Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

16 paź 2008, 11:03

:ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: Napisalam wielkiego posta i mi sie skasowallll!!!!! :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:


Echh... Chcialam napisac, ze Duzy jednak bedzie wyjezdzal - bo ta praca tu poza kasa,ma malo do zaoferowania. Wszyscychleja,jest niebezpiecznie, zasady bhp sa kompletnie nieprzestrzegane.. A tam ma jednak super i zal byloby to stracic. Myslelismy nad tym dlugo i decydujemy sie na troche rozlaki,ale jestw tym tez duzo plusow.

Ja dzis ide na babskie zakupy, potem obiad i imprezke.. :): Wiec uciekam szybko robis sie na bostwo!

Jutro Duzy leci na swoja meska impreze, a w niedziele jedzie na dorsza do Łeby ":): Ja bede w pracy caly weekend,ale za to taki smazony swiezy dorszyk z bałtyku bedzie na mnie czekał... mmm...

Caluje, zycze slonca!!! Bo malo go dzis u nas- pada :-( buuu....

[ Dodano: 2008-10-16, 11:03 ]
A! I przepraszam - gdzie zgubily sie Kamilka i MAdziorka???? :ico_nienie:

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

16 paź 2008, 11:34

heja
Juli ja jestem ale czytalam w nocy po łebkach i zasnelam z wyczerpania hehe
ale trudno sie dziwic skoro o 9 rano wyszlam z domu a wrocilam tuz przed 21 hehhe zakupki do nocy
a rano szkola. lelek w zlobku byl z aurelia. ale nawet z ciocia ryczal wiec zapakowala go w wozek i spokoj. spal smacznie na miescie hehhe a ja moglam siedziec w szkole.. hihi choc tez malo skupiona siedzialam. bo lekko na kacu :ico_wstydzioch:

wczoraj po powrocie mielismy jeszcze pojechac na lyzwy. ale juz nie dalismy rady hehe
wiec piwkowanie i drinkowanie, no ale tak dla smaczku wiec dzis ok sie czuje
zwlaszcza ze lelek pospal do 9/30 z przrzerwa tylko na wypicie mleko. sukces hehe

a we wtorek wrocilismy z zakupow i szybko obiadek. adas lelka wykapal i ekipa pojechalismy na kregle, myslalam ze lelek tam zasnie juz na noc. ale ozywil sie i graal razem z nami do konca. takze dopiero o 23 padl hehe
nasz maly imprezowicz

weekend mielismy super
w sobote imprezka u nas
a w niedziele pojechalismy do blackpool. takie Mini las vegas
najwiecej czasu spedzilismy w wodnym parku
swietne zjezdzalnie i adrenalinka
ale za malo jak dla nas ehhe
za to lelek byl taki szczesliwy
jego zywiol chyba hehe

fotki wrzuce jak bede miala czas usiasc na dluzej

dzis u nas sloneczko wiec zaraz budze towarzycho, choc slysze ze lelek juz im tam zabawkami nad uszami gra ehhe
i jedziemy w teren
ale juz nie na shopping
bo "szwagier"(przyszly moze kiedys) ostro protestuje
zreszta i my mamay dosyc
nakupowali sobie co chcieli wiec teraz luz

ja lelkowi nabylam wreszcie spodnie na zime. takie kombinezowe. w h &m do tego jeszcze kurteczke kupie i bedzie juz wszystko poza butami...

ale czas mamy do grudnia bo tutaj nie ma mrozow

Alinko wpadaj do nas czesciej. zebys nie czula sie taka samotna i opuszczona. ammusi ci nie wrocimy ale sluzymy cieplym slowem i pwirtualnym przytulaskiem!!!!! a napisz jak tam wanka??? jak sie rozwija? moze jakais filmik nam wrzuc bo wieki jej nie widzialam..

madzia i kamila zerkalam na wasze jesiennie foteczki. i normalnie pozazdroscilam. hehe bo ja uwielbiam takie klimaty. a w tym roku sesji jesiennej jeszcze nie bylo. ale nadrobimy moze dzis badz jutro? hihi

wszstkie was pozdrawiam. pisze z pamieci a wiadomo ze z nia nielatwo w tym wieku hihi

aaa frydza pytala o dynie... ja robilam niegdys lelkowi jakies danie. mozna improwizowac
dynia swietnie smakuje z pomidorami, cebulka, marchewka. jakims mieskiem , makaronem

ale przepis na zupke ci podam ktora jutro bedziemy szamac
dynia
3 marchewki
1 jablko

wszustko pokroic i gotowac w bulionie
jaka sie zagotuje smiksowac dodac przyprawy i troche soku z jablek
podawac z grzankami lub ptysiami

ja musze juz leciec..

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

16 paź 2008, 12:08

jestem i ja
Ostatnio mało czsu mam. I w ogóle jestem zmęczona komputerem. Powiem wam w sekrecie, ze myślę nad pewnym interesem, ale jeszcze nie wiem co z tego wyjdzie i czy w ogóle więc nie zapeszam. Ale w związku z tym siedzę na internecie całymi godzinami i kombinuję. Oczy mi puchną i łeb pęka.

wczoraj z moimi babami siedziałam więc nie zajrzałam do was. Super wieści. Jedna z moich psiapsiólek oznajmiła, ze bierze ślub. Co prawda dopiero w przyszłym roku w lipcu, ale i tak nie zabrakło nam tematów do obgadania. W końcu to tylko 9 miesięcy. nie mogę się już doczekac. będzie super.

Z Jarkiem ok. Mieliśmy chwile napiecia, ale wyjaśnilismy i dalej jest dobrze.

Aaaa przyszła nam wreszcie wycena mieszkania!!!!! Ale sie cieszymy. Wreszcie wykupimy mieszkanko, na co czekaliśmy kilka dobrych lat.

No i tak jakoś ostyatnionam sie układa. Oby tak zostało. Nawet Jarek wygrał wczoraj w totka 160 zł hehe. Zawsze coś. Super. Powiedział, zebym sobie cos kupiła ładnego , kochany mężulek:)

Tomek dzis grzeczny. bardzo.Kochany, bawi się, śmiejenon stop... nie wiem od czego to zależy?? jeden dzień taki, drugi inny.
Madziumi sie wydaje, ze skoro Marcinek do tej pory spokojny i grzeczny to po prostu ma już taki chrakter. nie to co mój czort hehe.

Asiu tak sie zastanawiam nad spaniem Emi... A ile razy i o jakiej porze ona sypia za dnia?? MOze po prostu za często ją kładziesz? Moze ona nie potrzebuje i dlatego się wścieka? Ja tak zauważyłam u Tomka. jak nie chce spać to wrzeszczy i krzyczy i nie zmusze go. Wtedy go wyjmuje i nie zmuszam bo niema sensu. A próbuje znowu za godzię powiedzmy i juz wtedy zasypia ładnie. A w ogóle to on juz taki mądralka, ze ostatnio sam mi mówi kiedy chce spać. pytam czy chce i kiwa główką tak albo nie. I zgodnie z tym zasypia lub nie.

Frydza ja ostatnio tezpierwszy raz kupiłam dynię. Ale zrobiłam przepis z internetu i był ochydny. Tomek nie chciał i mi tez nie smakowało. I nie prędko znów spróbuję.

Juli na pewno podjęliście najlepsza decyzję dla Was. Rozstanie jest fatalne, ale czasem tak trzeba. szkoda. Moze wkrótcesie znów jakas okazja natrafii Duży będzie już z Tobą. mam nadzieję.

A ja cos teżsię podziębiłam. Gardło mnie cos pobolewa i to tak nieprzyjemnie, tak drapie i aż do nosa idzie. Wzięłam Gripex i troche mi lepiej. Moze zabiję bakcyla w zarodku. Oby Tomek się nie rozchorował.

Wczoraj zadzwoniła babka ze szkoły językowej, ze moja grupa juz sie utworzyła. zaczynam 4 listopada. Wtorki i piątki po 19-tej. W sumie piątek tak średnio, ale już trudno. Przecież nie wyjeżdżam za często a imrezke można zacząć nieco później nie?
Cieszę się nie tylko z faktu szlifowania języka, ale takze z mozliwości wyrwania się z domu i kontaktu z ludźmi. MOze wreszcie obcaski założę, bo z Tomkiem to bez sensu. Ciągle na sportowo w adidasach. Kobiecosć gdzieś uciekła.

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 paź 2008, 12:27

hej
EDYTKO NOWY PRACYJE JUŻ PRAWIE MESIĄC ALE DO NICZEGO SIĘ NIR NADAJE

KAMILKO TO SAMO MI PRZYSZŁO DO GŁOWY DLATEGO POWIEDZIAŁAM TEŚCIOWEJ ZEBY JEJ NA SIŁĘ NIE KŁADŁA SPAC, NAJWYŻEJ PÓJDZIE SPAĆ WCZESNIEJ WIECZSOREM, NO ZOBACZYMY.W KAŻDYM BĄDŹ RAZIE DZIŚ NOCKA BYŁA NIECIEKAWA, MUSIAŁA SPAC ZE MNĄ, CIĄGLE SIE BUDZIŁA
A W PRACY, ZAJOB, WIEC MYKAM SPOWROTEM DO MOICH OBOWIĄZKÓW

edyta29
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 733
Rejestracja: 27 sty 2008, 21:11

16 paź 2008, 12:37

Aniu rozbawiłaś mnie swoim postem :ico_smiechbig: no wybaczam ci wybaczam oczywiście hi hi hi no nie moge

Alineczko trzymaj się kobieto i wpadaj do nas w miarę możliwości

Frydza oj jak ja dawno na żadnym weselichu nie byłam jako gośc , ale może to lepiej bo nie wiem w co bym się ubrała ,chyba takich fajnych kiecek w moim rozmiarze nie szyją
A oto foty z pasowania na ucznia
Klaudia pasowana
Obrazek
Klaudia się podpisuje
Obrazek
Klaudia i dumna mamusia
Obrazek
cala klasa
Obrazek
Klaudia z koleżanką(klaudia z lewej)
Obrazek

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 paź 2008, 13:50

No walnelismy drzewko oto foto :-D
Obrazek

Obrazek


JULI
oj kaszana ze ta praca taka nie halooo,wspolczuje rozłaki,ale bedzie dobrze :ico_oczko:

MADZIORKA ty imprezowiczko i zakupocholiczko hihi fajnie ci :-) :ico_oczko:
a za przepisik na dynie dziekuje :ico_sorki: :ico_sorki: kiedys wyprobuje,dzis zrobilam z przepisu JULI i wyszla pychotka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


KAMILKO to trzymam kciuki za interesik cokolwiek by to bylo :ico_oczko: i za fajnie ze juz ci sie zaczyna szlifowanie jezyka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dasz rade!!


EDYTKO nono superowo uczennica Klaudia :ico_brawa_01: i mamusia dumna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
agniecha772
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1548
Rejestracja: 15 mar 2007, 21:18

16 paź 2008, 16:36

hej,
edyta gratuluję Klaudi pasowania, dumnej mamusi też,
Frydza fajne drzewko, jak Wy to namalowaliście,rozumiem mieliście powycinane z szablonu? czy ręcznie, bo jak ręcznie to jestem pełna podziwu dla precyzji...
Kamila jestem ciekawa co knujesz? za interes, oby się udało...
asiula26 bo ten pracownik? a powiedz? i co Ty tam robisz? bo pamiętam że szukaliście magazyniera? a co to za firma? jeżeli to nie tajemnica... :ico_oczko:
Odstawianie Tomka od piersi w nocy idzie różnie, dzisiaj np było ciężko od 4:30 do 5"30 nie umiał zasnąć i musiałam go lulać...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

16 paź 2008, 17:02

AGNIECHA PRACUJE W SALONIE ŁAZIENEK, JA ZAJMUJE SIE GŁOWNIE PAPIERKOLOGIA, TELEFONAMI, ZAMÓWIENIAMI, OBSŁUGA KOMPA, GENERALNIE WSZYSTKO OPRÓCZ PRACY FIZYCZNEJ. A ZATRUDNILIŚMY CHŁOPAKA NA STANOWISKO SPRZEDAWCA MAGAZYNIER ALE JEST TROCHE NIE HALO, NIE CHCE MI SIE O TYM PISAĆ. PRAWDA JEST TAKA ŻE SZEF PRZEZ 3 DNI NIE DAWAQL SOBIE RADY BEZE MNIE BO NOWY KOMPLETNIE MU NIE POMAGAŁ, NIE WYKAZUJE NAWET CHĘCI DO PRACY, NO I MUSIAŁAM PRZERWAC URLOP
OO KLIENTA
NARA

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

16 paź 2008, 22:13

Frydza fajne drzewko, jak Wy to namalowaliście,rozumiem mieliście powycinane z szablonu? czy ręcznie, bo jak ręcznie to jestem pełna podziwu dla precyzji...
tak drzewko z szablonu (naprawde szablon orginalny kosztowal 300zl)ale moja kumpela zdolniacha namalowala nam wzor na kartkach bristolu :-D my pomalowalismy waleczkiem szablon i jest drzewko za cale 10 zl hihi :-D

[ Dodano: 2008-10-16, 22:16 ]
Sie napracowalam czyscilam u mamuski kafelki po fugowaniu poprostu katastrofa tyle szorowania,ale juz jest slicznie,remont prawie skonczony :-D


asiula26, i co bedziecie zwalniac tego chlopaka??jak taki nie halo!!

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

17 paź 2008, 01:53

czesc
dziewczyny na szybko fotki
niedziela w Blackpool
park wodny
Obrazek
z sister idziemy na super zjezdzalnie
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

na plazy
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

i nocne rozrywki hihi
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

ja znow w pospiechu bo chcualabym jeszcze pospac w nocy hehehe

frydza super ze tak szybko uwineliscie sie z remontem u mamy. to lada dzien zamieszka na nowo w swim mieszkanku tak?
aale wam dzielo wyszlo na scianie!

dobranoc

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość