Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

31 sty 2010, 20:17

swoją drogą, to chamstwo zdzierać za nagranie tylko innego pliku (bo filmowego), ciut większego, O STÓWĘ więcej :ico_noniewiem: Pogięło ich... żerują właśnie na tym, że rodzice chcą takiego przeżycia doświadczyć i mieć pamiątkę :ico_zly:

Katinka, szczerze mówiąc mam inny cel zbieractwa kaski :-D Wymarzona chusta :-P A kwota podobna :ico_wstydzioch: Niestety na razie nie mam z czego odłożyć... choroba D pochłonęła zaskórniaki, a jutro jeszcze muszę kupić nebulizator dla Damiana... mus to mus.
Trójwymiarowe dziecko i tak zobaczę w czerwcu, a na dodatek będę miała w czym je nosić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

31 sty 2010, 20:52

Martalka, a wygodne są te chusty?? Bo widzę po zdjęciu, że już masz wprawę:) :-)

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

31 sty 2010, 22:32

Karo, cóż ja mogę powiedzieć jako chustofanka? :-D
Dla mnie wygoda na każdym kroku. A teraz zimą? Byłaby wybawieniem (gdyby nie to, że w ciąży staram się nie nosić)! Przez zaspy i odgarnięte pługiem hałdy ani rusz wózkiem...
Mój Damian zawsze był przytulakiem- najchętniej przebywałby na rękach, wtulony we mnie, to do chusty wkładałam, on był blisko, a ja mogłam coś porobić :-D A miasto, urzędy, bank, poczta, sklepy? Nigdzie nie miałam barier architektonicznych :ico_brawa_01: Plaża gdzie wózkiem ciężko jechać, las- gdzie konary ciężko omijać, a po runie źle byłoby wózkiem- dla mnie no problem. Wakacje w Krynicy, spacery, wjazd kolejką na Jaworzynę (jak widziałam jak ludzie cisnęli się ze złożonymi wózkami, dziecko pod pachą, wicher dmie, 6 stopni, deszcz zacina, a ja milusio i cieplusio z młodym pod kurtką :ico_haha_01:
Powiem Ci, że naprawdę nie mogę się doczekać czerwca, kiedy będę wreszcie mogła w całej krasie wykorzystać zalety mojej chusty :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Magnoliaa
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 31 sty 2010, 23:33

31 sty 2010, 23:45

Witam wszystkie ciężarówki :-D Mnie gin. obliczyła dzień porodu prawdopodobnie na 13 lipca a kiedy pojawi się dokładnie nasze maleństw czas pokaże :-)

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

31 sty 2010, 23:48

szczerze mówiąc mam inny cel zbieractwa kaski Wymarzona chusta A kwota podobna Niestety na razie nie mam z czego odłożyć... choroba D pochłonęła zaskórniaki, a jutro jeszcze muszę kupić nebulizator dla Damiana... mus to mus.
wiadomo pociechy najwazniejsze ja mam troche inna sytuacje to bedzie moje pierwsze dziecko wiec i wydatki moge jeszcze rozlorzyc troszke inaczej i pewnie patrze jeszce troche samolubnie na to wszystko bo to w koncu przyjemnosc dla amnie i dla mojego szy potem szkrab bedzie naj wiec pewnie to ostatnie takie szalenstwo (finansowe )

Magnolia - witaj :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Martalka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5386
Rejestracja: 31 sty 2009, 01:08

01 lut 2010, 00:03

eee, katinka, oby nie ostatnie szaleństwo dla przyjemności rodziców :) Nawet jak się dziecko urodzi trzeba pamiętać o swoich potrzebach... żeby nie zwariować :-) i móc się cieszyć dzieckiem bez poczucia, że coś nam "odebrało" :-)

[ Dodano: 2010-01-31, 23:05 ]
Magnolia, witaj :-D

julchik22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1475
Rejestracja: 23 paź 2009, 21:22

01 lut 2010, 10:14

Cześć Dzeiwczyny! To ja dzis pierwsza stawiam :ico_kawa: z rana :-D

mmarta, zdróweczka - precz choróbska! :ico_sorki:

Magnoliaa, witaj :ico_brawa_01: Napisz cosik o sobie :-)

No a ja muszę dumnie powiedziec, że udało mi się do końca poprzedniego miesiaca (czyli do wczoraj) zrobić całą pracę, którą zaplanowałam i od dziś zaczynam nowy etap - troszeńkę przyjemniejszy - będę uzupełniać bibliografię. Ale najpierw coś dla siebie w nagrodę - idę dzisiaj do fryzjera, bo dawno już nie byłam :-D , a później spokojnie powrócę do pracy.

katinka
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 130
Rejestracja: 21 lis 2009, 11:55

01 lut 2010, 10:55

Martalka - masz racje
Juchlik - kawa pyszna :-D gratuluje postepow w pracy
Mmarta - slonko chyba mnie zarazilas :ico_chory: :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

01 lut 2010, 11:23

katinka, nie n ie to nie ja Iga mnie zarazila wiec i ciebie pewnie tylko ona nie ma juz kataru a ja ciagle mam :ico_haha_01:
dawaj znac co tam po usg :-D
julchik22, :ico_brawa_01: no to jak zaczynasz przyjemniejszy rozdzial pracy to bedzie szybciej i przyjemniej szlo :ico_brawa_01:
Martalka, heheh z tymi przyjemnosciami roznie bywa :-) ale czasem sie udaje :ico_brawa_01:
Magnoliaa, witaj

my zaraz zmykamy na zakupy i spacer pozniej sapnko i na 14 ogladanie chaty :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
karo-22
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1400
Rejestracja: 25 sty 2010, 16:06

01 lut 2010, 11:50

Magnoliaa, witamy:) Termin masz 3 dni po moim:)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość