Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sie 2009, 10:55

SANDRUSIA)), gratulacje :-)

Uwazaj, bo 6 tc to moze byc za wczesnie na USG i mozesz sie nerwow najesc. Mo w 6.2 tc wyszedl pusty pecherz ciazowy. Wiarygodnie USG nie powinno sie robic wczesniej niz w 8 tc.

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

08 sie 2009, 11:04

Jasnie Pani :), dzieki :ico_haha_02: dziwne bo mi z Kuba pecherzyk bylo widac w 4tyg i 3 dniu a w 5tyg i 5dniu bylo widac 6 milimetrowy zarodek :ico_haha_02:
tak wiec nawet gdyby byl pecherzyk bede wiedziala ze jest tam gdzie trzeba :ico_sorki: i sie uspokoje troche , pozatym sama polozna zaproponowala usg w takim terminie wiec chyba oni wiedzia kiedy :ico_noniewiem:
a co u Ciebie ??? jak Luska ???

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 sie 2009, 11:06

Sandrusia cieszę się, że tak miło poszło :ico_sorki: klęczenie się powiodło :ico_oczko:

A co do usg to ja miałam robione w 5tyg i było widać malusieńki zarodek :ico_oczko: Ale często słyszałam, że widać pusty pęcherzyk tak jak Jaśnie Pani mówi.

I wcale Ci się nie dziwię, że już doczekać się nie możesz :ico_oczko:

Jaśnie Pani a jak tam Lusia gaduli już?? Bo moja to chce powtarzać ale nie zawsze to wychodzi, ale generalnie mało gada :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

08 sie 2009, 11:50

Kinga_łódź, moj to znow nadaje jak najety :ico_olaboga: az czasem prosze zeby zamilkl na chwilke :ico_oczko: hi hi no mowie Ci gadula po mamie chyba :-D hi hi niedwno byla moja mama i nauczyla Kube 7 piosenek i on wszystkie zna :ico_szoking: dzieciaki to maja pamiec :ico_szoking:
ale zobaczysz zrogada sie z dnia na dzien nwet nie bedziesz wiedziala kiedy a bedziesz caly dzien pytana :po co? a dlaczego ? a co to jest?
i tak w kolko :ico_olaboga: ale dzieckiaki sa takie smieszne jak juz dobrze mowia
moj np czesto mowi tak: cicho! mam tego dosc ! hi hi a jak opowiada historie to mozna sikac ze smiechu :-D a powiedzicie dziewczyny jak u was z nocnikiem ??? bo Kubus robi siku do nocnika ale kupka juz do pieluszki :ico_noniewiem: no i w nocy tez ma pieluche i jest cwaniak taki ze jak chce kupke to naklada pieluszke :ico_olaboga: wiec ja chowam je , a on powtrafi czekac caly dzien az do wieczora i wtedy jak ma juz pieluszke mowi tak : robie kupke mam juz pieluszke :shock: no i nie wiem jak go nauczyc moze potrzebuje jeszcze czasu???

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 sie 2009, 12:15

Sandrusia u nas sikanie i kupka to z dnia na dzień poszło. O nocniku mowy nie było :ico_olaboga: więc próbowałam na kibelek ją sadzać i nic nic kilka dni az w końcu sama przyszła do mnie i mówi 'fu' posadziłam ją na kibelek i zrobiła siusiu i tak już jej zostało może ze trzy tyg robiła na kibelek a później wołała na nocniczek a mnie kazała siadać na kibelek :ico_oczko: najbardziej to się cieszyła na kupe do kibelka bo zawsze było 'plum' a ja miałam ubaw :-D no i na razie jej został ten nocnik. Pieluchy w cale jej nie zakładam w dzień chyba, że jedziemy gdzieś autkiem albo jedziemy wózkiem na zakupy. Najśmieszniej jak w aucie woła że chce siusiu a ja jej mówię żeby sikała w pieluchę a ona patrzy na mnie jak na wariatkę :-D :-D :-D No a na noc obowiązkowo zakładamy pieluchę bo nie powstrzymuje.

Na pewno się nauczy robić kupkę do nocniczka, nie martw się. Może narazie traktuje to jako zabawę :ico_noniewiem:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

08 sie 2009, 13:43

Kinga_łódź, ja tez raczej nie napieram strasznie chodz przypominam ze moze zrobil bys do kibelka ale nie wiesz u mnas juz trwa to dobre 6 miesiecy :ico_olaboga: od kiedy Kubus sika do nocnika badz kibelka a kupke tez zrobil juz 2 razy ale dalej nie chce ale co zrobic trzeba czekac :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 sie 2009, 14:46

Sandrusia racja nie ma co naciskać :ico_oczko: Ja mojej też nie naciskałam jedynie przypominałam, że do siusiania też jest kibelek :ico_oczko:
Teraz czekam na jej gadulenie :-D ja z natury jestem gaduła, ona chyba też będzie bo po swojemu to nawija jak katarynka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

08 sie 2009, 14:59

tak wiec nawet gdyby byl pecherzyk bede wiedziala ze jest tam gdzie trzeba i sie uspokoje troche , pozatym sama polozna zaproponowala usg w takim terminie wiec chyba oni wiedzia kiedy
eee, tam, ja wogole im nie wierze. Oni zrobia wszystko, zebys Ty byla zadowolona. Chcesz USG to prosze bardzo, bo jak odmowimy to nas Polka od rasistow zwyzywa.

Luska w 6.1 tc miala 7 milimetrow, a teraz 6.2 i pusty pecherzyk i teraz sie denerwuje, ale USG nie zrobie wczesniej niz w 8, bo teraz poczytalam, skonsultowalam sie z dobrym ginekologiem i wiem, ze to wczesniejsze USG to bylo psu na bude.

A Luska to juz mozna mini konwersacje prowadzic :) Zanim do PL pojechalismy to malo gadala, a teraz po tych 6 tygodniach sie rozkrecila jak katarynka normalnie :-D
A odpieluchowana juz calkowicie od ponad 2 miesiecy.
Mojej kuzynki syn ma skonczone w maju 4 lata i tak jak Kubus nie robi kupy nigdzie, tylko do pieluchy :ico_szoking: Osobiscie uwazam, ze w tamtym przypadku jest to wynik nieselekcjonowania dzieciom kreskowek. Ogladaja jak leci, rodzice maja spokoj, a pozniej jak sie Malego pytam, czemu nie robi do kibelka, to mi mowi, ze tam rekiny plywaja :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

08 sie 2009, 15:09

czemu nie robi do kibelka, to mi mowi, ze tam rekiny plywaja :ico_szoking:
:ico_szoking: :ico_smiechbig: No to dziecko się zraziło konkretnie, ale faktycznie przez te kreskówki to może się w głowie pomieszać.
A dla Lusi brawo za bezpieluchowe życie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
No i za gadulstwo :ico_brawa_01:

My we wrześniu jedziemy na dwa tygodnie do PL to mam nadzieje że i moja się rozgada :ico_oczko:

A za fasoleczkę trzymam kciuki, żeby się pojawiła :ico_sorki:

A mnie coś brzuch boli :ico_szoking: chyba @ przylezie. może mi się cykle w końcu uregulują :ico_sorki: bo tak to było 50dniowe :ico_olaboga: bo dziś 30 dzień i boli

[ Dodano: 2009-08-08, 15:10 ]
A no i widać może nasz wąteczek się rozkręci :ico_sorki: :ico_sorki:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

08 sie 2009, 15:30

Jasnie Pani :), no to Lusia zdolna dziewczynka :ico_brawa_01: tez trzymam kciuki za fasolke , wiesz ja tam jestem zadowolona z mojej lekarki i poloznej lekarka ciagle zajmowala sie mna jak nie moglam zajsc w ciaze a jak sie dowiedziala ze zaszlam malo sie nie poryczala to cudowana kobitka :-D wiec ufam jej :ico_sorki:
a 4 lata i nie robi do kibelka :ico_szoking: jej to juz naprawde :ico_olaboga:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość