Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 lip 2011, 14:36

Dzięki dziewczyny, a dzieciaki rosną szybko i nawet się nie obejrzymy jak będą obchodziły pierwsze urodziny.
Murchinson, jak już duży Mateuszek , słodki bobas i fryz też ma fajny :-)
Oj, tak z fryzura to koszmar-nie ważne jak by człowiek czesał, zakładał czy nie czapkę to i tak stoi taki pióropusz na czubku i tak. Taki już ma ten mój mały czupurek :-D
Fajki schowałam do szuflady i nie ruszam ...
Mądra dziewczynka :-) :ico_brawa_01:
Pod koniec sierpnia mam zamiar się w końcu do Poznania wybrać,
o to super moze sie spotkamy
To ja dołączę w drodze powrotnej z nad morza.
Koroneczka jak przez Konin pojedziecie to zapraszam :-D
A przez Konin to prawdopodobnie nad morze będziemy jechać :-) Trasa jeszcze dokładnie nieustalona.
Może jak dzieci podrosną zostawimy je na służbie u tatusiów i spotkamy się gdzieś, tylko gdzie?
Super pomysł, tylko jeszcze trzeba będzie telefony wyłączyć albo ich w ogóle nie brać by co chwila szanowni tatusiowie nie dzwonili :ico_oczko:
Dziewczyny mi właściwie pasuje każde miejsce spotkania bo ja ma wszędzie tyle samo km.
Markotka a Ryś sam sobie je wymyślił legowisko czy Twój pomysł? :ico_oczko: :ico_haha_01:

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 lip 2011, 14:37

nowe legowisko Rysia :ico_haha_01:
hehhe nie ma to jak kartonik z Lidla (chyba) :-D
Słuchajcie, Ani padł laptop :ico_sorki: nie wie kiedy zajrzy do nas, ale kazała Was pozdrowić.
oj, oby szybko do nas wrocila
Ja właśnie wstawiłam do piekarnika szarlotkę sypaną :-D kasza manna może być chyba błyskawiczna, co?
ja wlasnie taka dalam

zaraz wkleje kilka zdjec moich dzieciaczkow

[ Dodano: 28-07-2011, 14:39 ]
nie ważne jak by człowiek czesał, zakładał czy nie czapkę to i tak stoi taki pióropusz na czubku
ale swietnie wlasnie to wyglada :ico_brawa_01:

[ Dodano: 28-07-2011, 14:43 ]
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 lip 2011, 14:49

Ja właśnie wstawiłam do piekarnika szarlotkę sypaną :-D kasza manna może być chyba błyskawiczna, co?
Ja będę robić ją wieczorem. A kasza może być bo chodzi o to by wciągnęła sok.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 lip 2011, 15:13

kilka zdjecm min nowy nabytek Marcela i sukienka na chrzciny

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 lip 2011, 15:22

Emilia ale Tosia ma błękitne oczka, :ico_buziaczki_big: A rowerek Marcela to nie ma pedałów czy jak źle widzę? Jak się sprawdza? Sukieneczka super, ja takie lubię najbardziej.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

28 lip 2011, 15:43

Murchinson, dziekuje
A rowerek Marcela to nie ma pedałów czy jak źle widzę? Jak się sprawdza?
tak, to rower biegowy, bez pedalow, Marcel go uwiielbia, ma go od kilku dni a juz swietnie trzyma rownowage

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

28 lip 2011, 15:44

A tu z tatusiem (moje ulubione jak młody miał 2 tygodnie)-niby starszy usypiał młodszego ale wiadomo jak to się kończy-starszy szybciej odpływa


Właśnie D przysłał mi sms-a, że będzie później bo mają ewakuację bo gaz się ulatnia. No i mnie wystraszył, a po chwili przysłał drugiego że gaz cuzje dyrektor i zarządził ewakuację o 15 jak wszyscy szli do domu. Teraz wszyscy czekają w pkt. zbiorowym na pracowników gazowni i nikt wrócić nie może.

[ Dodano: 28-07-2011, 15:47 ]
Ja się zastanawiam nad takim rowerkiem dla mojego siostrzeńca bo ten nygus nie chce jeździć na zwykłym.
Ostatnio zmieniony 14 mar 2012, 12:46 przez Murchinson, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

28 lip 2011, 17:35

szarlotka jeszcze lekko ciepła, ale nie mogłam się opanować i już kawałek zżarłam :ico_haha_01: pyszna jest :ico_brawa_01:

Emilia super fotki :ico_brawa_01: a Marcel chyba do taty podobny? Tosinka faktycznie ma super błękitne oczyska :ico_brawa_01: sukieneczka super, nieprzesadzona :ico_brawa_01: a te rowery biegowe ostatnio furorę robią, na pewno lepsze są od tych z bocznymi kołami. Legowisko Rysia z Lidla :ico_oczko:

Murchinson jak przez Konin, to zapraszam :-D ale Mati miał czarne włoski :ico_szoking: słodko wygląda z tatą :-D

Mój mąż był przedwczoraj w lidlu, kupił jakieś jogurty i przywiózł w tym kartoniku, położył na podłodze już pusty kartonik i Rysiu od razu się w nim rozkomfortował :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

28 lip 2011, 18:30

No i jestem!

Byłam u babci, zrobiłam u niej w domu, w sumie dopiero przyszłam i padam :-) Długi spacerek też zaliczyliśmy! Ja przyszłam, mąż wybył właśnie, pojechał rozliczyć się z hydraulikiem i parę spraw obgadać z fachowcem od całej reszty :ico_oczko: Jejku jak to mozolnie wszytsko idzie na tej budowie, a ja myślałam, że to wszystko raz dwa pójdzie :ico_oczko:

Emilia, Tosinka oczka ma przecudne :-) :-) i pyzulek z niej niezły!

Murchinson, Twoi faceci identyczni niemalże :-) przynajmniej profil ten sam :-) Zaraz wstawie zdjęcie moich chłopaków z przed kilku tygodni :ico_haha_01: Na spotkanie telefony absolutnie wyłączone hihi- tak łódź w samym centrum, więc może do Ciebie tam się wybierzemy na spotkanie :-)

Markotka, to sobie kotek legowisko znalazł hehe też będę miała kotka, bratanicy mojego K się urodziły i jednego biorę :ico_haha_01: Ale to dopiero jak się przeprowadzimy!

Ejj dajcie mi przepis na tą szarlotkę bo mi ochoty narobiłyście :-D Piec nie lubię, ale się skuszę chyba... :-)

[ Dodano: 28-07-2011, 18:37 ]
Oto moje chłopaki- jakiś czas temu :-)

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

28 lip 2011, 18:38

witam
piękne foteczki widziałam :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to prawda padł mi lapek i przywiozłam do mamy bo kolega jej mi go zobaczy i mam nadzieję,że naprawi :ico_sorki: :ico_sorki:
jakby co dam znać
pozdrawiam

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości