emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

27 lip 2011, 22:17

Murchinson, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Mateuszka

a ja mam pytanie odnosnie chwytania tych zabawek, czy Wasze dzieci same je chwytaja, czy zabawke im wkladacie? bo jak Tosi wloze do raczki gryzaka to go trzyma, oglada i do buzi, ale sama nie wezmie

i wlasnie mam masc emla i do niej byl jakis plasterek, czy folia, nie mam oryginalnego opakowania i ulotki, a nie wiem czy ja jeszcze moge uzywac, bo jest otwierana, termin waznosci kwiecien 2012, czy lepiej kupic nowa?

ale ja tez chcialabym sie z Wami spokac :ico_sorki:

Patrycja a na dlugo jedziecie na wakacje?
a właśnie oglądam gazetkę z lidla i od 1 sierpnia będą różne zabezpieczenia przed dziećmi.
wlasnie widzialam, i sa tez zaabwaki dla maluszkow :ico_oczko:

moj P tez kupuje dzieciom najdrozsze zabawki :ico_olaboga:
Ja mam go ponad 2,5 roku i często go używam.
ja podobnie

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 lip 2011, 08:24

Witam,
u mnie w końcu słońce :ico_brawa_01: :-D
Mateuszek jak padł wczoraj o 18 tak zbudził się po 3 :ico_szoking: Rano zbudził się o 6.30, pogadał do zwierzaków nad łóżeczkiem (musiał się chyba im wyżalić po szczepieniu bo takie odgłosy wydawał), które od tej pory go nie interesowały.Teraz wypił z 50-60 mleka (wcześniej nie chciał) i odpłynął, a ja właśnie chciałam iść do sklepu,eh :ico_noniewiem:
a ja mam pytanie odnosnie chwytania tych zabawek, czy Wasze dzieci same je chwytaja, czy zabawke im wkladacie? bo jak Tosi wloze do raczki gryzaka to go trzyma, oglada i do buzi, ale sama nie wezmie
U nas tak samo, Mateusz chwyta sam tylko pieluszkę lub bluzkę jak wisi mi na ramieniu.
termin waznosci kwiecien 2012, czy lepiej kupic nowa?
Jeśli trzymałaś ją w apteczce, nie leżała bezpośrednio na słońcu to nie ma sensu kupować nowej bo ta jest dobra! Do niej był plasterek ale jak posmarujesz to owiń nogę bandażem albo folią spożywczą (streczem). Kiedy macie szczepienie? Daj znać czy ta maść pomogła bo ona z założenia ma działać na błonę śluzową i zewnętrzną warstwę skóry.
ale ja tez chcialabym sie z Wami spokac :ico_sorki:
Zapraszam. Może kiedyś uda się nam zgrać miejsce i termin by chociaż większość z nas przyjechała.

[ Dodano: 28-07-2011, 09:22 ]
Zgodnie z obietnicą-oto mój pyzulek :-D
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 12:45 przez Murchinson, łącznie zmieniany 2 razy.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 lip 2011, 10:01

Kiedy macie szczepienie?
jakos w polowie sierpnia chyba, musze zajrzec do ksiazeczki
posmaruje ta mascia
Zapraszam. Może kiedyś uda się nam zgrać miejsce i termin by chociaż większość z nas przyjechała.
dziekuje :ico_oczko: fajnie by bylo sie spotkac w kilka osob
Zgodnie z obietnicą-oto mój pyzulek
swietny jest :ico_brawa_01: i jaki okraglutki sie zrobil :ico_brawa_01:

[ Dodano: 28-07-2011, 10:02 ]
Tosiuli ulubiona pozycja jest przodem do swiata - na rekach :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 lip 2011, 10:16

Hejo girls :-)

U nas też słoneczko się w końcu przebija przez chmurki :-) Zaraz się z Młodym ubieramy i wyruszamy na zakupy i do mojej babci :-)

Murchinson, jak już duży Mateuszek , słodki bobas i fryz też ma fajny :-)
ale ja tez chcialabym sie z Wami spokac :ico_sorki:
Pod koniec sierpnia mam zamiar się w końcu do Poznania wybrać, odwiedzić moją ciocię i jej synka, więc może uda nam się spotkać. A co do spotkania w większym gronie jestem jak najbardziej za :-) Może jak dzieci podrosną zostawimy je na służbie u tatusiów i spotkamy się gdzieś, tylko gdzie?
a ja mam pytanie odnosnie chwytania tych zabawek, czy Wasze dzieci same je chwytaja, czy zabawke im wkladacie? bo jak Tosi wloze do raczki gryzaka to go trzyma, oglada i do buzi, ale sama nie wezmie
U nas to samo, chwyta jak mu podamy, czasem przez przypadek coś mu się uda złapać :-)

Ojjj znowu słyszę mega kupę :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 lip 2011, 10:26

cześć :-)

dzisiaj nie pada, to pójdziemy na spacer, bo wczoraj cały dzień się w domu kisiliśmy.
Krzysiu właśnie śpi, ciekawe czy będzie spał tak jak wczoraj :ico_oczko:

Murchnson ale Mateuszek wydoroślał :ico_brawa_01: zmienił się :-D a waga ładna już :ico_brawa_01: Ja maść Emla używam do depilacji bikini, skórę znieczula tak, że jest czucie, ale nie ma bólu, nie próbowałam sobie nigdy niczego wbijać, więc nie wiem jak głęboko znieczula. Krzysiowi też szczepionka na rota bardzo smakowała i płakał jak się skończyła, bo chciał jeszcze :ico_haha_01: a pielęgniarka mówiła, że starsze dzieci to tak ciągną ostro, że sama się szczepionka dozuje, ona nie musi tłoka naciskać :ico_haha_01:

Emilia Krzyś łapie za bluzkę jak jest u kogoś na rękach i czasem kocyk, którym jest przykryty, a główkę dźwiga od urodzenia, teraz ma już praktycznie sztywną, jak leży na brzuszku, to cały czas potrafi trzymać w górze, tyle że on od początku był bardzo silny. A w jakich stronach mieszkasz, bo nie pamiętam?

Koroneczka nagraj Maksia kiedyś i wrzuć na tuba a nam podaj linka :ico_oczko:

Fajki schowałam do szuflady i nie ruszam :-D poza tym daję jeszcze Krzysiowi czasem moje mleczko, więc nie ma mowy, żebym zapaliła :ico_nienie:

[ Dodano: 2011-07-28, 10:28 ]
Koroneczka jak przez Konin pojedziecie to zapraszam :-D a do Poznania też nie mam tak daleko, więc to miejsce spotkania też jest dobre :-D

Wczoraj wieczorem zadzwoniła do mnie chrzestna Krzysia z wieścią, że w sierpniu wychodzi za mąż i chce żebyśmy z mężem byli ich świadkami :ico_szoking: normalnie w szoku jestem :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 lip 2011, 10:31

Uff pampers pomieścił :ico_haha_01: :ico_haha_01:
Ale chyba tylko dlatego, że był świeży, bo miał co wchłaniać :-)
Fajki schowałam do szuflady i nie ruszam :-D poza tym daję jeszcze Krzysiowi czasem moje mleczko, więc nie ma mowy, żebym zapaliła :ico_nienie:
Grzeczna dziewczynka :-)

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 lip 2011, 10:36

Koroneczka dobrze, że pampers dał radę :-D u nas teraz na modyfikowanym już takich mega kup nie ma, na piersi są jednak bardziej lejące :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 lip 2011, 10:45

u nas teraz na modyfikowanym już takich mega kup nie ma, na piersi są jednak bardziej lejące :ico_oczko:
Ojj bardzo! Przez to tak czasem wycieknie górą, albo bokiem! Zawsze jak już słyszę, biorę go na ręce, żeby nie ubrudził leżaczka, łóżeczka itd.

Dobra ubieram się i uciekam, wpadne popołudniu!

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 lip 2011, 10:46

Pod koniec sierpnia mam zamiar się w końcu do Poznania wybrać,
o to super moze sie spotkamy
A w jakich stronach mieszkasz, bo nie pamiętam?
mieszkam w Śremie, do Poznania mam ok. 40 km

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 lip 2011, 10:47

nowe legowisko Rysia :ico_haha_01:
Obrazek

Emilia my w sierpniu będziemy w Poznaniu na ślubie :-D

[ Dodano: 2011-07-28, 14:11 ]
Słuchajcie, Ani padł laptop :ico_sorki: nie wie kiedy zajrzy do nas, ale kazała Was pozdrowić.

Ja właśnie wstawiłam do piekarnika szarlotkę sypaną :-D kasza manna może być chyba błyskawiczna, co?

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości