leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

27 maja 2013, 15:50

Ja tez jak teraz dostaje mega kopniaczki to i spokojniejsza jestem :ico_brawa_01:
Zreszta zaraz(18czerwca) wizyta u poloznej to posluchamy bicia serduszka :ico_haha_02: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
lala
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1007
Rejestracja: 11 lut 2008, 01:23

Re: Jesień mamy wita 2013

27 maja 2013, 17:06

hej
edylita- super pamiątka, pozazdrościć utalentowanej siostry, córeczki śliczne\
spinka- super że wesele udane
leona - zakup słodki , ja jakoś nie mam odwagi co kolwiek kupować
szkieletorek - dobrze że wyniki ok
My wekend spędziliśmy w domu,mieliśmy iśc na wspólne oglądanie meczu do znajomych , ale młody żle się czuł i wkońcu oni przyszli do nas.W niedziele przyjechała męża siostra z rodzinką aże była ładna pogoda to spędziliśmy większość dnia na spacerkach po parku i na placu zabaw.Dziś mały rano miał zły chumor który chyba i mi się udzielił naszczęśćie z biegiem dnia się poprawił :ico_haha_01: Jutro po połódniu mam usg chyba to połówkowe, aż się boje bo nadal nie czuje ruchów tzn czasem czuje takie coś delikatnego ,ale nie jestem pewna czy to nie od żołądka ech
A wczoraj dostałam od synka pięknie zapakowane czekoladki i buziaczka. :ico_haha_02: Ja dla niego na dzień dziecka prezencik też zamówiłam mam nadzieje że dojdzie do soboty a w niedziele planujemy go do Warszawaskego zoo zabrać. W środe ma wycieczkę do kazimierza.Mam nadzieje że pogoda im dopisze bo jak bęedzie deszcz padał to bezsensu

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

27 maja 2013, 20:56

tez bym poszla potanczyc albo gdzies wybrac sie wlasnie na taka impreze :-D
Oj ja też. Liczyłam na wesele w lipcu u sąsiada ale nie zaprosił i chyba nici z tego.
Ostatnio byłam na weselu jak byłam w 8 miesiącu .Mimo ciąży zaawansowane wytańczyłam się bardzo, poszalałam a efekt był taki że wtedy niunia ładnie ułożyła się główką do dołu i poród CC poszedł w niepamięć ,na szczęście .
Kupilam bratankowi ktory ma przyjsc na swiat w najblizszych tygodniach
Taki komplecik :ico_oczko:
Śliczniutki ;)
Jutro po połódniu mam usg chyba to połówkowe, aż się boje bo nadal nie czuje ruchów
Rozumiem twoje zdenerwowanie ale może cie to troszku uspokoi jak napiszę że ja teraz nie czuje ruchów i Lilcie poczułam dopiero jakoś w 21-22 tyg ciąży i to tez bardzo delikatnie .Dopiero z czasem sie nasiliły .

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

27 maja 2013, 20:58

A propos pogody to dramat.U nas cały dzień pada ale tak lekko a od jakiejs godzinki to leje jak by oberwanie chmury było.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

27 maja 2013, 21:14

betina przykro mi z powodu psiaka... :ico_sorki:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

Re: Jesień mamy wita 2013

28 maja 2013, 09:58

hej
ide dziś do lekarza bo juz ponad tydz chodzę zasmarkana
Tomuś w przedszkolu leje i zimno na dworze wychodzić nam się nie chciało nawet

spinka zazdroszcze weselicha też poszłabym poszaleć

leona zakupy super

lala nie masz sie czym martwić pierwsze kopniaczki mogą być nie wyczuwalne przez mamusie

moni26 dziękuję

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

28 maja 2013, 10:16

ide dziś do lekarza bo juz ponad tydz chodzę zasmarkana
Nie dziwne ,pogoda sprzyja chorobom.Przecież tydzień temu moją Lili ubierałam w same majteczki i kapelusik na pole a teraz ubieram prawie jak w zimie .
Ja mam lekki katar,Lilcia na razie nic ale rano coś mi zakaszlała,mam tylko nadzieję że to takie jednorazowe było.Daję jej raz dziennie do mleczka albo herbatki troszku miodu ,nie zaszkodzi a może coś wspomoże.

Szwagier pojechał właśnie,mała bardzo za nim jest mimo że rzadko bywa i nie kupuje jej nic ,płaczu co nie mara ale na szczęście uspokoiła się . Teraz włączyłam jej bajkę jedną i mam jakieś 10 min przerwy.Potem ogarnę z grubsza domek ,ale bez szału bo źle się czuję.Słabo mi, uszy mi się strasznie zatykają czy że to ciśnienie może być?
Wczoraj popołudniu byłam na kawie u koleżanki.Mała zadowolona bo wybawiła się z dziećmi. A ja miałam chwile luzu i pogadałam z kimś.

Awatar użytkownika
kamilka87
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 559
Rejestracja: 09 cze 2010, 11:17

Re: Jesień mamy wita 2013

28 maja 2013, 10:57

hej dziewczyny

stawiam za moj 17 tydzien :ico_tort:
U n as nareszcie pogoda sie poprawila wiec chcialam troche ogarnac balkon ale sier nie da bo mokro jeszcze bardzo :ico_sorki:

adas dzis pojechal rowerem ale zgubil zapinanie do niego i mam nadzieje ze bedzie tam stał gdzie stoi :ico_noniewiem:

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

28 maja 2013, 12:19

Udało mi się posprzątać domek . Mam w planach dziś poprosić mamę by mi pomogła ale że ja nie mam z nią relacji super więc ciężko mi ja o cokolwiek jest poprosić.Mam nadzieję że się przełamie bo widzę że ta ciąża jest zupełnym przeciwieństwem od poprzedniej i sama nie dam rady tego wszystkiego zrobić.Wstyd mi ale co zrobić.
Lilunia zasypia a ja mam chwilę by odsapnąć bo słabo mi się robi i szaro przed oczami .

Obiad dziś mama chce zrobić więc mam wolne od kuchni.Będzie zupę kalafiorowa z lanym ciastem mmmm pychotka i schabowe ale to nie dla mnie bo mięso mi nadal nie smakuje,więc zjem ziemniaczki z mizerią.

Męża przez najbliższy czas nie będę mieć prawie wcale w domu ,jedynie na noc i to nie zawsze .Sezon truskawkowy zaczyna się pełną para więc będzie miał dużo pracy bo praca zawodowa i te truskawki.

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

28 maja 2013, 13:41

Kamilka gratuluję :ico_brawa_01:

Szkieletorku jak słabo się czujesz, to nie szalej tak z tym sprzątaniem, świat się nie zawali :ico_oczko: Słomiana wdowa będziesz jakiś czas.

Betina co lekarz powiedział?

Pogoda i u mnie masakra jakaś, do tego dzieciaki w p-kolu odreagowują i ja ponownie ze spuchniętą głową wróciłam. Dzisiaj angielski, wyniki moje muszę odebrać, bo jutro wizyta, ciekawe jak wyszły. Nie mam jakoś weny do pisania, pewnie przez ten ból głowy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość