Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

10 paź 2007, 23:43

były jakieś takie sztuczne :ico_oczko: teraz wygląda zdecydowanie lepiej :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 paź 2007, 23:53

Uciekam już spać, chociaż moje dziecię dziś idzie w zaparte i jeszcze nie śpi :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Agatka 20
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 142
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:57

11 paź 2007, 09:13

Hej!
Widze, ze było tu ostatnio troszke ostro, cofnęłam się do tyłu i faktycznie zaczęło się od nietuzinkowego postu, który budzi wiele kontrowersji. Moim zdaniem podobnie jak Asi-ta osoba nie powinna w imieniu tamtej kobiety rozgłaszać takiej tragedii. Ja rozumie, ze niektóre osoby potrzebuja wsparcia, miłytch słów, ale najpierw niech one same o to poproszą. Uważam, ze to niepowinno mieć miejsca. A jeżeli ta kobieta chciałaby zatzrymać to w sercu, nie rozgłaszać tragedii...to chyba by ją bardzo zabolało to co się stało na TT.

Mój davidek coraz wcześniej rano wstaje, ale odkąd chodzi sam (ok. 2mies) jest mi dużo wygodniej, bo sam wyjdzie sobie z łóżeczka i ładnie sie bawi :)

Poza tym napisala do mnie Nati,ma już neta więc myśle że wkrótce się tu pojawi.

A Marittka ma juz pietra przed porodem? Bo to juz za jakieś 1,5 mies :)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 paź 2007, 10:42

Witaj i zaraz zmykam,
do mojego męża jednak nic nie dociera i znów siedzę sama i śmiem miec pretensje, że chce by zachowywał się ciszej jak wraca po 1 w nocy :ico_zly: Rano już wybył, a wszystko ma tak niezorganizowane i jakiś flegmatyczny się zrobił, że mnie trafi zaraz!!!

Widzisz Agatko ja mówiłam że u mnie tez tak, że odkąd Wiki łazi to mam większy luz bo bawi się sama :-D

Super, że Nati wróci, a co z Olivką tak długo nic nie słychać co u niej? A Anetka??? Pisałam do niej smsa i nic się nie odezwała :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

11 paź 2007, 11:14

Hej dziewczynki wpadam sie przywitać ...ale mnie głowa dzisiaj boli :ico_olaboga: zaraz lecimy na szczepienie :ico_chory: już sie boje bo Oli po tych kolczykach ma uraz do lekarzy chyba będzie ciężko :ico_noniewiem: ...

[ Dodano: 2007-10-11, 11:16 ]
A co do chodzenia to ja myślałam ze jak Oli zacznie chodzić to będę miała lżej a tu sie okazuje że moja mała księżniczka to przylepa i wszędzie za mną chodzi i nie bawi sie sama jak wasze dzieci bo muszę być obok jak nie to zaraz płacze i biegnie za mną :ico_olaboga: wiec ja tam czasem tęsknie za czasami kiedy była malusia :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

11 paź 2007, 11:43

hej,

Lilka ostatnio tylko przy nonono... tam gdzie ja tam ona :-/ miłe, ale ja przy biurku ona pod w kablach :-D etc.

Agatka ja nie gratulowałam :-( gratuluję teraz bardzo!!!! jupi

Mosobku ja z miłości :-D

straciłam wątek :-/

jutro jadę po rzeczy do wyprawki szpitalno-domowej - przynajmniej rozejrzeć się ;-) hihi

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

11 paź 2007, 12:28

Dzieńdobelek

Agatko- :ico_brawa_01: a nie mówiłyśmy, ze będzie 5 :-D

Nell- a to numer czemu ja nie wiedziałam, ze Ty jesteś z Częstochowy chyba wcześniej nie pisałaś, albo przeoczyłam, musimy się spotkać w takim razie kiedyś :ico_haha_01: bo ja też w tym mieście mieszkam :-D

Kocica- ale pyszności przygotowujesz, mniam mniam aż mi się jeść zachciało :-D

Elu- niezła jesteś z tym noworodkiem :-D :-D dobrze, ze w końcu Ci się przypomniało gdzie jesteśmy, a Jaś zacznie chodzić jak będzie chciał i nie ma się czym przejmować :ico_haha_01:

Miłego dnia kobitki :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 paź 2007, 12:51

Anetka do mnie dzwoniła wszystko OK, komputer jej siadł :( Ale wszystko jest OK, kurcze dobrze, że zadzwoniła bo się matrwiłam, chociaż głosik miała taki smutny, ale ufam że wszystko dobrze i szybko do nas wróci :-D
Lecę do małej, ja nie wiem skąd ona ma tyle energi, ja dziś mam chyba ciśnienie zerowe, bo spać mi się chce jak cholera, a ona jak biega tu i tam, słodkie to ale troszkę męczące bo mi pranie pościągała :ico_nienie:

[ Dodano: 2007-10-11, 19:39 ]
[size=150]Pusto.... Czy dziś piątek?[/size]

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

11 paź 2007, 20:05

ja wróciłam, byłam u siostry cały dzionek :-D robiłyśmy dyskotekę ;-) hihi ze starymi przebojami :-P luuuuz był :-D

teraz spadam karmić Lilijkę i ona lulu a ja z małżem trochę pospędzam czas ;-)

Dobrze, że z Anetką OK :-)

później się odezwę jeszcze :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-11, 20:12 ]
jeny ta małpa moja zjada 70 i łepkiem kręci i się wykręca od mleka przez sen może 20 ml wcisnę - nie wiem co jej jest znów :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-11, 20:14 ]
ach Nella - dziękuję za fotki - fajną rodzinkę tworzycie :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

11 paź 2007, 20:42

Eluś, ale Ty nieszczęśliwa - trza było do przodku, skopiuj i wtedy cofnąć, wpisać użytkownika wkleić post i wysłać :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość