Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

11 paź 2007, 20:50

cześć
ale pustki, gdzie się wszystkie podziałyście :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-11 ]
Maritka- to się wytańczyłyście a Lili się podobały stare przeboje? po tej dysce nie chce jeść może nie jest głodna poprostu, albo zębole jakieś sie pojawią
:ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

11 paź 2007, 21:10

podobało się i to jak Mery :-D Lila jak tylko słyszy muzykę to tańczy (na siedząco) i tak łapką w górze merda :-D albo w kółeczku ;-)

no pustki pustki - ja jestem jakby co w pogotowiu :-P

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

11 paź 2007, 21:14

Kornel tez jak słyszy muzyke to się kiwa na boki i smieje. A jak tam Różyczka śpi czy kopię mamusię, ja pamiętam jak zawsze wieczorkiem Kornel dawał mi popalić :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

11 paź 2007, 21:47

kopie :-D wczoraj właśnie wieczorem i przed snem zero... nawet brzuszek miałam dziwnie lekki, oczywiście w panice zaczęłam brzuszek zaczepiać i nic... w nocy Różyczka się obudziła i dokazywała :-D uuuuuffffff dziś też ;-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 paź 2007, 21:53

Maritko to poszalałaś dziś :-D

Dzieci bardzo lubią muzykę, moja tez się kiwa i śmieje, ale jest wybredna, obecnie jej przebój to "puszek okruszek" a wczesniej Depeche Mode :-D jak wł cos innego to się krzywi. Dziś wymyśliła sobie nowa zabawę, łapie mnie za rękę i mam z nia biegać :ico_szoking: teraz to na bank schudnę

A póki co stawiam piwko, tatus zajmuje się córą ( w końcu) a ja relaksuje się przy piwku :-D

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

11 paź 2007, 21:59

asiapanda, nie bardzo wiem z czego ty chcesz schudnąć :ico_oczko: bo wyglądasz doooooobrze :-D
Ja piffffka nie wole martini :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

11 paź 2007, 22:01

Fajne uczucie takie kopniaczki :ico_haha_01: jak sobie przypomne to aż mi się chce poczuć to jeszcze raz, zobaczymy może jeszcze kiedyś :-) Też pamiętam, ze jak mały nie dawał znaku to brzuchol zaczepiałam, żeby się poruszył :ico_haha_02:

A ja szukam zabawek dla małego i juz w kilku sklepach ogladam i mam pustke w głowie zmęczyłam się juz mi się nie chce chyba zaraz spać pójdę i znowu nic nie zamówiłam a za 10 dni urodziny, co mam kupić :ico_noniewiem:

:ico_spanko: :ico_spanko: :ico_spanko:

[ Dodano: 2007-10-11 ]
Asiu- po piwku to ja na bank zaraz usnę :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-10-11 ]
Idę lulać, miłej nocki kobitki, :ico_spanko: do jutra

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

11 paź 2007, 22:17

A wiesz Pati o taka moja choroba, że stale chcę zrzucić coś tam :ico_oczko: A Martini też lubię, ale po nim to jak Mery po piwku odrazu uderzam do sypialni :-D

Tak piszesz Martula o tym brzuszku, ja kiedyś jak byłam w ciąży tak się zestresowałam, Wiki nic a nic nie stukała, prawie zawału dostałam :ico_olaboga: A potem nadrobiła

[ Dodano: 2007-10-11, 22:28 ]
Mery luknji sobie na allegro w sprawie zabawki, co maluch najbardziej lubi, nasza była na etapie jeździka więc kupilismy rowerek, babcia uraczyła wnusię dużym misiem, bo Wiki lubi pluszaki, więc trzeba tak poszukać :-D Ale jasne że Ci pomożemy :-D

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

11 paź 2007, 23:04

:ico_szoking: oczywiście, że musimy się spotkać Mery :-D W jakiej dzielnicy mieszkasz? Może jakiś spacerek po parku z chłopakami :ico_haha_01:

Też czasem myślę o tych cudownych momentach kiedy miałam Maksia w brzuszku.... To jest niesamowite uczucie! Czasem myślę czy może to powtórzyć :ico_oczko: :ico_ciezarowka:

Asiu na piwko z soczkiem to ja też sie chętnie załapię :564:

Wróciłam właśnie do domku. Chłopaków zostawiłam samych :ico_oczko: Byłam z przyjaciółką w kinie na Katyniu. Jestem pod bardzo dużym wrażeniem. Potem poszłyśmy na lampkę wina ale jakoś nie miałyśmy zabawowego nastroju i wróciłam grzecznie do domku. Film niesamowity. Dawno nie widziałam tak dobrego filmu polskiego :ico_brawa_01: Polecam!

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 paź 2007, 08:22

Dzieńdobelek

Dziś mój mężuś ma urodziny a ja jeszcze nic mu nie kupiłam i nie wiem czy wogóle dam rade gdzieś wyjść, może coś wymyślę, a jak nie to jakoś mu to wynagrodzę inaczej :ico_oczko: :ico_oczko:

Asiu- jak mały usnie to popatrze na allegro, widziałam u Wiki taki jakiś pociąg że zwierzętami :ico_noniewiem: , jedną zabawke taką jeżdzącą bym chciała, najlepiej jakby jeszce cos grało albo sie ruszało :-)

Nell- ja mieszkam na Rakowie blisko PZU, a Ty?? A zamiesiąc przeprowadzam się w okolice Jasnej Góry :-D

BUZIAKI DLA MACIUSIA DZISIAJ KOŃCZY 11 MIESIĘCY :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość