ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

25 lut 2008, 14:31

no no glizda tylko jesli bedzie ten nastepny raz to moge sie całkowicie wykonczyc psychicznie..szczegolnie jesli wiem ze sie uczyłam, ze przez ten czas "zaniedbywałam" Milunie, a gosciu ponoc jest problemowy, zadaje jedno pytanie i jak sie nie odpowie tak jak on by chciał to usłyszec - tylko kto to wie jak to jest - to od razu pała..no zobacze jutro, nie chce juz tego odwlekac, bo mozna przyjsc jeszcze pozniej to zdac, ale ja chciałabym miec w koncu spokoj z tym sem, bo juz mam zapowiedziane zaliczenia na przyszły sem, no i jeszcze pisanie pracy :ico_olaboga: ale sie rozpisałam, sory..

Awatar użytkownika
kamizela
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7568
Rejestracja: 24 lip 2007, 17:20

25 lut 2008, 14:40

Kuźwa wcięło mi posta :ico_zly:

Byłam na mieście u szewca bo zgubiłam fleka w kozakach, zahaczyłam o bank bo chcemy założyć małemu lokatę - siedziałam tam chyba 40 minut :ico_olaboga:

mamo_Dominika daj znać co z Kingulą :ico_sorki:

ewcik zabiłabym teścia wzrokiem :ico_puknij: :ico_zly:

U nas nocka nieciekawa - mały się osikał więc jak mąż wstawał do pracy przed 5 to go wzięłam do przebrania....no i skubaniec nie chciał zasnąć spowrotem...usypiałam go ponad godzinę, a ile się przy tym nawyklinałam :!: Usnął w końcu na moich rękach ech...Wstaliśmy o 9 i na drzemkę udał się dopiero o 13.15 więc dziś cały schemat dnia popsuty...

Czy ostatnio była u was pielęgniarka tzw. rodzinna - nie mylić ze środowiskową:?: Bo u nas była w styczniu, a teraz ma przyjść jutro porozmawiać o dziecku :shock:

lady trzymam kciuki :ico_sorki: :ico_sorki:

Dla Krystianka

Obrazek

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

25 lut 2008, 15:21

O ja głupia. Zapomniałam że mój synek dzisiaj 9 miesięcy kończy :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Dla wszystkich mamuś i maluchów.
Obrazek
Proszę się częstować :)

A to już tylko dla mam i ewentualnie dla tatusiów :D
Obrazek

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

25 lut 2008, 15:34

Glizda no własnie to dopiero poczatek ... jeszcze notariusz teraz i w maju ... a od 1 kwietnia remonty ........

bylismy na spacerze .... ale wieje i cos chyba cisnienie niskie .........

spac mi sie chce ...... a moim maluchom raczej nie .......

Awatar użytkownika
Patrycja.le
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2070
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:45

25 lut 2008, 15:39

To ja korzystając z tego że na forum pusto a ja w końcu zgrałam zdjęcia z aparatu to pokażę Wam mojego synalka :)

To JA
Obrazek
Z Tatusiem
Obrazek
Krystek-Klucznik
Obrazek
Z Mamusią
Obrazek
Zjadam jogurcik
Obrazek
Kąpiel w warunkach polowych
Obrazek
Wygłupy z ciocią
Obrazek
Uśmiech dla Mamusi :D
Obrazek

Awatar użytkownika
GLIZDUNIA
Wodzu
Wodzu
Posty: 16362
Rejestracja: 09 mar 2007, 07:29

25 lut 2008, 15:53

Patrycja ten usmiech dla mamusi jest bosssski a jedzenie jogurtu hmmmm smaczne? :ico_haha_01:
Lady...dobrze ze decydujesz sie na to zdawanie wczesniej...moze bedziesz miala juz to z glowy...oby,tego Ci zycze!!!!
Kulka a Tobie to powodzenia zycze tez...matko ale by mi sie nie chcialo takich biznesow robic...ja to jednak len jestem :ico_olaboga: :ico_wstydzioch:
Kamizela....no konto wlasnie...my juz rok chodzimy w tej sprawie do banku.... :ico_wstydzioch:

Maya jakas niespokojna po chorobie...pewnie odreagowuje...usypianie tylko na rekach i zanoszenie od placzu jak np. wzielam jej pilota :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

25 lut 2008, 16:44

no prosze jakiego mam przystojnego zieciunia
buziaczki od narzeczonej i tesciówki :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

25 lut 2008, 16:59

kamizela, u mnie pielęgniarka była w tamtym tygodniu, bardzobyłam :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: jej wizytą :-D

Patrycja.le, uśmiech Krystianka powalający. Ładny z niego chłopczyk.

doris
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9483
Rejestracja: 12 mar 2007, 12:28

25 lut 2008, 17:06

Witam...

Nie ma czasu na czytanie... żyje w jakims błędnym kole: dom, praca, szkoła, dom, praca, szkoła, dom, praca, szkoła, dom, praca, szkoła, dom, praca, szkoła... i tak w kółko!!

Jeszcze dzisiaj sie dowidzialam ze w pracy od maja bedzie zupelnie inaczej :ico_olaboga: od poniedzialku do piatku bedzą dwi opjce pracowania: 15-19 lub na noc (19-7) a weekendy normalnie - czyli zmiany 12 na 12... nie odpowiada mi to... a wszystko rpzez to ze bedzie kierownik recepcji ktory bedzie pracowac pon-piatek 7-15 jestem zla!!!!

i na dodatek pokłóciłam sie z mezem... o jakąś nonono - juz nie pamietam o co dokladnie!

Awatar użytkownika
KUlka
4000 - letni staruszek
Posty: 4217
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:24

25 lut 2008, 17:24

Doris ja Cie podziwiam .... naprawde !!!!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość