Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

06 lip 2009, 09:28

Dawno nie zagladałam

U nas wszystko ok. Bylismy na spotakniu w przedszkolu mały szalał nie chciał wyjść musiałam go troche pokłamać i dopiero wyszedł jak powiedziałam, ze na zjezdzalnie idziemy, ciekawe czy we wrzesniu tez tak chetnie bedzie chodził. dwa tygodnie temu zdjełam mu pampa bo wczesniej protestował , pierwszego dnia zasikał dywan dwa razy a na drugi dzień juz było lepiej , w sumie po 4 dniach juz wołał i w nocy nie sika, a tak sie bałam czy zdazymy do wrzesnia, hihi
Po za tym bylismy u fryzjera obciłama go na krótko bo pocił sie bardzo, teraz taki chłopak sie zrobił, aż nie wierze , ze tak szybko rośnie, ma chyba 107cm, też nie mówi r duzo wyrazów zaczyna na a np. apadek zamiast wypadek...

Edytko- gratuluje autka, mozna wiedzieć jakie?, ja znowu mam przerwe w jezdzeniu odkad Daniel ma słuzbowy jeżdzimy jego a mój w garazu stoi , a mam juz miesięczna przewrwe i potem znowu się bedę bała jezdzic,

miłego dnia idziemy na dwór póki ciepło i nie pada

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

06 lip 2009, 09:50

Witam po weekendzie :-) U nas było bardzo przyjemnie przez ostatnie dwa dni, w sobote rano z kolezanką spakowałyśmy się i poszłysmy z dzieciakami na nasze jeziorko miejscowe :-D Było super woda nie zabardzo do kąpania (syffffffffffff) ale dzieciaczki oczywiście i tak musiały się troche pomoczyc :ico_olaboga: Za to mamusie się poopalały :-D Tak sobie spiekłam plecy,że jak mój mąż przyjechał do nas popołudniu to ja już miałam dosyc :-D Popływaliśmy kajakmi, kolejna frajda dla dzieciaków :ico_brawa_01: A w niedziele że zapowiadało się na pogode w kratke pojechaliśmy w góry :ico_brawa_01: Dwa razy tylko padało ale było super był daszek, więc nie przemokliśmy a po tem dużo słoneczka i super powietrza. Oczywiście dzieciaki by były chore gdyby nie zamoczyli sobie przynajmniej nóg :-D Więc Wisłe też zaliczyli :-D Grill, piłka, i róże inne zabawy było super :-) No i najważniejsze Ja jezdziłam samochodem. Musze wam się przyznac że jak dostałam te prawko do ręki to mnie sparaliżował strach. Bałam się jezdzic, ale musiałam to przełamac. Musze kończyc bo moje dziewuchy się biją :ico_olaboga:

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

06 lip 2009, 20:56

Czesc dziewczyny :-D
Mery31, fajnie ze zajrzalas,ciesze sie ze u was wszytsko ok.no i brawa dla Kornelka za siusianie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mazia***, super ze weekendzik spedzilas wesolo :ico_brawa_01:

Ja dzis dostalam esa od Tomka i to takiego ze mi wlosy deba stanely :ico_szoking:
Napadli go na statku piraci,przystawili mu noz do gardla i zabrali zloty lancuszek z medalikiem,prezent ode mnie :ico_placzek: :ico_placzek: ale jemu nic nie jest cale szczescie :ico_sorki: :ico_sorki: ale co ja przezylam to masakra :ico_sorki: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

06 lip 2009, 21:07

hej
matko Kati piraci to brzmi jak w bajce a pewnie niezły horror

wpadłam podzielić się dobrą nowiną będziemy mieć dzidziusia :-D
dzisiaj byłam u gina 6-7 tydzień, widziałam serduszko
mam jakieś bóle dostałam duphaston i 2 tyg zwolnienia mam leżeć, więc może będę zaglądać częściej

kati84
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2043
Rejestracja: 28 cze 2007, 22:02

06 lip 2009, 21:12

riterka, witaj,sto lat cie tu nie bylo :ico_sorki: :ico_sorki:

Gratuluje dzidzi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Jasiu bedzie mial rodzenstwo,superancko :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
a pewnie niezły horror
oj zebys wiedziala ze horror,niech on juz wraca bo ja osiwieje :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

06 lip 2009, 21:55

Hej!
riterko! Gratuluję :-) :-) :-) :-) I koniecznie wypoczywaj.
kati, piraci :ico_olaboga:
mery, to faktycznie mały rośnie jak na drożdżach, Maciuś jest niski, ale ostatnio dogania wzrostem koleżanki z piaskownicy :-D Czy Kornel jest bardzo ruchliwy??
mazia, faktycznie miło spędziliście czas.
My w weekend też leniuchowaliśmy... na działce. Miła beztroska. aaa, w nocy nie mogłam spać i przypomniałam sobie, że od kwietnia czeka do odbioru mój wynik cytologii. Wieczorek pobiegłam dio gabinetu i... jestem zdrowa :-D
A gdzie iwcia??

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

07 lip 2009, 09:37

Witam
riterka, - super wiadomosć :ico_prezent: gratulacje :-)
kati84, - słyszałam kiedyś o tych piratach na morzu ale nie mieściło sie to w moich wyobrażeniach, bedzie dobrze nie martw sie kochana
Mery31, - gratulacje za postepy w nocnikowaniu, 107 :ico_szoking: moja Niki taka malutka jest :-) autko to małe bmw takie trzy drzwiowe. Kochana jeździj dużo bo później cięzko wsiąść za kółko
Asiapanda - fajnie że układa się wam w nowym miejscu, zaglądaj do nas częściej
chloee, - dobrze że wynik w porzadku gapciu :-) :ico_oczko:
mazia***, - ja w wekend tez się pluskalam tylko tyle że w baseniku Niki :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

07 lip 2009, 15:32

Cześć

Kati- jejku rzeczywiście tak niewiarygodnie brzmi, o pitarach tylko w filmach się słyszy albo w bajkach, całe szczęście , że męzowi nic sie nie stało, to sie nadenerwowałaś

Riterko-tak dawno Cie nie było ale niepróznowałaś :-D gratuluję super wiadomość

Chloe- mały w domu ze mna jest wmiare spokojny sam się bawi ale jak z nim wyjde i zobaczy dzieci to szaleje strasznie jak opętany, do domu zapedzić go to niezłe wyzwanie.

Edytko- bmw napewno fajny, ja rzeczywiście pstatnio nie jeździłam i znowu mam pietra, juz czasmi sie zastanawiam czy nadaje sie do tego

Awatar użytkownika
riterka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9316
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:26

07 lip 2009, 17:03

dzięki kobietki :-D
widziałam, że nawet Asia się znalazła
Chloe, dobrze, że wynik ok
Mery ale Kornel wysoki, dawaj fotki z nową fryzurą

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

07 lip 2009, 17:55

Witam

Riterko GRATULACJE!!!!! Coś widzę, że grono pojedyńczych mam się kurczy :-D

Mery moje dziecko w domu jest diabełkiem, na dworzu nie lepsza, robi sceny na ulicy, na zakupach to koszmar, ale jak tak obserwuje to tu wszystkie takie dzieci są :-), różnica taka że w przedzskolu Wiki w swojej grupie wygląda jakby była dużo starsza, jest nie tyle wyższa co kawał z niej baby :ico_oczko:

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość