Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

29 wrz 2008, 17:25

Jasnie Pani :) pisze:ale faktem jest ze piec godzin po zjedzeniu ostatniego kawalka ciasta tulila juz swojego synka
jezu to ja musze cale to ciasto sama zjesc :ico_szoking: to juz wogole jesem przerazona :ico_szoking:
ale lepsze to niz ten inny niby 100% sposob ktorego nie mam odwagi jakos sobie zapodac :ico_oczko: ta przyprawa CURRY :ico_noniewiem: ja jej nie cierpie to jak ja mam ja jesc sama :ico_noniewiem:
lece piec!!!!mam nadzieje ze mam wszystko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Saadiya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 179
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:25

30 wrz 2008, 00:37

dzieki mmarta81 pozyjemy zobaczymy :ico_oczko:

Jasnie Pani sciemnial pewnie z tym urazem dziecinstwa :) nie pamieta oczywiscie,ale ogladajac zdjecia na cie zdaje mu sie,ze dziec ma tam niewygodnie :ico_noniewiem: ale nie ma facet wyjscia-chusty beda i basta :-D

a Luska fatastyczna jest :)

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

30 wrz 2008, 09:31

Witam z rana, złą, bo mi chustowe forum aktualizowali i sie nie moge zalogowac, a w dodatku w domu taki syf, ze mnie calodzienne sprzatanie czeka. Dobrze, ze leje, to nie szkoda bedzie pogody na sprzatanie :ico_noniewiem:

Ale kawke stawiam :ico_kawa: :ico_kawa: Kta sie dołancza?

Mam nowy sposob na Luske, zeby mi rano pozwolila na kompie posadziec :ico_oczko: Je samodzielnie płatki z mlekiem :-D łyżeczką :-D 1/3 u niej w buzi, 1/3 u kota w pyszczku, a 1/3 na ziemi :-D No, ale cwiczyc trzeba, odkurzacz w koncu dostepny jest :ico_oczko:

Marta oczywiscie, ze caly samodzielnie :-D Inaczej nie dziala :-D Pieklas? A moze sie rozpakowalas bez murzynka? :-D :-D

Saadiya pisze:ale nie ma facet wyjscia-chusty beda i basta

hehe podoba mi sie twoje podejscie do sprawy :ico_oczko: u mnie tez tak bylo, ale ty masz tą przewage, ze ja sie o chustach dowiedzialam, jak Lusia miala 2 miesiace i te 60 dni bez chusty spedza mi sen z powiek :-D :-D :-D

Saadiya pisze:ale ogladajac zdjecia na cie zdaje mu sie,ze dziec ma tam niewygodnie

taaa, z pewnoscia by spala jakby jej niewygodnie bylo :-D :-D :ico_oczko: :ico_oczko:

a Luska fatastyczna jest :)

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Obrazek
Free image hosting by http://www.holdthatpic.com/

Saadiya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 179
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:25

30 wrz 2008, 15:35

Jasnie Pani :) pisze:hehe podoba mi sie twoje podejscie do sprawy :ico_oczko: u mnie tez tak bylo, ale ty masz tą przewage, ze ja sie o chustach dowiedzialam, jak Lusia miala 2 miesiace i te 60 dni bez chusty spedza mi sen z powiek :-D :-D :-D


buehehehehe no tak,rzeczywiscie mam 60 dniowa przewage :-D
ej,ale na serio ja juz chyba zaczne zamawiac i sie uczyc na zapas hehe :) tyle pieknych chust widzialam,ze glowa mala :)

a! wlasnie sie zarejestrowalam na forum chustowymi juz Cie tam widze :D
na razie jestem pod wizualnym wrazeniem walabia slings! pieknie sie prezentuja te chusty kolkowe :) nie wiem jak to jest z praktycznoscia,ale po to wlasnie sie na chustowym forum zarejestrowalam :)
widzisz?jeszcze nie mam dziecka a juz jestem chustami podjarana jak nienormalna :-D

Awatar użytkownika
Beatka78
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1689
Rejestracja: 10 mar 2007, 11:18

30 wrz 2008, 22:55

mmarta nasza dzis urodzila Ige o godz. 10.40 z waga 3400g i 59cm jeszcze raz GRATULUJE coreczki juz nie mozemy sie doczekac zdjec kruszynki
dawno tu nie mielismy takiego malenstwa
ciekawa jestem czy to ciasto ci pomoglo czy mala sie wnerwila i postanowila sama wyjsc bez przyspieszaczy hihi

witaj saadiya

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

01 paź 2008, 10:03

[size=200][center]MARTA
GRATULACJE!!!!!![/center][/size]

Teraz ci sie nuda zacznie :diabel2: :diabel2: :diabel2:

Saadiya dobrze zaczynasz :ico_oczko: Podoba mi sie twoje podejscie :-D

Mam taka wiadomosc, nie wiem, czy was zainteresuje, ale mozecie sobie wyobrazic jak ja sie ciesze :-D Bede prowadzic "Sling Library" na Północna Irlandie" :-D :-D Dokładnie to samo co zwykla biblioteka, tylko z chustami :ico_oczko: Tyle szmat przejdzie przez moje rece, ze na sama mysl mam orgazm :-D :-D

Saadiya
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 179
Rejestracja: 08 cze 2007, 14:25

01 paź 2008, 14:04

wow Jasnie pani!!! to to gratulacje wielkie! podejrzewam Twoja radosc :) nie dosc,ze bedziesz robic to co lubisz to jeszcze Ci pewnie niezle za to zaplaca :)) fantastyzna wiadomosc- i ciesze sie razem z Toba :) :ico_brawa_01:

mmarta81 ogromne gratulacje !!! niech Iga zdrowo sie rozwija i niesie radosc rodzicom :) :ico_tort: :ico_brawa_01:

dzisiaj moge powiedziec,ze w pierwszym cyklu sie nie udalo :-) ale nie rozpaczam,nie nastawialam sie :-) wlasciwie to dobrze miec takie podejscie w zyciu ,mniej rozczarowan wtedy :-)

no to lecimy dalej :)

monika83
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 22 wrz 2007, 22:13

01 paź 2008, 18:41

siemka
mmarta SERDECZNE GRATULACJE
jasnie no to bedziesz miala swietna robotke w swoim zywiole
a luska swietna pyzulka
saadiya witaj i powodzonka w staraniach dobrze ze na luzie podchodzisz do tego to predzej zaciazysz my zuzke trafilismy na wakacjach na pelnym relaksie bez specjalnych staran wliczania czy to ten dzien

[ Dodano: 2008-10-01, 18:44 ]
a u mnie zuza nadal przeziebiona
dzisiaj w nocy mialam meksyk budzila sie co chwila krecila poplakiwala myslalam ze sie wykoncze

Awatar użytkownika
felicity001
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 988
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:25

01 paź 2008, 22:08

Wchodze po raz pierwszy od dawna, a tu takie wiadomosci :-D
marta - :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratuluje corci!!
Widze,ze tez jest spod znaku Wagi, jak moja Ola :ico_haha_01: (juz za tydzien szykuje torta z 2 swieczkami :ico_oczko: )
witam nowe forumowiczki.
Buziaki dla Zuzi - u nas tez chorobska krolowaly przez ostatni tydzien i ten tez - ale na szczescie juz sie koncza...

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

01 paź 2008, 22:47

halo halo :-D

net mi siada :ico_placzek: wiéc mam ograniczony dotęp do tik taczka :ico_placzek:

MMARTUSIU gratuluję córeczki :ico_tort: doczekalaś się w końcu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

my mamy taki "maly" problem, bo mój W. stracil pracę tydzień temu, no piep***na redukcja etatów no i tydzień minal, a pracy brak...dziś poszedl na interview...trzymajcie kciuki :ico_sorki:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość