Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 lut 2009, 14:45

hej
u nas w miare ok, mężu z olą po zakupy pojechali, młody zasnął więc zaraz śmigam z odkurzaczem i mopem póki w domu nikogo nie ma. od rana już wielkie prasowanie zaliczyłam...

mąż mój nie uznaje ani walentynek ani dnia kobiet, ja też nie uważam żeby to było wielkie święto aczkolwiek miło by było sobie w tym dniu jakimś drobiażdżkiem prysłodzic - ale już sie przyzwyczaiłam...wiedziałam od początku że do romantyków nie należy :ico_noniewiem:

Marcia głowa do góry, pan sie pewno opamieta :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 lut 2009, 18:26

Kobietki moje ukochane Walniętynki :-D :ico_oczko:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:


ja od rana sie Walentynkuję :-D :ico_haha_01: najpierw się wyspałam, bo Chłop się zajął dziećmi :ico_sorki: potem zaraz po śniadaniu puściłam gościa na mnóstwo kasy na zakupach :ico_haha_01: :ico_haha_01: butki kupiłam eleganckie, bo teraz te Norberta sakramenty, spodnie nawet znalazłam eleganckie w rozmiarze na słonia :ico_olaboga: :ico_sorki: , zamiast różyczek Chłop mi zrobił najlepszy prezent i wynalazł Martini Rosso :-D :ico_sorki: będę chlała znaczy wieczorem ukochane słodkie winko :ico_sorki: a teraz jeszcze chłop obiad robi :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_sorki:
że tak zapytam: czy Walone Tynki nie mogłyby być codziennie?? :ico_haha_01: :-D wiem, wiem :ico_sorki: nie przeginam, raz w roku taki miły dzionek mi wystarczy :ico_sorki: noo, drugi taki w urodziny będę miała :-D Chłop wie, jak mnie porozpieszczać :ico_sorki: jak się go odpowiednio stymuluje :-D :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 lut 2009, 18:36

ja jednak dostałam czekoladki :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:

po obiadku leniuchujemy, maluch spi - srasznie mu sie ulewa - i noskiem i buzia, mimo ze trzymam po jedzonku długo w pionie....to mu spac przeszkadza, cofa mu sie, kreci sie i ulewa.....

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 lut 2009, 18:45

ananke pisze:ja od rana sie Walentynkuję :-D :ico_haha_01:
no i bardzo dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A ja wczoraj wieczorem poszłam na koncert - młody Riedel ma głos jak Rysiek. Niestety w połowie musiałam wrócić do domu, bo Bartek tatusiowi też urządził koncert :-D , odmówił współpracy w zakresie wypicia ściągniętego mleczka z butelki i stanowczo domagał się cycka. A to był wyraźny foch, bo ode mnie pije z butelki - wcześniej sprawdzałam :ico_noniewiem: Zasnął dopiero o 23, ale za to spał do czwartej, zjadł i spał do 8 :ico_szoking:

Dziś znowu miałam gości - była moja kuzynka z mężem i dziećmi, także od rana znowu jakoś nie miałam czasu wejść na forum.

My nie obchodzimy Walonych Tynków, ale to ja taka nieromantyczna, a nie chłop. On się po prostu dostosował.

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

14 lut 2009, 21:20

własnie dostałam smsa - o 18.40 jedwabna urodziła synka!!!!!poród naturalny, waga 3600, 56 długi, 10 pkt apgar. poród był ciężki ale synek jest śliczny i są b szczęśliwi!!!

Awatar użytkownika
gaga22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2580
Rejestracja: 11 sie 2008, 10:03

14 lut 2009, 21:30

Beatris60 pisze:o 18.40 jedwabna urodziła synka!!!!!poród naturalny, waga 3600, 56 długi, 10 pkt apgar. poród był ciężki ale synek jest śliczny i są b szczęśliwi!!!
super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: gratulacje dla mamy i dużo zdrówka dla obojga !!!!!!

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

14 lut 2009, 21:52

jedawbna - serdeczne gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
suprr prezent na Walentynki :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Sandrusia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 500
Rejestracja: 13 cze 2008, 15:55

15 lut 2009, 08:08

Czesc :-) Dawno nie zagladalam :ico_wstydzioch: ale ostatnio jestem strasznie zajeta :ico_olaboga: Wrocilam do pracy, wiec praktycznie nie ma mnie caly dzien w domu. Wracam wieczorem a wtedy to juz zostaje mi czas tylko na ogarniecie siebie i domku. Antos jest aniolkiem :ico_haha_02: wspaniale znosi wedrowki w wozku i z reguly nie placze jak staram sie pracowac. Mrudny staje sie na 3-4 godzinki poznym wieczorem ale wtedy juz w domu jest moj mezus wiec oblaskawiane maluszka spada na niego :ico_wstydzioch:
Poza tym szukamy domu do wynajecia, bo tu gdzie jestesmy teraz jest zdecydowanie za ciasno :ico_zly: Niestety po obejrzeniu kilkunastu domow nic mi nie wpadlo w oko, wiec szukamy dalej. Chcialabym przeprowadzic sie do polowy kwietnia :ico_sorki:
Przez najblizszy miesiac raczej nie bede obecna na watku ale pozniej z radoscia do Was dolacze.
Gratulacje dla nowych mamusiek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
ananke
Wodzu
Wodzu
Posty: 16042
Rejestracja: 09 lut 2008, 12:06

15 lut 2009, 10:27

dzień doberek :-)

Sandrusia, nooo, dobrze, że zajrzałaś :ico_sorki: :-D

Sandrusia pisze:Wrocilam do pracy,
:ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: już?? a czym się zajmujesz?

szczerze Wam powiem, że u mnie pojawiła się propozycja pracy na weekendy, kiedy Krzysiek jest w domu i zastanawiam się... choć z drugiej strony wydaje mi się to bardzo szybko... mój maluch dziś kończy 7 tygodni dopiero :ico_sorki:

u nas nocka dobrze... Mały jakby częściej budził się na jedzonko, bo co 3 godzinki, ale ja i tak wyspana jestem :ico_sorki: on jakiś taki wydaje mi się głodniejszy, choć nie zjada na raz więcej jak 120ml, a najczęściej 100-110ml :ico_sorki: może ma skok po prostu i potrzebuje więcej :ico_sorki:

u nas pogoda dzis ładna, sucho, śnieg sobie polazł gdzieś (i nie będę pytała gdzie :-D ) , więc wybieramy się po śniadanku na spacerek... Chłop pojedzie załatwiać raty na tv, bo w końcu się zdecydowaliśmy, że kupimy jakiś :ico_olaboga: my w ogóle anty-tv jesteśmy :ico_sorki: tylko Młody ogląda jakieś bajki i programy, my od wielkiego dzwona cosik... w Polsce zresztą było tak samo :ico_sorki: noo, ale chłop mnie przekonał, że teraz w tych nowych tv są wejścia na kabel od kompa i nasze seriale będziemy mogli oglądać na większym ekranie niż nasz 19'' monitor :-D heh...

oki, już nie marudzę przed śniadaniem :-D miłego dzionka życzę i mam nadzieję, że nockę mialyście dobrą :-D :ico_sorki:

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

15 lut 2009, 11:07

dziewczynki stosowała któraś espumisan? na ulotce niby od 1 m-ca, ale podobno można wcześniej - nie wiem już jak sobie radzić z tym ulewaniem - biduś sie tak umęczy, to są chlusty noskiem i buzią, śpi spokojnie a tu go nagle bierze.... :ico_noniewiem:

mężu szykuje śniadanko, młody śpi, plany raczej domowe :)

ananke to zależy jak sie czujesz na siłach, jak zniesiesz rozłąke z młodym...jeśli tylko weekendy to całkiem fajna sprawa do ludzi troszke wyjśc - z drugiej str to pewnie jedyne dni w tyg kiedy całą rodzinką czas spędzacie...musicie sie zastanowić.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość