Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

15 paź 2007, 20:35

Zapalicie ze mną świeczkę dla Aniołków bo dzisiaj jest Dzień Dziecka Utraconego?
(*)(*)(*)

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

15 paź 2007, 20:49

Paulina---> oczywiście [*] [*] [*] bardzo współczuję wszystkim mamom aniołków...

Awatar użytkownika
Paulina82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2301
Rejestracja: 17 kwie 2007, 13:26

15 paź 2007, 20:51

Dla wszystkich dzieciątek które skończyły roczek jak mnie nie było :ico_tort: i wszystkiego najlepszego :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki:

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 paź 2007, 21:17

[*][*][*]

Awatar użytkownika
Iwcia 33
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 948
Rejestracja: 09 mar 2007, 13:03

15 paź 2007, 21:20

(*)(*)(*)

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

15 paź 2007, 21:24

cześć :)

witaj Paulinko, ja też (*) (*) (*), nawet nie wiedziałam, że jest taki dzień :(

Asiu, zdrówka życzę Wikusi, dzielna dziewczyneczka, a Ty się kuruj czym się da, najlepiej domowymi sposobami, i nie daj się rozłożyć! Choróbska a kysz!!!

Maritko, miło było czytać o Różyczce :ico_ciezarowka: a jak czytałam o Liluni to zrobiłam takie oczy :ico_szoking: To jest mała zdolniacha dopiero!
A teściowa się nie popisała... Jak zwykle...
A czy ona ma taką super figurę jak na ex akrobatkę przystało?
A z tymi liszajkami Lili to nie wiem co jest... Dobrze, że się gorsze nie robią, choć piszesz, że teraz się nowe pojawiły, pewnie od zwierząt i znikną. A jak nie to polecam Ci tego lekarza alergologa z IMiD, podoba mi się, że jak on prowadzi terapię to nie każe odmawiać dziecku uczulających produktów, tylko normalnie wprowadzać po troszku, i leczy skórę, wiem, bo moja koleżanka ze spacerów synka u niego kuruje.

Mosobku, zapisałam Jasia do dermatologa na środę, w Instytucie Matki i Dziecka był termin dopiero na za miesiąc :ico_szoking: Więc uderzyłam do tej lekarki z Instytutu prywatnie!

Mery, my też byliśmy u dermatologa jak mu to pierwszy raz wyszło, ale nic wtedy nie pomógł, nawet było gorzej po mazidle które przepisał :(

Asiu, nie wiem czy JAś ma to od proszku, bo już kilka zmieniałam, i teraz w płatkach mydlanych piorę, ja w ogóle wszystkie nasze rzeczy piorę w Jasia proszku od 9 miesięcy, bo tak ta pierwsza dermatolog u kt bylismy zaleciła.

Nellu, tort wspaniały, bryka odjazdowa!

A mój JAś ostatnio mówi na mnie albo Daniela na zmianę: leń :ico_haha_01:

Dobrej nocki!

[ Dodano: 2007-10-15, 21:28 ]
i oczywiście najlepsze życzenia z okazji Roczku dla Joachimka :ico_tort:

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

15 paź 2007, 21:40

Eluś figurę ma :-D jak na niedźwiedzicę przystało :-P heeheh trochę się spaśli teściowie, ale ich znajomi to niejedni mają figurę do pozazdroszczenia - teść jeszcze jako tako dba, ale teściówka... ona jest jak ta babka z pociągu w Dniu Świra, z tymi chipsami - ostatni, mmm, ale już ostatni - i ciągle pakuje :-D :-D :-D

a z jak te liszajki się powiększą to skorzystam Eluś z Twojego Jasiowego lekarza... muszę też testy zrobić już można chyba :ico_noniewiem:

no a Lilka zaskoczyła wszystkich, może ona umie chodzić tylko się ukrywa?? :ico_haha_01: :ico_haha_01:

a Jaś ma podstawy by nazywać tak rodziców?? :-D :ico_oczko: :ico_nienie:

Pisałam do Anetki, ale pewnie zaaferowana urodzinkami Joachimka, bo nie odpowiedziała nic :-(

[ Dodano: 2007-10-15, 21:41 ]
śliczne zdjęcie Asiu :-)

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

15 paź 2007, 22:27

Witam wieczorkiem

Maritko dziękuję za komplement :-D Na bank Lilcia tak specjalnie przed wami to ukrywa :ico_oczko: spryciula mała. A ja czekam już na Róże :-D

Eluniu powtórzę się, miło Cię widzieć, mam nadzieję, że w końcu uda się wam odkryć źródło tego wstrętnego uczulenia u Jasia, a mnie strasznie boli kręgosłup, znów się odzywa :ico_placzek: Zaraz chyba legnę na podłodze, może pomoże. Wiki już katar ma mniejszy, kaszle mało, ale chrypkę ma mega, skrzypi, ale jest lepiej niż rano, mam nadzieje, że jutro będzie już luzz blues...

Nie wiem co chciałam jeszcze napisać, jakaś zakręcona jestem...

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

15 paź 2007, 23:30

podesłałam Wam filmik z usg i 2 zdjęcia ;-) trochę średnie bo wiadomo 3D najlepsze ok. 20 tyg. ale lekarz mój testował nowy sprzęt i byłam królikiem doświadczalnym :-D

Asiu i ja czekam na Różyczkę ;-) Liluś też... i Bartek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

16 paź 2007, 08:19

Dzieńdobelek :ico_oczko:

Buziaki dla roczniaczków Maksymiliana- Kasiulki, Bartusia- Karoli i Jasia-Riterki
Obrazek

Nell- czekam na zdjecia, ale super ten samochód mały dostał, rewelacja, strój też bombowy, no a tort :ico_szoking: gdzie takie ładne robią

Elu- mam nadzieję, że tym razem dermatolog pomoze Jasiowi

Maritka- cieszę się, że z małą w szystko ok. narazie na szkrzynkę nic nie dostałam :ico_placzek: A Lila to jest niesamowita, jak czytałam twojego postat to aż mi się goraco zrobiło, jak ona tam wlazła, aż się boję co mój bedzie robił, bo w niedziele jak byliśmy w domu to właśnie wchodzenie po schodach było największa atrakcją i ciagle płakał, bo chciał na nie włazić,

Paulinko- [*][*][*]dołączam się

Mosobku- wysłałam Ci zdjęcia nie dostałaś?

Nie wiem co jeszcze miałam napisać sorki pamięć krótka chyba lecytynę trzeba kupić :-D

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość