, dzisiaj królika klatkę przewróciła na bok (a klatka ma 60x120cm). Oj normalnie aż się boję co to będzie jak Tośka będzie w jej wieku :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

12 lut 2009, 11:26

katar nadal jest :ico_placzek: ide zaraz na spacer zeby troche nosek rzefiltrowalo mrozikiem. jak pomysle o tym gestym katarze w nocy to wszystkiego mi sie odechciewa...

[ Dodano: 2009-02-12, 10:29 ]
mam ochote na cos dobrego na obiad! tylko nie wiem co...cos wymyslnego bym zjadla...

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

12 lut 2009, 11:36

mam ochote na cos dobrego na obiad! tylko nie wiem co...cos wymyslnego bym zjadla...
za mną chodzi lasagne......

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

12 lut 2009, 11:45

malgoska pisze:za mną chodzi lasagne......

tez lubie ale zjadla bym cos nowego... ale mam zachciewajki dzisiaj :ico_olaboga: gdyby nie tabsy to bym sobie cos pomyslala :ico_haha_01:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

12 lut 2009, 11:54

dzien dobry wypije chetnie kawke :ico_oczko:
zaczne od tego co napislaa lalunia odnosnie wątku prywatnego, jestem zaaaaaaaaaaaa mi to obojetnie byle by z wami :-D :-D tylko mi zaproszenie prosze wysłac bo jak nie to :wpale:

Awatar użytkownika
lalunia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3198
Rejestracja: 16 mar 2007, 13:10

12 lut 2009, 11:55

czesc wam jestem i ja, byłam już na zakupach w biedronce, po waszych opiniach stwierdziłam że kupie te dada i zobacze, zaraz musze rozpakowac i założyc na dupke bo czas i tak na zmiane pieluszki, za to że były tańsze to kupiłam te klocki dla Tosi ale jedną paczkę bo miałam dużo zakupów a kaski mało :/ i pierwszy raz widziałam mleko bebiko na smaczny sen czy jakoś tak, oglądałam pudełko i szukam czy jakas kaszka dodana czy co ale nie znalazłam, składu nie porównywalam bo dzieciaki same zostały w domu więc sie spieszyłam, czy wiecie może o co chodzi z tym bebiko na sen? czym sie różni od zwykłego na dzień? bo z kleikiem jest 2R hmmmm

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

12 lut 2009, 11:56

A ja idę dzisiaj Tosi konto oszczędnościowe zamknąć. Po pierwsze potrzebujemy teraz pieniędzy na życie, a po drugie znów oprocentowanie poszło w dół i teraz mamy 4% w skali roku :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Zdzierstwo, oszustwo i co tylko. P. powiedział, że jak teraz skończy fuchę to oddamy małej co do grosza wraz z odsetkami i albo zainwestujemy te pieniądze w akcje lub coś podobnego, albo w skarpetę schowamy i co miesiąc dorzucimy coś od siebie, bo w banku i tak się nie opłaci.

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

12 lut 2009, 11:57

[ Dodano: 2009-02-12, 10:24 ]
no pewnie nie solic nie slodzic...super! kurcze czy to tak zle jak sie troche zupke dosoli?? mi sie wydaje ze oni przesadzaja... dziecko sie od cukru bedzie izolowac a jak gdzies sie w koncu dorwie do slodyczy to sie naje az zacznie rzygac... mi sie wydaje ze wszystko jest dla ludzi tylko umiar trzeba zachowac...
_________________
no tez to ogladalam, oni porzesadzaja , w ogole oni w tych gazetach typu ,"mam dzicko" "m jak mama" i tych wszystkich to tak to wszystko pisza o jedzeniu o sprztaniu, a tego nie wolno a to tak a to tak, to jak by tak kazdy mial robic to nie wiem zakupy by sie same musialy robic kasy by trzeba bylo miec workami wszystko dziecko musie miec firmowe, wkur... mnie to jak czytam, kiedys dzieci chodzily z rodzicami na pole i sa zdrowe , a teraz sranie w banie ach szkoda gadac.

[ Dodano: 2009-02-12, 10:57 ]
mika85 pisze:mam ochote na cos dobrego na obiad! tylko nie wiem co...cos wymyslnego bym zjadla...
ja tez duzo jakies sosu albo czegos miesnego :ico_wstydzioch:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość