BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 kwie 2008, 12:32

Serena pisze:odezwe sie wieczorkiem jak bede już mieć wyniki z glukozy

Czekamy :ico_sorki: :ico_sorki:
mojamaja.corcia, oj współczuję,podobno jest straszna epidemia grypy żołądkowej :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Ja odebrałam dzis wyniki badań moczu i wyszło,ze są w nim azotany :ico_szoking: Wyczytałam,ze to świadczy o zakazeniu bakteryjnym :ico_olaboga: :ico_olaboga: Ide za tydzień do gin,zobaczymy,co powie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 12:37

BeataW, no ale leukocytów ile masz? i bakterii?
Ty mi tu nie pisz o grypie bo mnie boli głowa i brzuch :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Serena
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1140
Rejestracja: 02 lut 2008, 18:53

14 kwie 2008, 14:10

mojamaja.corcia, współczuje i mam nadzieje,że teraz juz będzie coraz lepiej :ico_sorki:
BeataW, z tymi bakteraiami to tak sie czesto zdarza u :ico_ciezarowka: ale zazwyczaj to nic grożnego, bedzie dobrze !!! :ico_oczko:
no z tą glukozą to sie ledwo w normie zmieściłam mam 136 wynik :ico_noniewiem:
jednym słowem koniec ze słodyczami :ico_nienie: to trzeba troche obniżyć :ico_nienie:
naszczescie morfologia mi wyszła ok, w normie :ico_oczko:

[ Dodano: 2008-04-14, 14:15 ]
Marta26, nie ma się co martwić na zapas może to fałszywy alarm :ico_sorki:
ale uważaj Kochana na siebie :ico_oczko:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 kwie 2008, 14:57

Marta26 pisze:BeataW, no ale leukocytów ile masz? i bakterii?

Marta ja się nie znam na tym,pisze,że nabłonki pr.liczne w pr :ico_szoking: i składniki mineralne: b.liczne bakt.w pr ...nie wiem,o co cto chodzi,aha jeszcze krwinki białe 6-8... nie wiem,o co chodzi....

Serena pisze:no z tą glukozą to sie ledwo w normie zmieściłam mam 136 wynik

Najważniejsze,że jednak w normie

[ Dodano: 2008-04-14 ]
Teraz wyczytałam,że taka ilość białych krwinek świadczy o zakażeniu bakteryjnym

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 15:10

BeataW, to własnie leukocyty te białe krwinki. masz lekkie zapalenie jak na moje oko, ale ja nie lekarz. pij duzo wody mineralnej, ja kazdemu kto ma zapalenie polecam dwie rzeczy: herbatę lub sok żurawinowy. Badz też żurawine suszoną- tylko smak niespecjalny. druga rzecz to woda św. jana. też nie powala smakiem ale pomaga.
ja ostatnio miałam leukocytów 3-5 a to juz taka granica normy i mam zamiar niedługo znów zrobić sobie badanie moczu tak dla kontroli.
no i jak masz bakterie b. liczne to też chyba swiadczy o zapaleniu.

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 kwie 2008, 18:00

Marta26 pisze:druga rzecz to woda św. jana. też nie powala smakiem ale pomaga

piłam ją swego czasu,mnie smakuje,więc pewnie kupię :ico_oczko:
Marta26 pisze:no i jak masz bakterie b. liczne to też chyba swiadczy o zapaleniu.

Bez leków się pewnie nie obejdzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Marta26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7825
Rejestracja: 06 sie 2007, 13:19

14 kwie 2008, 18:17

BeataW, wiesz co z tego co kojarze to twój wynik jest taki całkiem całkiem ,jakbyś sie wzięła powaznie za to picie herbatek wody itp. i powtórzyła wynik przed sama wizyta u ginka to może jeszcze uchronisz sie przed lekami. ja bym tak spróbowała

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

14 kwie 2008, 19:10

czesc :ico_ciezarowka:
mojamaja.corcia panuje grypa żołądkowa, uwarzaj na siebie i maleństwo w brzusiu byś sama nie złapała..., trzymaj się :)
beata W czesto zdarzają się podobne wyniki do Twoich, nie ma co na zapas się przejmować...
:))) moje od tsh są nareszcie w normie, jutro do lekarza i mam nadzieje, że ją też te wyniki ucieszą:))))) :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2008-04-14, 19:17 ]
...acha Babcia kupiła mi spodnie ciążowe w ciuszkach , dała dyszke a wogóle są jak nowe, bo podobno ciężarne noszą krótko i oddają do komisów:)
Widze, że brzusio mi rośnie coraz bardziej, ale sie ciesze wkońcu widze, że robie się kuleczką:)))
od ostatniej wizyty u ginekolog przytyłam chyba mało, bo 1,5kilograma..., to mało..???25 marca miałam wizyte...martwie się, bo nie wiadomo czy ta niedoczynność nie zadziałała na mała źle:(..dzis z dwa razy kopneła tylko...:((, pozdro :ico_ciezarowka:

BeataW
Wodzu
Wodzu
Posty: 10941
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:58

14 kwie 2008, 19:24

Marta26, ja myślę,że przez parę dni,które mi zostały do wizyty samymi wodami się nie wyleczę,musiałabym już koło piątku robić badania,a raczej do tego czasu niewiele zdziałam....zobaczę,co powie mi gin :ico_oczko:
delfi1 pisze:moje od tsh są nareszcie w normie

No to dobrze....
delfi1 pisze:od ostatniej wizyty u ginekolog przytyłam chyba mało, bo 1,5kilograma..., to mało..???

A ile w ogóle przytyłaś przez całą ciążę do tej pory???

Awatar użytkownika
delfi1
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 551
Rejestracja: 24 lut 2008, 18:56

14 kwie 2008, 21:40

BeataW pisze:A ile w ogóle przytyłaś przez całą ciążę do tej pory???

hym..w sumie to juz 11 kilo przytylo mi sie :), ..a Ty ile juz...??pozdrawiam :ico_ciezarowka:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość