Saadiya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 179
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:25

28 wrz 2008, 13:34

jakos mi nie przechodzi przez mysl,ze za pierwszym razem moze sie udac :-D wiem,ze to normalne,ale ja sie nie nastawiam :-) im bardziej bede sobie wkrecac objawy -tym gorzej dla mojego zdrowia psychicznego :ico_haha_01:

a Tobie Marta zycze jak najszybszego rozwiazania! pewnie juz siedzsz jak na szpilkach :-D

watek widze troszk zamarl :ico_oczko:
to ja moze w miedzyczasie sprobuje dowiedziec sie czegos o was z tego watku :-D ( piate przez dziesiate-bo 1000 stron to ponad moje sily :-D )

pozdrawiam cieplo!

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

28 wrz 2008, 20:59

Saadiya, witam i ja :ico_oczko:
U nas starania o Lucje trwaly ponad pol roku, wiec glowa do gory :ico_oczko:

Marta rozpakowana?????? Pieklas tego murzynka? wlasnie moja kolezanka urodzila 3 godziny po tym jak ostatni kawaleczek murzynka - rozpakowywacza zjadla :ico_oczko:

Saadiya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 179
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:25

28 wrz 2008, 21:37

witam i ja Jasnie Pania :-D
poczekam ile bedzie trzeba na to nasze malenstwo,ale bede sie starala jakos dopomoc naturze :-D

widze,ze chustowa jestes :-D
ja jeszcze nie zaciazylam a juz mam manie na punkcie chust :-D chyba powinnam zaczac kolekcjonowac jak najwczesniej :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

28 wrz 2008, 22:29

witaj saadiya ihi super ze wpadlas tym bardziej ze ja tez mieszkam w bham> od osmiu miesiecy hihi
takze zapraszam !!!
mieszkam w pld czesci miasta

mam nadzieje ze staranka szybko zadzialaja
jesli badasz statystyki to u nas za trzecim razem udalo sie stworzyc naszego lelka smiejka hihi

mmarta tak trzymaj> ruszaj sie i pracuje na ogrodzie a igusia moze szybciej wyskoczy hehe
poza tym jesienne sloneczko tez jej dobrze zrobi

boze co za weekend
zaczelo sie od piatkowego wypadu babskiego
noca do cenrum na jakas impreze hehe
moj adas byl naszy szoferem w jedna i druga strone
oczywiscie nie obylo sie bez hasel < no ale zazdrosc mnie cieszy hehe

pierwszy raz sama z dziewczynami wyszlam noca ale kiedys musi byc ten pierwszy raz nie hihi
super
a dzis tez
dopiero wrocilismy i jestesmy padnieci hihi
wczorajszy wypad w gorki byl po porstu piekny i niesamowity
cos jak nasze bieszczady
zdobywalismy szczyty _wzgorza
slonce grzalo> a lelek szalal
po porstu bombowo na maxa
wrocilismy ok!(tej i na wariata kroilam salatki
adam marynowal mieso i zaraz znajomwi wpadli na imprezke
jedni z blizniakami > drudzy z coreczka> wszystkie maluchy z lipca dwa tysiace siedem
musialam slownie napisac bo cos mi sie dzieje z kompem i niektore klawisze robia mi osikusy hehe
(pewnie jakiegos wirusa zlapalam a buuu)
dzieciaczki byly do pary>> hehe wiec imprezke odlotowa
normalnie tak sie rozkrecila ze szok
niesttey sporo procentow poszlo
szalenstwa na stole w kuchni odchodzily>> i nne akcje>> dalismy niezle
a dzieciaki takie fajne>> spaly w pokojach>> a starzy normalnie istna patologie urzadzili
nie wspominajac ze wspollokatorzy z brzuszkiem swoim siedmiomiesiecznym spali na gorze
ale wbrew poozrom nie zachowywalismy sie zbyt glosno
takze luz

jedna para znajomych zostala na noc z blizniakami hihi bo za daleko mieszkaja
rano ja po prostu niezywa
masakra jakas bo mnie tak zwykle nie meczy>> szok
ale musialam szybko sie ozywic bo juz okolo poludnia wyjezdzalismy do znajomych z innego miasta
wlasciwie znalam tylko ta dziewczyne bo raz u mnie byla na takim sptkaniu mamusiek forumowych z uk
no ale dzis poznalismy i jej meza i siostre z corka juz prawie dorosla jak dla mnie bo mala ma dziesiec lat> (tzn corka jej siostry)
a ta dziewcz ma jedenasto miesieczna lobuziare hehe
jeszcze jedna dziewcz z forum tak wpadla z synkiem rocznym
mowie wam jaki swietny dzionek
jacy ciepli weseli pozytywni ludzie
normalnie czulam sie wysmienicie
okazalo sie ze jej maz tez gra dzis mecz i to wdruzynie przeziwnej do adama
wiec chlopcy pojechali na pilke a my plotkowalysmy
i tak az do wieczora>
taki fajne babeczki>> humor przedni
laski z jajami>> a nie jakies kluchy>> i baaardzo pozytywne
super super super

to nic ze dopiero teraz dochodze do siebie po wczorajszej nocy zakonczonej o czwartej nad ranem>>>

ale warto bylo> to niejako pozegnanie tych znajomych od lelka dziewczyny rowiesniczki ktorzy wrcaja do pl w tym tyg a buuuu

boze po co ja to wszystko smece hehe
ale tak wam chcialam opowiedziec to i owo hehhee

Saadiya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 179
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:25

28 wrz 2008, 22:51

hej Madziorka :)
wyobraz sobie,ze poznalam Cie po avatarze :) jestem od niedawna na forum polonii w Birmingham i wpadly mi w oko Twoje pozytywne psty :ico_haha_01: no i fotka z profilu taka sama :)
my mieszkamy na Ladywood :) boczna broad street -tajze mieszkam w samym centrum nocnego zycia hehe :)
nie wiesz nawet jak Ci zazdroszcze tego Ladies night :) sama bym sie z checia wybrala na taka damska imprezke,ale dopiero co przyjechalismy,nie znamy tutaj NIKOGO i smutno troche,ze przyjaciol zostawilismy w Holandii :ico_noniewiem:

fajnie sie czyta takie pozytwne posty jak Twoj :) moze dlatego,ze ja jestem podobna hehe :)

a co do zaciazenia to tak jak pisalam wczesniej ,jak uda sie szybko to fantastycznie-jak nie- to wykorzystam ten czas najlepiej jak umiem hehe :) szukam aktualnie pracy,kursow -a w miedzyczasie bede sie oddawac zyiu towarzyskiemu hehe :)
to i tak jest wola Boga,nie moge zmusic natury do zaplodnienia :)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 wrz 2008, 10:05

witam z rana z :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa:

madziorka hihi pisze:wczorajszy wypad w gorki byl po porstu piekny i niesamowity

hehe, my tez pojechalismy wczoraj "za miasto" . wyruszylism na Giant s Causeway (to jakies 1.5 godziny od nas. w polowie drogi Luska urzadzila koncert wsamochodzie, a 10 km od celu ulewa nas zlapala, tak, ze nie bylo sensu z auta wysiadac, wiec zawrocilismy :-D :-D Tyle tylko, ze piekna rasa wybrzezem jechalismy, to sie widoczkow naogladalismy i widzialam najpiekniejsza tęcze w moim zyciu.

Saadiya, tak sobie pomyslalam, ze jak dobrze pojdzie to razem zaciazymy, bo za tydzien do PL jedziemy, a po powrocie rozpoczynamy intensywne starania o nowego Chuścioszka, bo Luska juz 15 kg wazy, a chustowanie kota mnie nie satysfakcjonuje :ico_oczko:
Co do pomyslu kolekcjonerskiego, to jest bardzo dobry :ico_oczko: Jak sie wgryziesz w temat to bedziesz zalowac, ze nie masz 15 dzieci, zeby wszystkie szmaty wypróbowac :-D :-D

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2008, 10:29

Jasnie Pani :) pisze:jak dobrze pojdzie to razem zaciazymy, bo za tydzien do PL jedziemy, a po powrocie rozpoczynamy intensywne starania o nowego Chuścioszka,
:ico_brawa_01: ale fajowo beda 2 nowe :ico_ciezarowka:
ja oczywiscie jeszcze :ico_ciezarowka: wczoraj bylam w szpitalu ktg zaliczylam-mala ok :ico_brawa_01: wiec i ja sie uspokoilam spalam dzis jak nigdy :ico_spanko:
u mnie lekkie skurcze na ktg -ale ja takie skurcze to czuje od tygodnia :ico_noniewiem: -rozwarcia niestety nie ma :ico_placzek: wiec moge sie jeszcze pokulac :ico_noniewiem:
Jasnie Panina prawde z tym murzynkem tak miala Twoja znajoma :ico_szoking: bo teraz nie wiem czy to prawda :ico_noniewiem: bo jak tak to pieke dzisisj :ico_sorki: :ico_sorki:
Saadiya :ico_brawa_01: trzymam kciuki ja staralam sie od pazdziernika zaszlam w styczniu :ico_sorki: -po podniesieniu do gory nozek ,,po,, :ico_haha_01: -zadzalala na mnie ta metoda :ico_brawa_01:
madziorkacaly czas sie ruszam i mam nadzieje ze to w koncu wykurzy z brzuszka tego mojego,,leniwca,, :ico_oczko:

Saadiya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 179
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:25

29 wrz 2008, 12:53

Jasnie Pani tak jak mowisz-jak dobrze pojdzie :-) Ty juz masz wprawe ,a ja zielona i jak na razie ciezko przestraszona :-D ( ja to taki maly cykor jestem jezeli chodzi o ciaze :) ) ale ni9e ukrywam,ze byloby milo zaciazyc razem hehe :) tym bardziej,ze mozesz byc moja mentorka chustowa hehe :)
moj Joseph byl przerazony jak mu pokazalam chuste :ico_haha_02: nie wiem,moze uraz z dziecinstwa ma -przez mame byl w chuscie noszony (przypominam,ze urodzil sie w domku na plazy na karaibach :-D )
a jak z dostepem do chust w UK? w klepach nie widzialam jeszcze-chyba pozostaje wersja online...

mmarta81 probujemy wszystkiego aktualnie :) nogi do gory tez wprowadzamy w zycie hehe :)

a to my na cywilce :)

ObrazekObrazek

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2008, 15:03

Saadiya :ico_brawa_01: slicznie wygladalas -PIEKNA Z WAS PARA :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Saadiya pisze:probujemy wszystkiego aktualnie :) nogi do gory tez wprowadzamy w zycie hehe :)
a to niedlugo zobaczysz 2 kreski :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

29 wrz 2008, 15:35

Saadiya pisze:Ty juz masz wprawe

ale jak bylam w twoim wieku to nie mialam :-D Lusia sie urodzila jak 29 lat mialam, wiec startujesz tak jak ja :ico_oczko:
A czemu uraz????? Mama go jakos zle wiazala? Moja Luska to sama za mna po domu chuste nosi, zebym ją zamotala :-D :-D

Marta nie wiem, czy to byl juz jej czas, czy murzynek tak zadzialal, ale faktem jest ze piec godzin po zjedzeniu ostatniego kawalka ciasta tulila juz swojego synka. Na pewno nie zaszkodzi sprobowac :ico_oczko: a nóż-widelec :ico_oczko:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość