Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 paź 2007, 14:06

Mosob dziękuję, że pytasz, otóż ma straszny taki mokry kaszel przez katar gigant, jak się do jutra nie poprafi do idziemy znów do lekarza, humorek ma, temperatury nie ma, ale widzę że ten katar ją męczy, często oddycha buzią.

Uciekam do niej bo chce się bawić...

Nellu super strój :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 15 paź 2007, 14:09 przez asiapanda, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

15 paź 2007, 14:07

Haj haj haj - Joachimku stoooooo laaaaaat stoooooo laaaaaat :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :-D :-D

my po usg :-) moja Różyczka waży ok. 2222 g, jest cała zdrowa i dużuńka, termin przesunął się na 1.12 - ale wiadomo termin jest wtedy kiedy dzidzia przychodzi na świat :-D leży w pozycji główkowej - wg usg "leci 34 tydzień" :ico_szoking: :ico_szoking: bo wg wymiarów jest 34w 5d, 34w 3d - zobaczymy :-D kiedy się pojawi moje dziecię :ico_oczko: leżała w pozycji modlitewnej tak rączki w paciorek przed buziaczkiem - śliczna :-D

no i już - dziś złożył teść wniosek o świadczenie rehabilitacyjne na 3 tyg. przed końcem zwolnienia :ico_noniewiem: mam nadzieję, że ZUS mnie nie wygoni z tym - bo co ja mogę z moimi psitkami z kadr - 1,5 miesiąca słały mi wywiad i to zły przysłały, trza było ponownie...

Ola śliczna!!!!

Eluś - ja nie wiem mojej Lilci liszaje na buźce nie wychodzą, ani w tych miejscach na ramionkach, za to takie mini mini pojawiły się na przedramionach :-/ a daję jej nabiał powoli... i już nei wiem co mam robić, na pewno uczulona jest na kurzo-brud :-D bo była w sobotę u teściów (my na zakupach wyprawkowych), a ta moja walnięta mądra teściowa dała jej się bawić na dywanie po którym tłucze się obrzydliwy pies :ico_zly: mało tego do zabawy, mimo iż nabrałam Lilce jej zabawek, dała swoje wałki do włosów :587: i ta je ciumkała jak weszłam, oczywiście pozwoliła się do kota jej przytulić a podejrzewam, że Lili po Bartku może być wrażliwa na koty jeszcze takie zapchlone brudasy jak ona ma :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i weź tu daj dziecko raz na jakiś czas, na 2-3 godziny - to z moich przekonań zrobi sieczkę :ico_puknij: no i ostatecznie Lila ma dookoła buźki okropne takie krostki, wiecie co mam na myśli :-/

Nellu- moi teściowie to cyrkowcy, najpierw akrobaci, potem treserzy niedźwiedzi i właściciele jednego z cyrków (AS) :-D stąd połowa ich przeszłości stoi na działce i zagraca :ico_oczko: :ico_oczko:

ot się wygadałam :-D - dziękuję za śliczne foteczki roczniaczków :-*

Asiu - buziaki dla Wikusi, dzielnej naszej :ico_brawa_01:

Mosobku ja daję Bebilon Pepti 2 wciąż :-/

Alez fajny spiderman :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 paź 2007, 14:11

[glow=red]Joachimku[/glow]-100 lat i zdróweczka z okazji 1 roczku Obrazek

Dla małych chorowitków też zdrówka,niech katarki szybko mijaja :ico_nienie:

Nella prezent bomba,teraz Maksio bedzie śmigał swoim autkiem ,juz nie bedzie od nikogo zależny :ico_oczko: Strój i tort też pełen odjazd :ico_szoking:

Karolcia dzięki za foty Jasia-ależ z niego kawaler,ta muszka ,ten gajerek,fiu fiu Obrazek aż serce mocniej bije

Jolu -Hubi też cudny i torcik -Kubusiowy- :ico_oczko: ,ach ten Kubuś :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-15, 14:15 ]

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

15 paź 2007, 14:24

Marittko, bardzo się cieszę że z Różyczką ok. No to mała już już chyba szykuje sie do wyjścia :ico_oczko: Jeja, jak to niedługo 1.12 :ico_szoking:

Ciekawa jestem jak to jest mieć teściów cyrkowców :ico_oczko: może do dzikich zwierząt to ona ma pod3ejście ale do dzieci chyba nie :ico_oczko: :ico_nienie:

Iwciu, prezent faktycznie fajny. Niestety, jeszcze Maks jest uzależniony od nas bo nie dostaje do pedału gazu , autko jest dodatkowo sterowane na pilota. Jeszcze nam nie zwieje :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

15 paź 2007, 14:32

eeehh Nelu - czasem brak słów, zresztą laski już wiedzą ile żółci tu wylałam ;-) brrrr


a teraz z ostatniej chwili... moje dziecko bawiło się w ostatnim pokoju, słyszałam jakieś szafki, stukanie i ok ja przed kompem... i słyszę takie walenie w drzwi, myślałam, ze w szafkach przewraca a ona... weszła po schodach na drugie piętro (do Daniela) nie wiem jak i tam stanęła przed drzwiami i waliła, bo oni mają kota (czyścioszka, syjama :-D) i ona do niego... myślałam, ze zawału dostanę :ico_szoking: dobrze, ze nie postanowiła zejść :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

15 paź 2007, 14:46

NAJLEPSZE ŻYCZONKA DLA JOACHIMKA :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Maaaatko, Martuś. Jak te Twoje dziecię aż na drugie piętro się zawlokło :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: Boszszeee, tez bym zawału dostała. Spryciula kochana normalnie :-D A Twoja teściowa................. :ico_puknij: Brak słów.......... :ico_olaboga:

Nelly, super strój dla Maksia :ico_brawa_01: Torcik tyż śliczny :P Prezent mega wypasiony, lepszy niż moja bryka :ico_oczko:

Asiu, buziaki dla Wikuni. Niech to świństwo szybko ucieka. Noooo niestety, zaczyna się okres przeziębień :ico_olaboga:

Mososb, ja w tym tygodniu przechodze na Nestle Junior, nie smakowe tylko zwykłe, z kleikiem ryżowym (bo jest jeszcze waniliowe i z miodem)

O takie

Obrazek

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

15 paź 2007, 15:05

jak ona weszła na drugie piętro :ico_szoking: Oczy trzeba mieć dookoła głowy przy tych naszych maluchach :ico_olaboga:
Chyba bardzo niekomfortowa sytuacja z taką teściową? Niby to matka męża i wypadało by ją szanować i lubić bo synkowie często są za mamusiami ale z drugiej strony nie możesz na takie sytuacje przymykać oczu.... Dyplomacja i nerwy na wodzy są chyba jedynym wyjściem :ico_oczko: Piszę chyba, bo moja jest ok. Oczywiście jak każda rozpieszcza ale liczy się z moim zdaniem i jak coś powiem to stosuje... narazie :ico_oczko:

Kocica, niż moja też lepsze :ico_oczko:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 paź 2007, 15:14

O jeny :ico_szoking: To Lila widac do kogo się wdała z tymi akrobacjami :-D

Moje dzidzi śpi a ja czuje, że mnie coś bierze, ale może to zmęczenie bo w nocy wciąż myślałam o niej ech...

Widzę, że mleczka zmieniacie, nasza wciąż pije Nutramigen, ale wcina już danonki, dziś dałam jej parówkę, ona odgryza, memła i wypluwa nic nie chce połknąć, ona nie kapuje chyba, że to też papu, a mnie cierpliowść ucieka, ona wypluwa a ja zbieram, już nie wiem jak to robić by skapowała że ma to połknąc bo to jedzonko :ico_zly:

Idę pichcić

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

15 paź 2007, 15:58

wiecie co, ja nawet czasem nie pomyślę, żeby coś zakazać teściowej... bo zwyczajnie mi to do głowy by nie przyszło żeby dać dziecku takie rzeczy do zabawy :ico_szoking: ale spoko luz, powiedziałam tylko po co mama to robi wiedząc, że ja tego nienawidzę... i zabraliśmy się - bo ukrywać złości nie miałam zamiaru :ico_oczko: a kłócić się... eeehhh nie ma sensu :-P Bartuś i tak powoli sam widzi, już nie kłócimy się o nią praktycznie :-D
Nellu - a tak poza tym to ja kocham mamę i szanuję :ico_smiechbig:

a co do akrobacji, hmm w sumie nie miałabym nic na przeciw jakby rozwijała w sobie zamiłowanie do sportu, czy tańca (o ile takie ma ;-)) pożyjemy zobaczymy :-D

A wóz Maxia... jak w tej piosence, wóz najszybszy w mieście, zawsze chciałem mieć taką bestię - czy coś takiego :-D :ico_haha_01:

Asiu Lila tak też nie zje, tzn. zje ale przełyka na siłę duże kawałki jak jej nie chcą zmielić sie w buźce :-D i potem szklane oczy :ico_noniewiem: ale ja jej dziubię... teraz jadła rosołek z lanymi kluseczkami marchew podziubana i kuraczka trochę - uwielbia :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 paź 2007, 17:48

No bryke Maksiu ma fajną, też lepsza od mojej bo ja żadnej nie mam :-D

[ Dodano: 15 Październik 2007, 19:53 ]
OOOO a co tak pusto, nie ma z kim poplotkować buuuu

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość