Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 paź 2010, 15:32

hehe no super pomysł :ico_brawa_01:
bo jak zawsze zajdę to coś wytrzasne i nakupuje bez sensu :P
dobra zmykam do później
do później papa;)

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

15 paź 2010, 16:22

kiedy zdążyłyście tyle napisać :ico_olaboga: ja też miałam ruskie pierogi na obiad.. we wtorek lepiłam bo mnie tak naszło, zamroziłam no i mam :-D a do tego zrobiłam 3 litry soku z winogron, bo dostałam wiaderko ciemnych winogron, uff. Musi mi teraz sokownik przestygnąć, trza go umyć i oddać, jechać po Zuzię do babci no i może zdążę z nią do fryzjera.

Tynusz, Ty to najlepiej przygotowana jesteś :ico_brawa_01: ja wczoraj kupiłam aż czapeczkę :-D
Pinko, albo szkoda że Ty nie jesteś z Bielska :ico_oczko: w sumie to nie tak daleko

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

15 paź 2010, 20:27

zrobiłam obiad i upieklam 2 rolady z kremem czekoladowym i galaretka truskawkowa :ico_haha_02:

AniaZaba, mam taką ochotę na te ruskie pierogi, ale u nas twarogu nie ma :ico_placzek:
ale za miesiąc jadę do Pl na tydzień to się obkupie w twaróg i zamrożę wtedy bedę miała zapas :-) , b ja nawet naleśniki lubie z twarogiem :-)
sernik już się nauczyłam robic bez twarogu, na cieplo, twaróg zastepuje śmietaną 18% plus wsypany budyn śmiatanowy super wychodzi :-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

15 paź 2010, 20:35

z Bielska
ale z Bielska Podlaskiego?;>
a wczoraj kupiłam aż czapeczkę :-D
alejuż coś jest hehe żeby nie było;D
zrobiłam obiad i upieklam 2 rolady z kremem czekoladowym i galaretka truskawkowa :ico_haha_02:
mmmm kurde ale bym zjadła

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

15 paź 2010, 21:02

Pinko, albo szkoda że Ty nie jesteś z Bielska :ico_oczko: w sumie to nie tak daleko
hehehe, z Bielska Białej? Bo ta niekoniecznie blisko...

Ja z dolegliwości też zauważyłam, żę bardziej się pocę, ciągle jestem zmęczona i śpiąca, zapominam wielu rzeczy i zaczynam się częściej denerwować na ludzi... No i oczywiście zgaga na pierwszym miejscu dolegliwości. Kręgosłup bolał mnie już przed ciążą, ale wiem, że jak będę miała jeszcze większy brzuszek, to niestety kręgosłup mój spasuje i będzie ciężko.
Macie racje co do kopania, jak mnie Stasiu kopie, to mi się miło robi i dolegliwości mniej dokuczają.

Awatar użytkownika
AniaZaba
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1795
Rejestracja: 25 mar 2008, 13:47

15 paź 2010, 21:38

hehehe, z Bielska Białej?
tak ja jestem z bielska-białej

mnie z dolegliwości dopadły już bóle w kroku :ico_olaboga: najbardziej dokuczają mi w nocy przy przewracaniu z boku na bok i jak tak pogonię przez dzień to na wieczór mnie naparza. Zgaga próbowała mnie dopaśc ale jakoś na razie porządnie mnie nie piekła (tfu tfu oby mnie nie złapało)
zrobiłam obiad i upieklam 2 rolady z kremem czekoladowym i galaretka truskawkowa
a nie chcesz się na trochę do mnie przeniesc??? mniam

ja miałam robic jutro gołąbki ale postanowiłam odpocząc.. zrobię spagetti z mięskiem ale za to może coś upiekę.. manenka kusi takimi pysznościami że aż mi wstyd :ico_wstydzioch:

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 paź 2010, 21:48

mnie z dolegliwości dopadły już bóle w kroku
oj ja to jak troszkę w ciągu dnia pochodzę to potem kroka nie mogę wieczorkiem dać :ico_olaboga:
manenka kusi takimi pysznościami że aż mi wstyd
_________________
oj ja to mam już od jakiegoś czasu, i to zazwyczaj przed weekendem manenka pisze, że upichcila takie pyszności, że palce lizać :-D

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

15 paź 2010, 22:24

ja zauważylam, że ja w 1 ciązy spalam na twardym materacu to kreocze w nocy mi strasznie dokuczało, jak się przekręcałam z boku na bok to budził się ze lzami, jak schodzilam z łóżka to trzymal mnie mąż lub ściany się trzymałam i normlanie zczogiwałam sie :ico_olaboga: a teraz jak ma bardziej miekki materac to lepiej mi sie spi w nocy, w dzien krocze bardzioej dokucza niz w nocy

a co do rolady to prosta jak drut

6jaj
6łyżek cukru
6 łyżek mąki
1 łyżeczka proszku do pieczenia
1 cukier waniliowy

bialaka ubić ze szczypta soli i cukrem waniliowym , dodać cukier, zóltka i mąke
wstawic do rozgrzanego piekarnika na wysmarowna blachę tluszczem na 20min 180st

wyjąć z piekarnika prosto gorace na sciereczkę przekroic jak biszkot na 2 części, zrulonowac w oddzielne sciereczki

zrobic krem
zrobi galaterke

potem wylozyć na nasaczone ciasto pasek galaretki i pasek kremu, zawinąc, obsmarowac kremem i do lodowki na 2h
:-)

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

16 paź 2010, 09:27

manenka, to fakt rolady nie są trudne ale.. wiesz zawsze są lepsze jak sę je je u kogoś :D hehe

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

16 paź 2010, 09:31

wiesz zawsze są lepsze jak sę je je u kogoś :D hehe
racja, bo ja to tak mam, że jak coś zrobię to potem nie chce mi się tego jeść, a u kogoś to tak smakuje, że czasem aż wstyd, bo zjadloby się takie ilości... :ico_haha_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość