Awatar użytkownika
sensibel
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1384
Rejestracja: 16 mar 2007, 11:01

23 kwie 2008, 16:41

biedroneczka, olulek, gratuluje nowych zakupów. Też bym chciała nowy samochód i komputer... :ico_placzek: narazie musi mi wystarczyć nowy wózek córeczki :-D

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

23 kwie 2008, 19:16

sensibel, ja tez sie do zakupu wozka przymierzam ale to gdzies za miesiac.

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

24 kwie 2008, 15:28

Olulek a jaki wozek chcesz kupic synkowi, spacerowke? ja to gdybym niechodzila z Oskim na spacery nie potrzebowalabym wozka dla niego...

Biedroneczka gratuluje autka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
na gaz oszczedne auto ale mz kupilismy tez bardzo oszczednego dieselka, super sprawa :-D
teraz jak bedzie wiecej kasiorki to i mi jakies autko kupimy, male i oszczedne :ico_haha_01:

pogoda u nas piekna, od 4 dni slonecznie i cieplutko, az nie chce sie w domu siedziec

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

25 kwie 2008, 11:01

Dzięki za gratulecje :-) No ja niestety nie mam prawka, ale skoro jest już samochód to może z czasem i prawo jazdy sobie zrobię. U mnie też pogoda super i dlatego mam zamiar dzisiaj okna umyć, bo już daaaawno od zewnątrz ich nie myłam :ico_noniewiem: :ico_haha_01:

Przyjemnych spacerków w ciepłym słoneczku :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

25 kwie 2008, 15:43

ja prawko zrobilam w lutym i juz 4 marca je odebralam :-D ale co z tego skoro nie mam czym na razie smigac, ani nawet trenowac..ale nie ejst zle hehe


ja zmykam na uczelnie, ech weekend w szkole :ico_placzek: :ico_placzek:

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

26 kwie 2008, 23:02

natashka ale chociaz juz masz to prawko i tylko teraz czekac na samochodzik juz spokojnie..ja zapisalam sie na prawo jazdy dopiero co, przy dobrych wiatrach ponoc uda mi sie dostac na egzamin gdzies w pazdzierniku :ico_olaboga: ale pocieszam sie ze moze juz na podyplomowke sama bede smigac :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

27 kwie 2008, 08:02

zebys wiedziala Ladybird jak sie ciesze z tego prawka hehe, przeboje to ja mialam z nim hehehe

a powiem wam kochane ze jestem w bardzo dobrym humorku, optymistycznie nastawiona
wczoraj po dlugiej rozmowie z T przedstawilam mu swoj pomysl na nasze dalsze wsolne zycie i o dziwo mu sie nawet tez spodobalo :ico_szoking: :ico_haha_01:

mianowicie gdzies tak za 3-4 miesiace juz bede mieszkala razem z nim w danii
teraz do konca czerwca szkoel mam wiec jeszcze wyjazd odpada, a po skonczeniu roku akademickiego zacyznamy ostre szykowanie sie

T musi nam mieszkanie jakies wynajac bo poki co mieszka z koegami, musimy malemu opiekunke znalesc-najlepiej gdyby to polka byla i jeszcze ja musze prace sobie znalesc...
to fakt zycie w danii jest drogie ale porownujac do zycia w polsce przy naszych zarobkach to wcale nie

strasznie sie denerwuje ze sie nie uda,,bo jak zwykle sie napalilam :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
olulek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 94
Rejestracja: 26 mar 2008, 10:00

30 kwie 2008, 21:33

No to Natashka, trzymam kciuki zeby wypalilo i dobrze ze twoj nie protestowal, jakos dacie tam rade w koncu lepeij utrzymac jeden dom niz 2 osobne :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-30, 21:35 ]
a co do wozka to chce leciuka laske tylko na zakupy lub szybciutkie wyjscia, bo spacerowke mam ale mieszkam na 3 pietrze i zejscie z malym i tym wozkiem to masakra

Awatar użytkownika
biedroneczka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 390
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:36

05 maja 2008, 21:45

Ratuję wątek od zatonięcia na drugą stronę :ico_oczko:

Ale tak naprawdę, to nie mam za wiele do powiedzenia, bo jakoś mi czas płynnie leci bez większych atrakcji :ico_oczko: :ico_haha_01: No może poza tym, że przy zmiennej pogodzie udało mi się złapać już trochę słońca i mam ładnie opieczoną buzię i dekold :-D Pozdrawiam :ico_oczko:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

06 maja 2008, 09:38

biedroneczka pisze:Ratuję wątek od zatonięcia na drugą stronę :ico_oczko:

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: To ja też jeszcze coś napiszę.
U mnie nic ciekawego poza tym że mam teraz mnóstwo pracy z moją pracą magisterską.Mam zamiar się jednak obronić w czerwcu więc teraz sporo roboty i stresu przede mną.Ale pocieszam się myślą że od lipca w końcu koniec tej durnej szkoły :ico_sorki:
Nawet nie mam się kiedy poopalać :( Blada jak ściana jestem

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość