Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 paź 2007, 11:05

O i się kobitki rozpisały :ico_brawa_01: Kasiu Ty to jak rykniesz to od razu jest porządek :ico_oczko:
Gosiu super ,że glukoza w normie :ico_brawa_01:
A z tymi bólami to jeszcze poczekam ,mój lekarz wyjechał na sympozjum i wróci dopiero za tydzień,więc bym musiała iść prywatnie :ico_noniewiem: ,zobacze jak sytuacja sie rozwinie :-) Dzisiaj wybieram się do ciuszka,moze coś znajdę dla mojego malucha ,a co tam mąż dzisiaj ma wolne to go wykorzystam ,niech mnie powozi troszkę hihi
Dobra dziewczyny ja na razie uciekam bo trzeba ogarnąc mieszkanko papa :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

02 paź 2007, 11:06

Spoko, kurczak pewnie juz nie żyje więc Ci nie ucieknie. A sprzątanie tez poczeka :ico_oczko: Luzik :580:

A tak powaznie to ja tez zaraz spadam :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

02 paź 2007, 11:07

ja tez spadam na II sniadanko do domu!!

Milego dzionka!!

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 paź 2007, 11:07

madziarka81 pisze:Wygoncie mnie do sprzątania.

Madzia ,a co tam bedziesz sprzatała :ico_oczko: Nio ,ale skoro nalegasz to ... :511: :511:

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 paź 2007, 11:21

monia26 pisze:
madziarka81 pisze:Wygoncie mnie do sprzątania.

Madzia ,a co tam bedziesz sprzatała :ico_oczko: Nio ,ale skoro nalegasz to ... :511: :511:

m
Monia jak bys zobaczyła jak czysto jest u mnie to bys pomyslała pewnie ze niezli bałaganiarze tu mieszkają :ico_oczko: A tak naprawdemiezka tutaj jeden malutki bałaganiarz :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-02, 11:22 ]
kaska28 pisze:kurczak pewnie juz nie żyje więc Ci nie ucieknie

:ico_smiechbig:

Gosia smacznego :-D

Awatar użytkownika
misia85
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:52

02 paź 2007, 20:04

Cześć kochane :ico_ciezarowka: !!!

U mnie dzisiaj pogoda okropna, szaro ponuro i prawie cały czas pada, więc posprzątałam domek, zrobiłam pranko i chyba trochę przesadziłam, bo boli mnie podbrzusze,tak dziwnie kłuje i ciągnie mnie aż do pleców :ico_olaboga: :ico_olaboga: .
Dziewczyny zdjęcia piękne, ślicznie wyglądałyście.
My jesteśmy ponad rok po zaręczynach, a więc ten wielki dzień jeszcze przed nami,może za rok albo 2 lata...chociaż i tak czujemy się już jak stare dobre małżeństwo :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Pozdrawiam Was wszystkie!!!!

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

02 paź 2007, 20:31

dziewczyny duzo popisalyscie przynajmniej jest co czytac

[ Dodano: 2007-10-02, 20:34 ]
ja niestety nie moge dlugo siedziec bo strasznie kosc ogonowa mnie boli a juz chwilke z siostra na gg pisalam mamy wspolny temat bo ona do grudniowek na tt nalezy wiec spadam i milej nocki zycze :ico_spanko: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
Goonia
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 578
Rejestracja: 28 lip 2007, 09:47

02 paź 2007, 21:03

HEJ Kobietki!
Melduję się i ja :-D
Śliczne zdjęcia ślubne! W ogóle extra wyglądacie z Waszymi połówkami! :ico_brawa_01: Też bym coś wstawiła, ale ja mam zdjęcia tradydycyjne same, nie z cyfrówki. Brałam ślub 4 lata temu. Gosia fajnie że badania oki :ico_brawa_01: Monia nie martw się tymi kopniaczkami, bo mnie też czasem bolą. w ogóle przedwczoraj w nocy Synuś dawał strasznego czadu, w ogóle się nie mogłam ułożyc. W dzień było to samo, więc wczoraj wieczorem wyglądałam już jak "odpad atomowy"... taka byłam zmęczona. I On się chyba też w końcu zmęczył, bo spał grzecznie całą noc i dziś też jakby potulniejszy. Czasem to mi tak przywali, że normalnie gwiazdki widzę :-D
Madzia szkoda, że miałaś akcję z nosem. Ale jestem sobie to w stanie wyobrazić, bo jak wstaję nocą na siusiu, to też jestem kompletnie nieprzytomna. Idę do łazienki na "półśnie". Mam nadzieję, że szybko się zagoi.
Z tymi szpitalami jest strasznie. W Kielcach to samo. W ogóle już nie wiem, gdzie mam rodzić. I jeszcze mi moja gine powiedziała, że nie chcą dawać znieczulenia zewnątrzoponowego, bo nie ma tego w usługach szpitala i wszelkie opłaty za to są traktowane jak łapówka i wszyscy sie boją je teraz dawać!!!! No straszne!!!
Co jeszcze? Tez już się nie mogę schylać, więc już od jakiegoś czasu nie chodzę w sznurowanych butach :-)
Trzymajcie się cieplutko Kochane! Słodkich snów!

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

02 paź 2007, 21:11

Hej!!!

Goonia fajnie ze się odezwałaś :ico_brawa_01:

U mnie juz wszyscy spią, ja tez zaraz idę, zajrzałam tylko zobaczyć co słychac.Jestem zmęczona mimo ze prawie cały dzien Maciek zajmował się Patrykiem, pół dnia byli na dworzu ale wiadomo jak to człowiek przeziębiony nie ma na nic siły.

Dziewczyny miałam się pytac ile juz przytyłyście kilogramów??? Ja na razie tylko 6, pisze tylko bo jak patrzyłam w poprzednią kartę ciąży to miałam juz jakies 14 na plusie więc jest bardzo duza różnica :ico_oczko:

tez juz powoli zbieram isę do spanka.

Dobranoc :-)

Awatar użytkownika
monia26
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 543
Rejestracja: 21 mar 2007, 14:47

02 paź 2007, 22:27

Hej hej :-)
My własnie wróciliśmy od znajomych i jestem najedzona zjadłam wielkiego kebaba i mam z tego powodu wyrzuty,mały przeżył chyba traumę po takim jedzonku :ico_oczko:
Goonia pisze:Monia nie martw się tymi kopniaczkami, bo mnie też czasem bolą. w ogóle przedwczoraj w nocy Synuś dawał strasznego czadu, w ogóle się nie mogłam ułożyc. W dzień było to samo, więc wczoraj wieczorem wyglądałam już jak "odpad atomowy"... taka byłam zmęczona. I On się chyba też w końcu zmęczył, bo spał grzecznie całą noc i dziś też jakby potulniejszy. Czasem to mi tak przywali, że normalnie gwiazdki widzę :-D

No ja mam tak samo mam nadzieję,ze mój też dzisiaj da mi pospać,bo też mam takie bombardowania.A tak w ogóle to miło Cię widzieć Goniu :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ,koniecznie zaglądaj częściej :ico_sorki: :-)
madziarka81 pisze:Dziewczyny miałam się pytac ile juz przytyłyście kilogramów???

Madziu mi po ostatniej wizycie wyszło,8kg na plusie,więc chyba nie jest źle :ico_noniewiem: ,ale lekarz już mi powiedział,ze mogę jeszcze raz tyle przytyć :ico_olaboga: ,ale co tam ja zawsze taka mizernota byłam ,więc troszke kilosków mi sie przyda :ico_oczko:

Kochane ja uciekam spać słodkich snów :-)

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość