Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 paź 2007, 13:13

wysłałam wszystkim kolejny raz, kurcze wysyłałam tez do rodziców i bez problemu, no może teraz się udało w końcu :-D

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

18 paź 2007, 13:19

ASIU- cieszę się, że z Wiki już ok.

Nell- właśnie nie wiem czy wyjść na spacerek ale może pójdę narazie słonko świeci;a jogurty jakiej firmy kupujesz też danona, ja oprócz danonków i tych twarożków z hippa jeszcze nie dawałam Kornelkowi jogurtów dlatego chce się zorientować :ico_haha_01:

A dziewczyny rzeczywiście mało zagladają na forum, może Reni wpadnie dzisiaj

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

18 paź 2007, 13:33

chyba juz po pogodzie Mery,co? :ico_noniewiem:
Ja długo dawałam mu jogurty Hippa w słoiczkach ale spróbowałam Danona i posmakowały. Kupuję mu też serki Bakuś- Bakomy i jogurty Jogobelli. Przepada za tym! Bardzo smakuje mu też Monte czekoladowe. Mam szczęście,że nie ma skazy. Daje mu w zasadzie wszystko co my jemy, oczywiście w miarę możliwości bez konserwantów i za wielu przypraw.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 paź 2007, 13:46

Ja też daję danonki :-D

Awatar użytkownika
chloe2
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 568
Rejestracja: 12 mar 2007, 09:27

18 paź 2007, 15:06

Maciej też wcina danonki :ico_haha_01: Dawałam mu też jogurty z Hippa z owocami egzotecznymi. Smakowało, zwykłych jogurtów mu na razie nie dam, jak dla mnie za dużo chemii.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 paź 2007, 15:42

Teraz to chyba ciężko trafić na coś co byłoby w pełni zdrowe i naturalne, jasne są sklepy ze zdrową żywnością, ale jak popatrzyłam jak te warzywa i owoce wyglądają to odszedł mi apetyt...

Idę do łobuza, robi taki bałagan że nie nadąrzam za nią :ico_olaboga:

[ Dodano: 2007-10-18, 17:48 ]
No tak ja się pojawiłam to wszystkie zwiały :ico_placzek: Idę sobie to wrócicie, a ja poczytam chociaż

Awatar użytkownika
Maritta
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1817
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:44

18 paź 2007, 17:58

ja jestem, wróciłam od mojej Agi - tak jakoś w chacie siedzieć nie chce to wsiadam jadę do niej i dzień minął :-D

zdjęć nie mam :-/ czekam ;-)

ja daję serek waniliowy Rolmlecz (oczywiście nie często), bo jest wg mnie ok i Lila jakichś drastycznych oznak skazy nie ma... muszę testy zrobić bo po Danonkach wywala ją jak nic... a po tym niekoniecznie...

jestem jak coś - bo wiadomo... licytuję :ico_puknij:

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

18 paź 2007, 18:43

My popołudnie spędziliśmy u mojej siostry. Ma min trzy letnią córeczkę. Ślicznie bawią się z Maksem więc mogłyśmy przy kawce poplotkować :-D

Asiu, nie będę oryginalna jak stwierdzę, że zdjęcia Wiki jak zwykle super. Niezła modeleczka z niej, zresztą mamusia też niezła :-D Nie wiem w którym miejscu Ty się chcesz odchudzać, co? :ico_szoking:

Wysłałam Wam zdjęcia Maksa z roczku ale widzę, że reszta jeszcze się wysyła...

Marittko, pochwal się co tym razem znalazłaś dla dziewczynek :-D

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

18 paź 2007, 19:50

Nellu z tym odchudzaniem u mnie tak - JA LUBIĘ TAK GADAĆ :-D zostało mi od momentu kiedy na studiach w 3 m-ce zrzuciłam 18 kg, była duża kobita, do dziś jak tak troszkę czasem przybędzie to gadam że się odchudzam, mąz juz nie zwraca uwagi na moje paplanie. No wiecie te zbędne dwa kg to po tym jak doła czekoladą leczyłam, sżły ze 2 tabliczki dziennie.
A ja dostałam już fotki Maksia, super ma to przebranie :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-18, 20:00 ]
Maritko jak tam licytacje?? :-D

Awatar użytkownika
Kocica_26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2314
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:05

18 paź 2007, 20:19

Heloł, heloł :-D

WSpadłam złożyć najserdeczniejsze życzenia naszym solenizantom :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: Ale imprez w tym tygodniu :-D :ico_olaboga:

Maritko, pochwal się co wylicytowałaś za cuda dla swoich księżniczek, ale już :-D :-D :-D

Asiu, ja też nie będę oryginalna, jak powiem że zdjęcia jak zwykle piękne. Miałam rano maila pisac, ale już nie zdąrzyłam. Odkąd Hubi ma jedną drzemkę to z czasem u mnie krucho :ico_olaboga: :-)

Rany, tyle chciałabym napisać, ale zupełnie nie wiem co się tutaj dzieje. Nie lubię jak mnie długo nie ma :ico_noniewiem:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość