Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

21 lut 2008, 23:10

Wakacje......urlop........... u mnie w tym roku to raczej tylko marzenia, z kasą u nas napewno nie na wyjazdy, jeszcze teraz moje studia.

Zborra uwielbiam te tereny, gdzie się wybieracie, ostatnio byliśmy tam w 2006 roku, cudownie. My zrobiliśmy sobie urlop na kółkach, to znaczy metę mieliśmy w mało znanej mieścince pod granicą - Lubawka, ale za to za nocleg płaciliśmy 15 zł, a od dzieciaków w sumie już dużych, bo mój Kacper i kuzyn 3 lata starszy - tylko po 10zł. Ale tam tylko spaliśmy, a całe dnie jeździliśmy: był więc i Karpacz i Kamienna Góra i Praga i Skalne Miasto w Czechach i Nachod i w powrotnej drodze jeszcze Kotlina Kłodzka.
No i ja też Cię podziwiam Zborra za to ubieranie i rozbieranie Hani, mój Karol ostatnio wcale nie chce zakładać pampersa, najchętniej by z gołą pupą biegał, jest wtedy taki szczęśliwy.

A dziś jak mu obiadek szykowałam - jego ulubiony - ziemniaczki i mięsko, to tak się darł, że szok, nie wiem czy był taki głodny, czy co, jak siadłam koło krzesełka z talerzykiem dopiero zapadła cisza i wcinał tak, że mi aż śmiać się chciało :-D

Ale powiem Wam, że Kacper przy nim to było złote dziecko, ja nie wiedziałam co to znaczy jak dziecko szafki otwiera, jak wszystko chce dotknąć, jak wszędzie włazi. Kacpra nic nie interesowało tylko zabawki, które miał.

No dobra bo się tu rozgadałam....
Też jeszcze trochę pobuszuję po necie i spać. A mój Sikor znowu w pracy, przyjechał posiedział dwie godziny i odnowa do woblerów :ico_olaboga: I żeby była z tego chociaż jakaś konkretna kasa. A tu wszystko drożeje. Ale cóż, narazie na jedzenie starcza :ico_oczko:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 lut 2008, 23:19

Anza to koniecznie zmieniaj lekarza!!! znam to, nasz w przychodni to też lekki ignorant...więc znalazłam świetną panią doktor, która zawsze o każdej porze przyjmie, poradzi...taka baba do rany przyłóż!!! więc życzę i Wam powodzenia! a Iguście daj buziaka bo panna rośnie że ho, ho!!!

Sikorka...Lubawka...znam...lata temu, obóz wędrowny i cudowne wspomnienia...ech.........

Ja znalazłam na allegro mei tai...Glizdunia...za 100zł, kupować??? bo taniej to nawet u Was nie znajdę co???poradź...aukcja jeszcze 3dni potrwa...ale jak mi ją ktoś sprzątnie??????

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 lut 2008, 23:28

kupowac :-D ...daj namiar na te aukcje to sobie kuknę :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-21, 22:35 ]
Anza...pokazna kobitka z Igusi....super panna rosnie!!!musze zwazyc moją tak z czystej ciekawosci....a lekarza zmien.....koniecznie ....u nas inne podejscie wiec nawet nie mamy swojego lekarza tak na serio....teraz zmienilismy przychodnie to juz wogole nikogo nie znamy....ale poki co odpukac sie tam nie wybieramy :ico_sorki:

Sikorko....ja twierdze ze Maya jest bardzo grzecznym dzieckiem choc ruchliwym ...i obawiam sie ze drugi bedzie bardziej absorbujące bo co jak co Maya sama sie bawi,nie wymaga ciaglej uwagi i nie jest placzliwa i nie byla od malego.....i to mnie zgubi kiedys-tak czuje ze dopadnie mnie przy drugim dziecku....ale to dobrze ze kazde inne....A Karolek tak jak Maycia szafeczki lubi...oj oni by sie razem pobawili.... :ico_haha_01:.....chcialam kupic taki jezdzik jak ma Karolek,warto?poki co Maya jezdzi tym zdrowym chodzikiem i zapodobalo jej sie chodzenie z jego pomocą i nie wiem czy oplaca sie jeszcze jezdzik kupowac :ico_noniewiem: ..poradz prosze....

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 lut 2008, 23:36


Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 lut 2008, 23:40

wiesz co ...faktycznie tanio....chyba bym kupila na Twoim miejscu....tylko szkoda ze 1 wzor ma kobitka....a jakby emaila do niej napisac czy by nie uszyla innego koloru ?moze bys i z ceną negocjowala.....sprobowac mozesz a jak co to bierz ten....tylko dla mnie taki bladziutki i jasny ale to kwestia gustu nie? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

21 lut 2008, 23:44

No dla mnie też jasny...ale kurczę przy takiej cenie aż nie wypada grymasić...chyba...poczekam z 2dni, może nikt nie kupi...i napiszę do sprzedawcy...

Właśnie...jeździk...też chciałam...Ale w sklepie stwierdziliśmy że na allegro taniej kupimy i nonono...żałuję, że nie kupiłam. Choć z drugiej strony, młoda chodzi trzymając nas, więc może niebawem sama ruszy i się obędzie bez dodatkowego zakupu...

i chyba już zmykam...dobranoc!!!

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

21 lut 2008, 23:47

GLIZDUNIA, a jaki ona ma ten zdrowy chodzik??? Był gdzieś na filmiku Waszym, bo ja gapa nie pamiętam.

[ Dodano: 2008-02-21, 22:50 ]
Ja nie wiem jak dziewczynki, ale Kacper to uwielbiał ten swój jeździk, jeżdził nim i na dworzu i w domu już jak był starszy, bo to był jego ukochany samochodzik i myślę, że Karola też będzie, bo już teraz jak go widzi to leci i brummmmm, brummmm woła :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

21 lut 2008, 23:52

Obrazek
to ten w tle....

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

22 lut 2008, 00:10

Superowy!!! Wiesz GLIZDUNIA, to może już lepiej kupić taki mały rowerek, a nie jeździk. A na przykład tego typu http://www.allegro.pl/item309986043_sli ... rama_.html

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 lut 2008, 00:19

Sikorko...bombowy....to mi dalas podpowiedz....mistrzostwo....chyba kupimy jednak rowerek :-D :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość