Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

22 lut 2008, 00:23

No to się cieszę, że pomysł Ci się spodobał. U nas teraz bardzo dużo takich rowerków, ludziska wożą w nich dzieciaczki zamiast w wózkach :-D latem.

I zmykam już pod kołderkę, dobranoc i do jutra :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 lut 2008, 00:23

pokazalam mojemu A. i chyba na rocek prezencik bedzie jak znalazl...... :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

22 lut 2008, 00:58

Daria a gdzie się wybierasz w maju do Polski, my mieliśmy jechać na weekend majowy ale nie wiem w końcu czy jedziemy, coś tam M. kręcił nosem że za krótko :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Co do remontu zbora to narazie odrzucam tą wizję bo jeszcze miesiąc... ale jak sobie pomyślę :ico_olaboga: wyprowadzamy się na ok. 2 miesiące do teściów :ico_olaboga: hehe mam nadzieje że się tam wszyscy nie pozabijamy. Net tam jest więc czasem do Was wpadnę :ico_oczko: :ico_oczko:

aaaaaa sikorka super ten rowerek, właśnie o takim myślałam na roczek :ico_brawa_01: chciałam kupić taki pchacz-jeździk ale do końca nie jestem przekonanana czy warto :ico_noniewiem:

Dobra lece miłej nocki

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

22 lut 2008, 09:20

super ten rowerek chyba tez sie skusze ale na wiosne

u babci troszke gorzej znowu zle oddychala a ja jestem pełna złych mysli
wczoraj cały dzien przepłakałąm
dobrze ze m juz dzisiaj wraca bo musze sie do kogos przytulic

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 lut 2008, 09:40

hej...nocka spoko ale co mi sie snilo :ico_szoking: ze bylam w ciazy i naturalnie rodzilam :ico_haha_01: :ico_puknij: ...no i to takie smieszne uczucie bylo...hihihi
dzis z Maya jestesmy same bo tatus idzie jeszcze na druga zmiane do pracy zeby dorobic skoro ja siedze w domciu :ico_oczko:

Jagodka...przykro mi ze babci sie pogarsza....a Tobie ulzy jak mezus wroci....wiem to....ja tez juz czekam kiedy bede mogla sie zwyczajnie przytulic do A.....a nie ma czasu na to niestety.....widzimy sie 1 noc w tygodniu a wtedy miedzy nam i tak spi Maya :ico_noniewiem:

Irminko....do tesciow na 2 mce...hmmm....dobrze ze masz tam necik...zawsze wyzalic sie bedziesz mogla,pamietaj! :ico_oczko:
czyli wszystkie bedziemy szalec na rowerkach w lato :ico_brawa_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

22 lut 2008, 10:27

Witam Was przedweekendowo :-D

Dziś też mieliśmy nie najlepszą nockę, chyba to jednak kolejny ząbek daje znać o sobie :-D Ale spaliśmy do 8.00 więc nie jest tak źle.

Cieszę się, że rowerek się podobał. My też zażyczymy sobie taki na prezent urodzinowy :-D

jagodka24, trzymaj się Kochana :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2008-02-22, 09:32 ]
Ojeju, zapomniałam, bardzo ładnie proszę, podlejcie moje drzewko :-D

http://sikorkowa.posadzdrzewo.pl/

I dziękuję za wszystkie kliki :-D

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 lut 2008, 12:20

a no i maialm Ci Irminko odpisac...no wiec A. chce chyba Zakopane a mi to obojetne...musze kuknac wogole po ile kwatery bedą :ico_noniewiem: ....no my tak na 3 dni max. bo z czasem niewyrobimy a koniecznie chce zdazyc sie z Jagodkami zobaczyc :-D :ico_brawa_01:

Maya spi...i tak bezpiecznie sie czuje ze ma te barierke na lozku...coc kwestia przeskoczenia tego plotku to pikus jak dla niej....

[ Dodano: 2008-02-22, 11:32 ]
http://www.arkady-zakopane.pl/arkady2.html
to mi fajnie wyglada wiec moze sie bardziej zainteresujemy

Awatar użytkownika
mama_Dominika
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 545
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:04

22 lut 2008, 12:35

Hejjjj

:ico_kawa: pije i sie relaksuję chwilowo, obiad mam z wczoraj więc nie muszę w garach siedzieć, dla Kingi też ugotowane :ico_oczko:

aaaaaaaaaa chyba jej w końcu ząbalek górny wychodzi, bo już widzę białą kreseczkę, NARESZCIE bo już 3 miesiace się meczymy z tymi górnymi a idż jej 4 naraz :-)

Daria w jakim terminie się wybieracie??

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

22 lut 2008, 12:47

Ja wam moge polecic wypoczynek nad morzem miejscowość Mrzeżyno 3 domki umiejscowione w lesie do miasta 3.5 kg plaza lub droga lub lasem ( jak kto lubi) do wiekszych miast 20 kg do Kołobrzegu i 10 kg do Trzebiatowa :):

Dom jest połozony w samym lesie do moze około 400 m cicho spokojnie :):

Pokoje 2 ,3 i 4 pokojowe
W domu sa 5 pokoi i dwie łazienki jedna z wanna druga z prysznicem
lodowka kuchenka czajnik elektryczny do dyspozycji
Gril i ognisko
30 lub 35 zl od osoby ale mozna negocjowac :):

[ Dodano: 2008-02-22, 11:49 ]
Jak cos podam namiary :):

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 lut 2008, 12:50

Irmina...wiesz co...mysle ze tak od 19-21 maja :ico_noniewiem: ...zaraz po chrzcie i jak goscie pojadą to na drugi dzionek juz bysmy pojechali.....na 3 dni a potem prosto w strony Arka na jakis tydzien i do domciu :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość