misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 14:21

hej mamusie :-)

miałam was doczytac,ale za duzo naklikałyscie i musze troszke posiedzieć aby wzdrązyć się w tematy o czym pisałyscie :-)

widziałam Moniki88 brzusio,no słodycz kochana :-)

U mnie wszystko odpukac dobrze,dzis byłam na badaniu kontrolnym,Pan doktor zbadał mi macice i mówi nooo rośnie,rosnie :ico_haha_02: i nie chciał dzis USG mi robić,ponieważ nie chciał przeswietlać teraz malucha,ale ja tak ładnie poprosiłam aby chociaż sprawdził czy serduszko bije,usmiał się i mówi "a czemu ma nie bić"? :-) no to zrobił to dla mnie i szybko przez brzuszek pokazał mi maluszka i sprawdził serduszko,robiło fiku miku a ja juz spokojna i oczy we łzach ze szczęścia :-) na ok 7 stycznia jesteśmy umówienia na USG połówkowe i wtedy zrobi juz prawdziwe badanie USG zmierzy i zwazy rybeńkę i powiedział,ze wtedy poznam płeć,mąż tak bardzo chciał synka,a jak mu dzis mówie,ze nie wiem nic to mówi teraz,ze jemu sie nie spieszy :ico_noniewiem:

Brzusia nie muszę pokazywać wam bo widziałyscie na FB :ico_oczko: chyba,ze któras nie widziała to pkaże i tu,Pan doktor mówi,ze malutko przytyłam jak na ten czas a dla mnie 3,5kg to duzo heh :ico_oczko:


I co jeszcze no u nas 0 stopni na dworze i nawet fajnie jest i biało,dlatego zaraz ide na spacerek a jak mężu dostanie dzis wypłatke pociągne go na placki ziemniaczane bo za mna chodzą a szczerze leniuszek ze mnie i nie chce mi sie robic w domku :-P

Przepraszam bardzo,ze tak o sobie no tyle miałam wam juz do napisania :ico_sorki:
chrzciny się udały
super,ze chrzciny sie udały i sie objadłaś :ico_brawa_01: ja tak zamierzam na swieta sobie w koncu pojeść :ico_haha_02:
póki co chciałabym żeby oponka zamieniła się w bardziej ciążowy brzuch
doczekasz się,ja nie wiem kiedy ten mój brzuś się pokazał :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 14:37


U mnie wszystko odpukac dobrze,dzis byłam na badaniu kontrolnym,Pan doktor zbadał mi macice i mówi nooo rośnie,rosnie :ico_haha_02: ) no to zrobił to dla mnie i szybko przez brzuszek pokazał mi maluszka i sprawdził serduszko,robiło fiku miku a ja juz spokojna i oczy we łzach ze szczęścia
super wieści :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Brzusia nie muszę pokazywać wam bo widziałyscie na FB :ico_oczko: chyba,ze któras nie widziała to pkaże
ja poproszę, bo nie widziałam :ico_oczko:

zmykam zaraz po Szymka :-) , potem jakiś obiadek i leniuchowanie :ico_oczko:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 14:42

ja poproszę, bo nie widziałam
dobrze,więc proszę :-) nie chciałam sie pokazywac do dziś jakos taka się dziwna zrobiłam,musiałam sie upewnić czy z rybką moja jest wszystko dobrze,a fotka robiona 2 dni temu :-)

Obrazek



tak apropo...zmiany widzę w wygladzie forum,nasze zdięcia w koncu są po lewej stronie :-)

a ja uciekam zarejestrować sie do dentysty,no bo przeciez jak ta 3 tyg temu dentystka na findusz mi zmieniła plombe to juz jej nie mam musze isc gdzie indziej :ico_zly:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 14:50

misiu, ja co prawda widziałam już zdj na fb, ale jeszcze raz powiem, że ślicznie wyglądacie. I brawo za 5mc! :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 15:17

misia śliczny brzusio :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 16:02

ja zraz wychodzę na wizytę.

coś mnie dziś zgaga męczy. cały przełyk mnie pali i przez to czuję dziwny posmak w buzi.. niech się ten pierwszy trymestr kończy jak najszybciej!

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 16:09

ja zraz wychodzę na wizytę.
to czekamy na wieści :ico_oczko:
coś mnie dziś zgaga męczy. cały przełyk mnie pali i przez to czuję dziwny posmak w buzi
spytaj przy okazji czy coś można wziąć na tą zgagę
.. niech się ten pierwszy trymestr kończy jak najszybciej!
też o tym marzę :ico_sorki:

anade
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 18 wrz 2012, 11:02

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 16:16

Misia no w koncu widze twoją fotke :) Piękny brzuszek. a ja się rozchorowałam, boli wsyztsko, oczodoły, głowa i w ogóle. Postanowiłam wziąć apap, bo juz nic nie pomagało, zobaczymy czy pomoże. Misia ja tez na połówkowe jakoś 7-8 stycznia mam :)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 18:34

ja leniuchuję na tapczanie :)

anade zdrówka życzę :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

10 gru 2012, 18:58

wróciłam.
przytyłam aż 1kg!! :-D
już sobie zdrowe przekąski kupiłam, typu owoce, jogurciki. Muszę zacząć jakoś obciąć te kalorie... słodkie dobre, ale po co faszerować się kaloriami niepotrzebnymi :(

dzidzia rośnie. macica też. wyniki w porządku. mocz czysty :-)

na zgagę jeść malutkie porcje a częściej. i tyle mi doradził.
mam skierowanie na badanie prenatalne, które muszę zrobić w zasadzie albo na koniec tego tyg. albo w przysżłym tyg.
lekarz wyliczył, że niby jesteśmy teraz w 10/11tc (swoją drogą nie wiem jak to policzył)
tp. wyszedł mu też 10.07

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość