barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

09 paź 2007, 11:52

jestem, jestem
od wczoraj próbuję coś tu napisać, ale bez przerwy mnie wywala z TT (pisali coś o optymalizacji i utrudnieniach, itp)

to z wczoraj
witajcie
już jesteśmy z powrotem
Łódź okazała się nieco niegościnna i powiało chłodem na polu, dobrze że zabrałam kurteczki dla dzieci


a my dziś większość dnia na podwórku spędziliśmy i dopiero teraz mnie przygnało do komputera
co prawda pogoda śliczna była tylko do 14:30, więc można się było opalać w kostiumie, za to jak słońce schowało się za chmury, to normalnie biegiem po kurtkę leciałam

oczywiście ogromniaste buziaczki dla wszystkich świętujących maluszków lipcowych :ico_brawa_01:
Uleńko co do wizyty z Tadziem u was w celach szybszego uśpienia, to może lepiej nie, bo a nuż chłopaki pobiliby się o Milenkę
fajnie że Pawełek tak dobrze się rozwija i robi takie wspaniałe postępy

Violu śliczne zdjęcia i oczywiście przepiękne kreacje zarówno mamy jak i córci
Milenka wygląda jak mała księżniczka

a to dzisiaj

Sylwia i Abegano śliczne zdjęcia
a w ogóle to macie bardzo ruchliwe dzieciaczki, mój Tadzio niestety leniuszek, na brzuchu to musimy się przymuszać, bo w ogóle nie chce leżeć
tak to ładnie trzyma główkę, a na brzuchu tylko trochę podnosi
już nie wiem czy to przez te jego kilogramy, czy też prawdziwy leń z niego

[ Dodano: 2007-10-09, 12:05 ]
i jeszcze jedno
moja przyjaciółka pożyczyła nam leżaczek po swojej córeczce taki:
http://www.allegro.pl/item252210519_lez ... senny.html
i powiem wam, że nie spodziewałam się, że może tak rewelacyjnie usypiać
wystarczy moment kołysania i mój niesforny Tadzio oddaje się drzemce
jakbyście się zastanawiały nad zakupem leżaczka, to ten śmiało mogę Wam polecić

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

09 paź 2007, 16:35

Czesc Lipcoweczki kojazycie moze K@tk@???wiec stracila swoja 2 druga dzidzie :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: wiecej info na majowkach 2008 piszcie tam prosze jej wsparcie i wspolczucie ze jak wroci aby wiedziala ze ma duzo bratnich duszyczek :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

09 paź 2007, 17:07

witam, biedna k@tk@...... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
to nie sprawiedliwe.....ObrazekObrazek
sosim, moja Natala też się tak wyginała nim wczoraj myknęła na brzusio :-D

Awatar użytkownika
Sylwia
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1917
Rejestracja: 04 kwie 2007, 13:25

09 paź 2007, 18:40

Własnei sledziłam posty na temat K@TKI --to okropne drugie dziecko stracic [*] [*] Brak mi słow ..dlaczeg oto spotyka ludzi ktorzy pragna miec dzieci ..?? okropne Boze to niesprawiedliwe !! :ico_placzek: :ico_placzek:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

09 paź 2007, 20:05

Hej dziewczyny
Aga ale Natalka juz super silna a Kubus jaki ladniutki i duzy na tych zdieciach Sylwia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Wspolczucia dla K@tki bo byla juz taka szczesliwa :ico_placzek: Ale mysle ze jesli w ogole moze to postaraja sie rodzice o kolejne. :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

09 paź 2007, 20:05

HELLO. A my od rana na wojazach, najpierw byliśmy u koleżnki w odwiedzinkach, a później spacerek po mieście, bo musiałam kupić maluchowi skarpetki kupić, bo już prawie ze wszytskich wyrósł :-D I przyszły mi dziś zamówione śpioszki z allegro, super gatunek, wiec myśłe ze bedą super :-D

No nasze maluszki to już akrobaci :-D mój ciągle doskonali przewracanie na boczek i łażenie w kóło po macie :-D

Basiu no to musisz nazeczona dla Tadzia znaleźć i bedzie po kłopocie :-D bedziesz nas mogła bez problemu odwiedzać :-D

A mój na brzuszku też nie chce leżeć, strasznie się wkurza, no chyba ze jakąś zabaweczke ma przed oczami, ale tez nie zadługo :-D

Basiu to dzis chyba jakiś dzień kupk, bo mój juz dwie zrobił, a normalnie robi jedną na dwa dni, wiec u mnie dziś też ładnie pachnie :-D

Biedna K@tk@ :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

09 paź 2007, 20:32

Natala dziś się strasznie wyzłościła bo nie wychodziła jej kopyrtanie.............. A na rękach to tylko się dźwiga i dźwiga.......... A teraz padła i śpi....... Ciekawe czy na długo........
ULA_TOMEK, to z was nieźli wędrownicy, hihihi. Ja w czwartek wybieram się w odwiedziny do kumpeli i jej córci (7 miesięcznej). A w sobotę wyjeżdżamy do Ustronia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Już się nie mogę doczekać!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

09 paź 2007, 20:46

No teraz maluszek juz wykapany wiec moge dokończyć swojego wcześniejszego posta :-D

Joasiu to dobze ze twojemu męzusiowi się nic nie stało :ico_sorki: bo ci niektórzy ludzie to jeżdżą jak wariaci :ico_puknij:

Abegano brawa dla twojej zdolnej córusi :ico_brawa_01: A na długo wyjeżdzasz????
abegano pisze:ULA_TOMEK, to z was nieźli wędrownicy, hihihi.

No wiesz ja do miasta to mam 25 minut spacerkiem, wiec jak mi się już szwędaczek właczy to trudno szybko do domku wrócic :-D

Sylwia, zdjęcia super :ico_brawa_01: Kubuś to już duży chłopczyk i super sie uśmiecha :-D a on chyba najmłodszy na forum :-D

[ Dodano: 2007-10-09, 21:30 ]
własnie dostałam e-maila od naszej Ani z Francji :ico_brawa_01: okazuje się że biedna nie ma jeszcze podłączonego telefonu ani internetu i dlatego tu do nas nie zglądała, ale wszytsko u niej oki i pomału się urządza w nowym domku i jak tylko podłaczą jej internecik to na pewno tu do nas szybciutko wróci :-D

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

09 paź 2007, 21:34

Ja wpadlam tylko na chwileczke :ico_brawa_01: Musze sie z Wami podzielic wiedomoscia najswierzsza :ico_brawa_01: Juli obraca sie jak dzika non stop z brzusia na plecki i na odwrot.Tak ja polozylam na chwilke a ona siup :ico_brawa_01: I tak jej sie to podoba ze siedzimy wlasnie z mezem przy niej i sie smiejemy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Obr

[ Dodano: 2007-10-09, 21:34 ]
Ula przeslij jej pozdrowionka od nas :-D :-D

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

09 paź 2007, 21:39

Joasiu to ogromne Brawa dla Juli za postępy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Oczywiście przesłałam Ani całuski od was :-D

[ Dodano: 2007-10-09, 21:45 ]
no dobra mezuś mnie goni od komputerka, wiec życze milej nocki :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość