Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 lut 2008, 18:00

hehehe Sikorko...No juz niedlugo egzaminki Ci sie zaczna...ale poradzisz sobie bo w Ciebie wierze :ico_brawa_01: :-D
a wiesz ze u nas tez nawrot zębow chyba..mala wstala z placzem i ewidentnie ja cos bolalo...dostala nurofen i juz jest dobrze.....

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

22 lut 2008, 19:37

Dziewczyny ja tylko się przywitam, bo nie mam siły dzieci dziś wyjątkowo NADPOBUDLIWE... :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

22 lut 2008, 21:22

Ta nadpobudliwość im się chyba udziela. Mój już śpi, ale co się wyszalał zanim usnął to szok :ico_olaboga: Lecę na determinatora :-D

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

22 lut 2008, 21:27

Czołem.

I dopiero teraz znalazłam chwilę na relaksik z wami :-D Moje dziecko strajkuje i już drugi dzień śpi tylko raz w porze przedpołudniowej - od 11 do 12. Później odstawia cyrki przy usypianiu więc pasuję - nic na siłę :ico_nienie: No i padł o 19.30 ale przed chwilą była już pobudka.

Jeśli chodzi o wakacje to my planujemy wypad nad morze. Chciałabym też zajechać do brata do Lublina choć na wekend bo strasznie się za nim stęskniłam i nie widziałam jeszcze "na żywo" jego córci :ico_placzek:

Moi rodzice mnie dziś odwiedzili - kupili pakę Pampersów, chusteczki, zupek kilka :-)
Właśnie-ugotowałam małemu pomidorówkę z makaronem ale mu nie posmakowała :ico_noniewiem:

A ten rowerek fajowy - oczywiście my też planujemy taki zakup na urodziny małego :-) A propo urodzin - będziecie wyprawiać takie dla rodziny czy taki typowy kinder bal ?

Ach, dziś chyba Mateuszek kończy 9 miesięcy.

Obrazek

Acha - glizdunia mój Wiktorek też ma takie książeczki z serii "Obrazki dla malucha" :ico_haha_01: Lubi je oglądać i smakować :-D Ma 3 jak na razie : ciało, kolory i świat w ruchu.

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 lut 2008, 21:33

wiecie co...wsciec sie mozna...wcielo mi posta....wiec zaczynam na nowo ale tym razem z mniejsza cierpliwoscią :ico_zly:
Maya juz spi ale zaliczyla jeszcze jedno zyganko...dalam jej chrupka ryzowego i wepchnela calego do buzi i zaczela sie krztusic no i wiadomo co...zwymiotowala...na kanape i wykladzine.....a na domiar zlego ja zrzucilam jej deserek na podloge i rozprysl sie po kuchni...i na dywanik....i mala sceny robila znowu...jakas nieswoja...a bym powiedziala ze kolejne zeby sie odzywają.....teraz zaliczyla pobudke z krzykiem....czy ja skoncze dzis tego posta pisac? :ico_olaboga: poprostu sądny dzis dzien dla mnie...i w dodatku saa siedze z ząbkującą malolatą.....pranie sie robi z wymiocinami....chce isc pod prysznic ale to ryzykowne....bo jak zacznie krzyczec to nie dolece...wiec tak siedze zmarnowana na kompie...i czekam nie wiem na co....

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

22 lut 2008, 21:35

nie no chyba przesadzacie..nigdy nie nadaze za wami jak nie bede miała czasu tu zerknac...ale wszystko nadrobie..
zdazyłam kuknac tylko na posta kate w ktorym pisała o wyczynach Matiego, matko ze tak zachowałas zimna krew, ja jak Milu wyryje orła, bo sie jej reka posliznie albo straci troche rownowage juz bledne :ico_olaboga:

moze wpadne jutro po szkole jak bede miała siły..
dobranoc..

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 lut 2008, 21:38

Mateuszek Swietuje a tesciowa z narzeczoną zapomnialy :ico_wstydzioch:
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: ...moc calusow od Mayci!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a przypomnialas mi Kamizela ...mialam zapytac czy ktoras uzywa pampersow easy fit?są tak samo chlonne jak normalne pampersy?zalozylam dzis Mayi pierwszego...kupilismy pierwszy raz ten rodzaj....a w tej samej cenie jest ich o 18 mniej niz w tej drugiej dumbo paczce :ico_olaboga: :ico_puknij:
a ksiazeczki Maya ma "wies"i o drobnych zwierzatkach czy jakos tak :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-02-22, 20:53 ]
aha i jutro wkleje fotke z Mayi nowym siniakiem na czole...zauwazylam przy kapieli ale nie wiem kiedy go zrobila :ico_noniewiem:

Lady...powodzenia w szkole...jutro ten egzamin?

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

22 lut 2008, 21:56

Glizdunia ja nie mam pojęcia o jakich Pampersach piszesz :ico_noniewiem: Takich w pomarańczowym opakowaniu ? Ja używam non stop Active Baby. Wiecie co ale słyszałam od wielu osób , że pieluszki Dada made in Biedronka są superowe i o połowę tańsze :ico_noniewiem:

Acha Daria, ja z tym ubieraniem i przebieraniem mam identycznie - cyrki na całego :ico_olaboga: Szlak mnie trafia :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

22 lut 2008, 22:01

Kamizela...nie to nie pomaranczowe tylko fioletowe....poprzednio uzywalam takich zielonych..-..Lady miala takie same jak u niej bylam takie z tym olejkiem zapachowym ...a widze roznice bo te fioletowe duzo ciensze są niz te zielone i nie maja tej wkladki z olejkiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-02-22, 21:04 ]
http://www.pampers.co.uk/en_GB/products ... tid/se6.do
te drugie od lewej kupilam teraz a wczesniej kupowalam te calkiem od prawej...takie turkusowe....a ktore Ty kupujesz??

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

22 lut 2008, 22:07

No to ja nie wiem o które chodzi :ico_noniewiem: Ja uzywam tych zielonych. A swoją drogą to już wariują ci producenci i szkodzą sami sobie - bardzo dużo dzieci dostało uczuleń od tego olejku :ico_puknij:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość