Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 sty 2008, 12:16

No witam

Kurde czuje jak po mega imprezie, niewyspana, roboty w domu jakbym tydzień nic nie robiła, segreguje ubranka Wiki, teraz mam dwie komody i wysoką szafkę i są pełne :ico_szoking: nie wiem skąd to się wzieło,wprowadze sobie chyba embargo na kupowanie ubranek!!!
Co do bicia,moja tez mnie dosłownie leje, to chyba taki etap, z liścianie nie raz już dostałam, wciąż tłumacze nie wolno, chyba muszę to przertwać.
Mam katar,chrypkę, co ja wczoraj robiłam???? Wikicałe szczęście grzeczna ogląda książeczki i biega układac zabawki na półeczkach w nowym regale. Poza łózeczkiemi jedną komodą wszystkie mebelki ma białe, czekam jeszcze na taką ławeczkę ze schowkiem i mały namiocik-domek i już będzie pokoik urządzony :D nareszcie :-D

Idę po kawę,bo nawet jeszcze dziś nie piłam, jak wstaąłmi zobaczyłam co jest w domu to tak od 9 sprzątam.

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

08 sty 2008, 12:53

oj teść był i mi matylde obudził spała 20min i teraz płacze :ico_zly:

[ Dodano: 2008-01-08, 11:58 ]
ja też ide po kawe, ja tez nie wiem skąd te wszystkie ubranka się biora już tyle ich wydałam. A wtej szafie wciąż rosnie i rosnie. wszystkie rodzą chłopców wiec co pasowało na chłopca to dałam kuzynką, ale teraz coraz więcej rózowego i sukienek więc będzie mi to zalegać w szafach, aż któras nie urodzi dziewczynki :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

08 sty 2008, 13:01

Hej rybki :ico_haha_01:

Pierwszy raz wczoraj przyjęliśmy księdza :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Super było, Konrad się nim zauroczył i cały czas przybijał z nim "piątkę". Żeby ta przyjaźń tylko mi syna do kleru nie zabrała :ico_oczko: :ico_haha_01:

LIV --- jak miło że wpadłaś :ico_brawa_01: Wysyłaj fotki swojej Kylie szybciusio bo muszę ją Konradkowi pokazać :-D

ASIU --- Konrad to do wanny z wodą mi wrzuca mieszadło :ico_zly: Nie wiem dlaczego tak go to kręci??? Przecież to obrzydliwe :-D Ciuszki segreguj i zostawiaj dla mojej Amelci, proszę :-) A najbardziej chcę ten płaszczyk różowy :ico_wstydzioch:


Dziewczynki śmigajcie do ortopedy!!! Dziecko chodzące 3 miesiące powinnien zobaczyć specjalista, bo lepiej dmuchać na zimne. My byliśmy i jest git. Teraz mamy chodzić na kontrolę co rok.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 sty 2008, 13:15

Spoko Kasiulka, chociaż co do płaszczyka to nie wiem czy go nie zostawię na pamiątkę tez go kocham :-D
Ja juz dawno wybieram się do ortopedy ale jakoś nie wydzodzi a Wiki łazi już od 5 m-cy, kurcze zresztą moja dr nie naciskała, powiedziała że jak chcę...

Idę bo Wiki jest na etapie układania tych zabawek na półkach, ściąga i znów układa gorzej z górnymi półkami, wtedy ja muszę pomagać a ona mnie już za nogawkę ciągnie i stęka

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

08 sty 2008, 13:45

No ja też chce zostawic sobie cos po dziewczynach nawet już mam odłożoną ich pierwszą sukienke i buciki. Moja mama do dziś wyciąga z szafy jakieś moje sukienki ostatnio wyciagła taką chińską chaftowaną i mi ją chce wcisnąć do matyldy. Ale gdzie ja ją w taką starą sukienke ubiore :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 sty 2008, 14:13

Mam w sumie 6 szuflad i każda jest wypełniona czymś innym, a babcia jeszcze dwoni i mówi mi że kupiła jej uwaga - 25 sukienek :ico_szoking: - bo ja stwierdziłą "Była okazja,kupiłam na allegro" Wpadła w wir allegro :-D

Awatar użytkownika
Kasiulka28
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 721
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:34

08 sty 2008, 14:14

Ok ASIU płaszczyk Ci daruję :)

Ja też mam zostawione na pamiątkę takie maleńkie pajacyki itp. Już mnie wzruszają.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

08 sty 2008, 14:32

Oj ja tez pierwsze body mam schowane, aż nie chce mi się wierzyć ze Wiki była taka mała :-) Kurde doskakuje tak do kompa,ale nieo to chodzi, dziś mam jakiś zwariowany dzień...
Wiecie z wczoraj to pamiętam (chyba) świecie,wino i ... hmmm :ico_oczko:

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

08 sty 2008, 15:20

O 25 sukienek mam nadzieje że nie jednego rozmiaru :-D

[ Dodano: 2008-01-08, 14:20 ]
Wiecznie mi tu wyjeżdża tyłek chcesz schudnąć coś tam coś tam koszmar te reklamy
:ico_szoking:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

08 sty 2008, 15:22

Kasiulko, u nas też miała być Amelka - jesli Jaś byłby dziewczynką bo z tym filmem wiąże się nasza romantic story :)

Asiu - to się działo :ico_haha_01:

Od JAsia dostałam w żęby przez przypadek, ja leżałam na podłodze a on przez mnie przełaził, na razie jeszcze mnie nie bije, na szczęście

Jaś pospał w dzień pół godz, atak zębów albo swędzacych liszajów chyba go obudził bo bardzo się spłakał, załamać się można, ciągle coś po prostu!

Dziewczyny, czy dajecie dzieciom już zupełnie wszytsko do jedzenia?

Wiecie, od dawna nie było Anety!!! Co się dzieje? Ktoś wie????

[ Dodano: 2008-01-08, 14:23 ]
Maziu, kopnij w ten tyłek, ja kopnęłam i zniknął :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-01-08, 14:24 ]
A Agatka ma opis - na pogrzebie :(

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość