Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

20 sty 2010, 14:58

witaj Asiu, najważniejsze, że prawidłowo się rozwija i jest zdrowiutka :ico_brawa_01:

wiolaw Loluś jest boski i ma super fryzurkę :-)

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

20 sty 2010, 16:43

wiolaw, - swietny chłopczyk z Lolusia :ico_brawa_01:
asika82, - zagladaj do nas czesciej :ico_sorki: super ze Gabrysia taka bezproblemowa i duza dziewczynka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
isiawarszawa
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1760
Rejestracja: 26 lut 2009, 15:16

20 sty 2010, 17:00

dziewczyny moze któras wie... oliwka nie ma juz problemów z brzuszkiem ale sciągnełam te krople Sab Simplex niestety ulotka oczywiscie jest nie po polsku. jak je dawkowac gdyby znow małą bolał brzuszek?

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

20 sty 2010, 18:28

isiawarszawa, te krople zeby zadzialaly trzeba podawac bite dwa tygodnie do kazdego posilku dziecka, po 15 kropel za kazdym razem. bo one sa na kolki a nie na bol brzuszka. A kolka jest dopiero wtedy jak dzieciatko sie meczy kilka dni pod rzad, o tych samych porach i trwa to minimum godzinke :-)
wiolaw, synus sliczniutki i jaki duzy :-D

[ Dodano: 2010-01-20, 17:31 ]
bigottka coronia sliczna i niezla pyzunia z niej :-D

Magda33 strasznie mi przykro z powodu kotka, ja sobie nie wyobrazam jakby moja sunia padla, przeciez on jak czlonek rodziny, nawet w lozku ze mna spi, nie ma lepszego termoforka :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 sty 2010, 19:37

dzięki dziewczynki , a Loluś naprawde jest długi , koleje ciuszki poszły do pudła :ico_noniewiem:

wiecie co jestem jakaś nienormalna miałam zacząć ćwiczyć a zamiast tego siedzę przy kompie z paczką ciastek w ręku a Loluś sobie śpi więc czas mam , tylko chęci niebardzo :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
magduś81
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1790
Rejestracja: 25 sie 2008, 15:21

20 sty 2010, 21:28

Czesc :)
Ja dopiero wpadam i pewnie już nikogo nie zastane!!
Mam teraz chwilke dla siebie :ico_brawa_01: chłopaki już smacznie spią nareszcie bo od dwóch dni dają mi tak popalic że chodze na rzęsach.
Oluś budzi się co godzinke w nocy, nie na jedzenie ale to smoczek to herbatka no i koniec końców biore go do łóżka żeby nie obudził Maksia. I oczywiście po spaniu bo się rzuca po łóżku i co chwile dostaje rączką w oko :-D moja Kluska!!
Może ma gorsze dni mam nadzieje że wróci do spania spokojnego w nocy!!

No i dzisiaj spróbowałam podac kaszke ryżową :ico_brawa_01: niestety kupiłam dupowate smoczki i Olek nic nie zjadł a Maksiowi rozciełam nożem większą dziure i wtrąbił aż mu się uszka trząsły :ico_haha_01: jutro musze kupić lepsze smoczki!!!
A w sobote będziemy próbować z marcheweczką ciekawe jak pójdzie!!

Madzia Zosia jest poprostu cudowna!!!
Isia Oliwka również cudowna!!!
Bigottka jak już pisałam pod zdjęciem Wiki jest śliczniusieńka!!!
Rosną nam niezłe laseczki :ico_brawa_01:

Wiola a przystojniacha z Lulka i takie zalotne ma oczka i widać w nich hmm co ja bym jeszcze mógł zbroić :-D

asika82, fajnie że zajżałaś :ico_brawa_01: tęskno nam za tobą!!!
I super że Gabrysia tak ładnie przybiera na wadze!!! I duże brawa dla ciebie za karmienie cycem!!! (ja też bym chciała i żałuje że mi się nie udało)
A centyle to że tak powiem niech sobie statystycy analizują a nasze dzidziulki jak zaczną latać to się wszytsko pięknie wyrówna i po fałdeczkach nie będzie śladu :ico_brawa_01:

edulita, Magda33, dużo zdróweczka dla chorowitek

Ewka_82, ćwiczysz????? :ico_noniewiem: ja wstyd się przyznać że nie :ico_wstydzioch: ale obiecuje że od jutra zaczne haha :-D

No i tyle się rozpisałam mam nadzieje że nic nie pominełam!!
Buziaczki dla was i mam nadzieje że będe mieć troszke więcej czasu na wpadnie w ciągu dnia!!!

Awatar użytkownika
Sabcia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3311
Rejestracja: 22 wrz 2008, 17:38

20 sty 2010, 22:29

ale przeslizne nasze maluszki, postaram sie jutro tez jakies foteczki dolaczyc ale z tego co widze to moja chyba najdrobniejsza jest z wszystkich hehehe i kto by powiedzial po takiej mamie hahah

[ Dodano: 2010-01-20, 21:31 ]
isiawarszawa, http://www.bangla.pl/dla-dzieci/zdrowie ... -p2046.htm tu masz linka jak dawkowac

Awatar użytkownika
bigottka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3186
Rejestracja: 31 mar 2009, 20:26

20 sty 2010, 22:34

Wiecie co teraz ja to mam normalnie problem z moją kruszynką. Dzwoniłam do mojego ginka i powiedział że skoro nie mam gorączki to mogę małą karmić ale ona nawet nie chce patrzeć na cycka nawet jak odciągam moje mleko to nie chce go pić normalnie się załamałam :-( a tak bardzo chciałam jak najdłużej ją karmić moim mlekiem a mam go dużo ściągam co 3 godziny prawie po 130 ml. Co mam teraz robić????

Awatar użytkownika
Ewka_82
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5490
Rejestracja: 29 mar 2007, 20:20

20 sty 2010, 22:46

bigottka, nie daj za wygrano, poprostu wez ja troche na przeczekanie, zglodnieje to na pewno chwyci cycusia, przeciez bardzo krotko byla na butli. Albo sprobuj wysmarowac swojego sutka mlekiem modyfikowanym, jak poczuje zapaszek to moze sie uda :ico_noniewiem:

magduś81, cwicze od wczoraj :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: 100 brzuszkow :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

20 sty 2010, 23:34

bigottka nie poddawaj się , walcz jak masz pokarm
my też tylko cycujemy i jestem bardzo zadowolona , a jaka to wygoda i oszczędność :ico_oczko:

Ewka_82, :ico_brawa_01: za ćwiczonka

ja jutro jeszcze nie będę miała czasu , bo zwariowany dzień mnie czeka
najpierw zabawa u Ali w szkole , a wieczorkiem imieniny siostry i też wypadało by pójśc
ale od piątku .........chociaż w piątek zły początek :ico_noniewiem:
szukam tylko wymówek oj nieładnie :ico_nienie:

kurcze Loluś tak się męczy z tymi zabkami ,że tak cmokał sobie rączkę że malinkę sobię zrobił , nawet smoczka possał trochę , ale nie umie sam ciągnąc tylko jak mu trzymam, więc pół dnia siedzę i mu przytrzymuję monia :ico_noniewiem:
ale co się nie zrobi żeby dziecku ulżyć :ico_haha_02:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość