szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

09 gru 2012, 20:21

Dziewczyny czy wy tez macie obawy czy to tylko ja taka panikara jestem
Oj kochana moja Lili jak dzidzia się urodzi nie będzie mieć nawet 2 lat więc obawy czy mam ?Ojj tak
Obawiam się czy dam radę opiekować się maluszkiem , do tego nie zaniedbywać Lili oraz zajmować się domem bo obowiązki mam.
Czy Lilusia będzie zazdrosna ? No masa obaw .
Tez miałam myśli że jednak za wcześnie ,że nie nacieszyłam się Lilcia i nie dałam jej tyle siebie co powinnam.

Na basenie było super.Mała jak zwykle zachwycona i szalała. Teraz śpi bo zmęczona była bardzo.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

09 gru 2012, 21:29

szkieletorek to widze obawy mamy podobne. Moj Oli to bedzie mial skonczone 4 latka jak sie Dzidzius urodzi. MusZe myslec pozytywnie.
Wlasnie zamowilam taksowke Na lotnisko. Alez ja sie boje lotu. Najprawdopodobniej maz bedzie Musial zostac w Londynie, wiec sama z Oli. Musi byc dobrze. W koncu wybiore sie do ginekologa I wszystkiego sie dowiem ;) przeciez ja nawet daty porodu nie znam.

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 08:40

Milutka jak zaczęłaś porządki to poród ino myk. Słyszałam, że jak kobieta w ciąży zaczyna porządki itp to zaraz poród :)

Awatar użytkownika
milutka204
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7293
Rejestracja: 25 mar 2008, 16:14

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 08:48

Milutka jak zaczęłaś porządki to poród ino myk. Słyszałam, że jak kobieta w ciąży zaczyna porządki itp to zaraz poród :)
oby oby :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: bo coraz ciezej:)

wlasnie lece poodkurzac pranie wstawione jesczze koc przepiore i w kuchni pozmywamn, potem moja mala do babci ja na zakupy z mezem , bo my nadal przeziebione a wiece w Lublinie zima na calego jestg:)

jak tam samopoczucie:)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 10:00

kochane, myślę, żę obawy co do drugiej dzidzi, to ma każda kobieta, która już jedno dziecko ma.
ja też zastanawiam się jak to będzie. Tobiko co prawda będzie mieć niecałe 3,5roku już wtedy i powinien być bardziej ogarnięty i kumaty, ale nie ukrywajmy, że to też będzie jeszcze mały szkrab.
ja dziś od rana poszłam na spacerek z psem, do sklepu po bułeczki. kupiłam sobie jogurcik truskawkowy, bo miałam jakąś taką ochotę na niego.
teraz M. pojechał do dentysty, bo wczoraj ośrodek był zamknięty.

Dziś popołudniu do lekarza jadę. Ciekawa jestem jak tam mocz, bo ostatnio lekarka mówiła że chyba jakiś grzybek się przypałętał... moja odwieczna udręka! w poprzedniej ciąży też co chwilę coś brałam.

mdłości tylko mam jak się obudzę. ale jak coś zjem, znikają, więc się cieszę.
wg terminu porodu który podał mi gin, jutro kończymy 10tc! ale zleciało!

Mad.
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5060
Rejestracja: 19 cze 2011, 12:02

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 10:21

tibby mnie tez infekcja nie opuszczala w ciazy :/ taka moja 'uroda' niby.
Jeszcze 30 tyg i bedzie z Wami maluszek. Przeleci ekspresem :)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 10:23

znając moje szczęście, to znów donoszę do 10miesiąca ciąży :-D póki co chciałabym żeby oponka zamieniła się w bardziej ciążowy brzuch, a zgagucho-mdłości uciekły na dobre.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 11:28

Najprawdopodobniej maz bedzie Musial zostac w Londynie, wiec sama z Oli
Dasz rade kochana .Moja znajoma z 2 dzieci sama latała ,jedno miało 4 miesiące a drugie niecałe 2 latka .
Słyszałam, że jak kobieta w ciąży zaczyna porządki itp to zaraz poród :)
U mnie nie podziałało. Wieszałam firanki no generalne porządki były i nic .
Ale za to u mnie pomógł spacer po lesie.Wtedy były grzyby więc chodziliśmy długo ,przeszłam jakieś 5 -6 km i wieczorem pojechaliśmy na izbę .

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 12:37

witam :),

chrzciny się udały, objadłam się tak, że mnie głowa rozbolała i było mi niedobrze, wczoraj też wieczorkiem miałam atak głowy, i dziś od rana też mnie pobolewa :ico_olaboga: ,

jeśli chodzi o obawy, to ja najbardziej się boję porodu, czy go przeżyje, czy dam radę, czy wszystko dobrze przebiegnie,

jak urodzę to Szymek będzie miał 4,5 roku, także myślę, że jak go nastawię to będzie dobrze, u nas wszyscy wiedzą o ciąży, gdybym nie mówiła, to bym chyba nerwowa chodziła, a tak to teraz jest ok, ja to w ogóle taki nerwus jestem, za bardzo się wszystkim przejmuje :ico_puknij: , ale nic na to nie poradzę

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 14:08

u nas też wszyscy wiedzą :)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość