Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

12 lut 2009, 12:24

mika85 pisze:mi sie wydaje ze oni przesadzaja... dziecko sie od cukru bedzie izolowac a jak gdzies sie w koncu dorwie do slodyczy to sie naje az zacznie rzygac
ja solę i słodzę :ico_noniewiem: i nie będę ja tak usilnie powstrzymywala żeby nie jadla soli i cukru. Zresztą to nierealne bo we wszystkim jest albo sol albo cukier :ico_haha_01:

lalunia pisze:po waszych opiniach stwierdziłam że kupie te dada
ja tez je kupię :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

basia24 pisze:kupic zuzi samochod ona uwielbia sie bawic samochodami,
moja lubi traktorami jeździć hihihihih. Na czwotakach zapitala i w jednym ręku jedzi traktorem hihihi.

malgoska pisze:Ja jestem przeciwniczką wychowywania dziecka w sterylnych warunkach
ja też

mika85 pisze:czuby niemilosierne
:ico_smiechbig:

[ Dodano: 2009-02-12, 11:26 ]
mika85 pisze:musialabym za nim krok w krok lazic i mu prostowac...
moja tez tak siedzi i narazie machnęłam na to ręką :ico_wstydzioch:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

12 lut 2009, 12:26

basia24 pisze:hmm znajac dupke mojej zuzi to napewno by jej cos wyszlo, musiala bym dostac od kogos ze 3 sztuki i przetestowac , bo tak to sie boje jej kupic potem wywalic musze a szkoda
podesłać Ci Basiu?

Dobra. Ubieram siebie i maludę i zmykamy do banku i po chlebek.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

12 lut 2009, 12:30

ta pinda od kapci to mnie wpienia... od poniedzialku 0 odpowiedzi... dzwonie, pisze nic co za pinda...kasa powinna byc u niej we wtorek i we wtorek powinna wyslac.... a dzis czwartek juz jest... kurcze by napisala co kolwiek a nie milczy i tel wylaczony... normalnie pierwszy raz negatywa wystawie... zamowilam u niej bo ma codzien wysylke inaczej bym pojechala sama kupic do sklepu bo na czasie mi zalezy :ico_zly:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

12 lut 2009, 12:31

malgoska pisze:podesłać Ci Basiu?
nieeee :ico_oczko:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 lut 2009, 12:34

basia24 pisze:ide dzis do pbiedronki kupic zuzi samochod

ja kupilam, jest bardzo fajny
no i jeszcze kupilam fajna metalowa suszarke do naczyn za 4 dychy no io naczynia z melaminy za 8 zl - bardzo tanio mi sie wydaje :ico_szoking:

basia24 pisze:jestem tego samego zdania

i ja :-)

basia24 pisze:musiala bym dostac od kogos ze 3 sztuki i przetestowac

to zapraszam do sremu :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

mika85 pisze:basia24 napisał/a:
zuza od wczoraj siada tak jak nie wolno, co kiedys pisala Sylwia.O , no ale co jej zrobie

kurcze Rysio tez tak siedzi tyle ze przeważnie na jedna noge tak a druga normalnie. musialabym za nim krok w krok lazic i mu prostowac...

tak jak marcys :ico_noniewiem:

Albo Basiu jak chcesz to kup, a jak Wam nie podpasuja te pampersy, to jak sie zobaczymy, to je od ciebie odkupie...

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

12 lut 2009, 12:37

malgoska, ach widzisz mialam cos ci jeszcze napisac, idz z Tosia do ortopedy jak tak nózki do srodka robi, moja kolezanka ma coreczke ma teraz 5 lat i potyka sie wlasnie o swoje wlasne nogi , jednego buta ma zawsze bardziej zniszczonego niz 2 jak biegnie czasami sie potyka i jak chodzi tez, i wlasnie tak jak Tosia robila jak byla mala znam ja od urodzenia i widzialam, Ania ta kolezanka nie szla z nia nigdzie bo stwierdzila ze nie trzeba a teraz ma, oczywiscie zrobisz jak bedziesz chciala ale ja bym poszla, i z tym ze dziecko jesli juz samo chodzi zeby sie przejsc na usg bioderek i do ortopedy tez u nas jest popularne bardzo duo moich kolezanek chodzi na takie wlasnie kontrole , pomimo ze nie maja zalecenia,ja z zuza tez sie wybiore ale juz prywatnie jak zacznie chodzic :ico_oczko: a wczoraj jak ja trzymalam pod paszkami zrobila dwa kroszki na paluszkach tak wysoko do gory nogi podnosila jak byc cos omijała super to wygladalo dzis juz tego nie zrobila :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-02-12, 11:38 ]
emilia7895 pisze:ja kupilam, jest bardzo fajny
własnie mialam ci sie zapytac jaki jest, czy taki gumowaty, czy plastikowy, duzy czy maly???

[ Dodano: 2009-02-12, 11:40 ]
emilia7895 pisze:Albo Basiu jak chcesz to kup, a jak Wam nie podpasuja te pampersy, to jak sie zobaczymy, to je od ciebie odkupie...
pomysle, moze jednak zostane przy pampersach tak jakos nie wiem lubie je :ico_wstydzioch:
Ostatnio zmieniony 12 lut 2009, 12:41 przez basia24, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

12 lut 2009, 12:41

emilia7895 pisze:naczynia z melaminy za 8 zl

tez chce to kupic dla malego jak pojde na spacer.. mialam isc teraz ale zasna jak sie obudzi i zje to pojde ale w mojej biedronce bardzo mozliwe ze nic juz nie bedzie :ico_zly: ta biedronka jest do bani z mezem jak sie da to autem jade kawalek dalej i towar tam przez kilka dni jest od promocji a u nas to ciagle 3 na krzyz przywioza io 12 nic nie ma...

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 lut 2009, 12:41

basia24 pisze:własnie mialam ci sie zapytac jaki jest, czy taki gumowaty, czy plastikowy, duzy czy maly???

plastikowy, srednio - mniejszy hehehhehe :ico_oczko:

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

12 lut 2009, 12:45

emilia7895 pisze:plastikowy, srednio - mniejszy hehehhehe
haha dzieki
naczynia mamy bo kupowalismy kubusia puchatka ta gazete i tam byl do kazdego numeru jakis gratis, uzbierALIsmy caly zestaw ,a czeczelam jak w ciazy byla,

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 lut 2009, 12:45

basia24 pisze: moze jednak zostane przy pampersach tak jakos nie wiem lubie je

tez tak myslalam :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość