SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

15 sie 2009, 11:28

czesc kochane mnie dopadly mdlosci juz mialam kilka spotkan z kibelkiem leze i boje sie ruszyc :ico_olaboga: jej niech ten czas szybciej leci :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

15 sie 2009, 11:36

Sandrusia leż sobie kochana i odpoczywaj :ico_sorki:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

16 sie 2009, 10:15

wiec ie ja cala ciaze przeszlam w londynie i rodzilam w londynie i naprawde nie narzekam.....tu w aerdeen tez podobno nie jest zle zreszta wydaje mi sie ze w szkocji opieka jest nawet lepsza niz w londynie.....
no poczekamy zobaczymy..
a mnie sie cos dziwnego przytrafilo.... mialyscie jakies plamienia w srodku cyklu????od10do 14 mialam miec dni plodne a 13 zaczelam plamic tak troszke i to tylko przez kilka godzin, zastanawiam sie co to moze oznaczac ??? no nic ja sie nie moge doczekac 28 mam nadzieje ze moja @ nie pojawi sie juz tym razem :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

17 sie 2009, 11:36

Julie a może Ci się przesunęły dni płodne i fasolka się zagnieżdzała :ico_brawa_01: Bo wtedy może być leciutkie plamienie .

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

17 sie 2009, 14:19

hej kochane wybaczcie ze sie nie odzywam ale u mnie nie najlepiej mecza mnioe wymioty non stop nie moge glowy podniesz z poduszki pozatym dopadla mnie depresja ciagle rycze mam jakies straszne koszmary i boje sie zasnac jak jestem sama w domu wczoraj i przezdwczoraj musialam Lukasz z pracy w nocy sciagnac bo bylo tak zle wpadlam w panike poprostu sama nie potrafie wytlumaczyc co mi sie dzieje bylam dzis u lekarza w szpitalu zrobili usg jest zarodek to troszke poprawilo mi humorek lekarka mowi ze wydaje jej sie ze widac juz zaczatki serduszka ale jeszcze nie jest pewna za tydzien kilejne usg i wtedy juz bedzie wiecej widac ide spac kochane bo nie czuje sie najlepiej pamietam o Was ale czasem nie mam sil nawet pisac
julie_377, tak to moglo byc plamienie implantacyjne ja tak mialam w jednej ciazy , ale faktycznie owulacja musiala by byc wczesniej , chyba ze to plamienie owulacyjne bylo :ico_noniewiem: w kazdym razie trzymam kciuki :ico_brawa_01:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

17 sie 2009, 18:20

sandrusia przykro mi ze sie tak czujesz , ale jeszcze pare tygodni i przejdzie a ty bedziesz tryskac energia i patzrec na rosnacy brzusio :ico_haha_01:

wiecie u mnie w pierwszej ciazy zaplodnienie nastapilo zaraz po okresie :ico_noniewiem:
a to chyba bylo plamienie owulacyjne z tego co wyczytalam bo dzis znow mialam lekkie plamienie wiec moze to bylo to od zarodka
hahahaha jak czlowiek tak czeka to wogole dziwne rzeczy sie dzieja i wszystko wydaje sie byc symptomem :ico_haha_01: :ico_noniewiem: najgorsze ze ja od roku nie jestem jzu an tabletkach i cykl mam regularny a takich dziwnych plamieni nigdy nie mialam ...no poczekamy zobaczymy najgorsze ze mnie blizniaki ciagle przesladuja na facebook wlasnie mi wyszlo ze bvede miec dwie dziewczynki :ico_haha_01: :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 sie 2009, 13:00

Sandrusia jeszcze troszkę i minie :ico_sorki: ale z tymi lękami to faktycznie nieciekawie :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Julie no to czekamy na wieści o dwóch kreseczkach :ico_oczko: a co do bliźniaków no to zastanawiające :ico_oczko:

Eliza wczoraj dostała mi jakiejś biegunki :ico_olaboga: kupka była ze śluzem a ostatnia to był już sam śluz, nie pachniała zbyt pięknie. Troszkę się wystraszyłam :ico_olaboga:
Wczoraj zrobiłam jej rosołek z ryżem i dałam troche czekolady choć to nie lekarstwo.
No i wypiła troszkę smecty i miętki.
Poza biegunką nic innego nie było ani gorączki ani wymiotów. Energii tyle samo tylko ta kupka.
Dziś dam jej marchewkę z ryżem może troszke zje, a jak nie to doleje do tego rosołku.
Na razie się nie załatwiała i czekam co dziś będzie.
I myślę może sok był jakiś nie świeży :ico_olaboga:

SANDRUSIA))
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3059
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:51

18 sie 2009, 16:50

Kinga_łódź, wiesz ja czytalam kiedys ze kupka ze sluzem moze byc po sokach jesli dzieko pije duzo sokow moj Kubus tak wlasnie mial ,
julie_377, trzymam kciuki za 2 kreseczki kochana :ico_sorki:
u mnie nadal zle wymiotuje non stop lukasz mial dzis wolne i wczoraj wiec jakos sobie radzimy ale boje sie co debdzie jutro bo idzie na 12 godzin na dzien :ico_olaboga: wiec bedzie mi ciezko bardzo bo nie moge glowy z poduszki podaniesc a szczegolnie rano :ico_placzek: jej nich juz to mija :ico_zly:

Awatar użytkownika
zubelek
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5747
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:32

18 sie 2009, 19:03

Witam:) Ja tu daaawno nie pisałam,pamiętacie mnie? :ico_wstydzioch:
a widzę,że ciążowo się tu zrobiło ,to może i ja się dołączę??
Sandra i Dominikajuż Wam gratulowałam ,no a teraz życzę Wam żeby te mdłości i złe samopoczucie szybko minęły :ico_sorki:

julie_377, tobie życzę powodzenia,może w krótce dołączysz do brzuchatek;)
A co do bliźniaków,u mnie jest prawdopodobieństwo,w pierwszej ciąży chciałam w drugiej nawet też ale teraz się poddaję :ico_haha_01: lepiej nie :ico_sorki: dlatego też czekam na usg z niecierpliwością.Narazie przynajmniej na wadze nie przybieram,pocieszam się tym.
Sandrusiawidziałam kiedyś na opisie gg,że zdawałaś prawko,gratuluję.Ja prawka nie mam,tym bardziej auta ale jak taka chętna jesteś na Belfast,to zapraszam Cię do siebie :ico_oczko: Na zakupy też bym poszła poszaleć ale poczekam aż będę wiedziała,co będę miała :ico_oczko:

jaśnie pani i jak się czujesz? Ja mam wizytę w przyszłym tygodniu,też już nie mogę się doczekać ale na razie jest ok i niech tak zostanie.

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

18 sie 2009, 19:05

Sandrusia no właśnie ja podejrzewam że coś z soczkiem było nie tak :ico_noniewiem:
Dziś już zrobiła ze znikomą ilością śluzu.
Narazie obserwuję.

Straszne są te wymioty :ico_olaboga: w jeden dzień czujesz się jak najbardziej ok a na drugi już strach gdzieś iść.

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość