Awatar użytkownika
zirafka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7734
Rejestracja: 19 paź 2007, 18:55

17 lut 2009, 09:26

Cześć laseczki. Troche mnie nie było bo jakos czasu mi brak przez tego moojego Łobuza. przeczytac to Was przeczytam ale z pisaniem gorzej :ico_wstydzioch: Ale dzis jestem i stawiam :ico_tort: :ico_kawusia: bo dzis Kubuś ma 11 miesięcy a za miesiąc roczek!!!!
Nocki teraz mam lepsze bo Kubus budzi mi sie tylko koło 4 i poxniej juz po 6. Tak więc mozna sie wyspać.

[ Dodano: 2009-02-17, 08:39 ]
No i jeszcze sie wyżalę :ico_placzek: Dzis moja teściowa przyszła do Kuby i spytała się tak : co zrobicie z dzieckiem jak ja za miesiac wyjadę??? ( że nie wspomne jak teść mówił, że on sam zajmnie się dzieckiem :ico_noniewiem: ) No i jestem w kropce. Pewnie pójde na urlop bezpłatny bo nie mam co zrobic A do złobka to jeszcze za wczesnie , bo myslałam dopiero od września go tam dać. Jeszcze jak ja się zapytałam czy bedzie dzisiaj u nas w mieszkaniu czy u nich to odpowiedziała mi tak : no chyba tu zostaniemy bo dziadek powiedział, że nie bbędzie się nim zajmował!!!!! :ico_puknij: Zrobiło mi sie troche przyko i strasznie szkoda zrobiło mi się dziecka!!! :ico_placzek: Bo to wygladał tak, jakby Go nikt nie chcial!!! Ale jest świnia , że tak napisze bo ja to bym tak nigdy nikomu nie powiedziała. No to się wyżaliłam. No ale jak mogła mi to nawet powiedzieć?!!!

Awatar użytkownika
asiab
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5300
Rejestracja: 20 paź 2007, 09:20

17 lut 2009, 09:45

zirafka, czesc kochana myslałysmy o Was :-)

Dla Kubusia :ico_tort: z okazji 11 m-cy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No to twoja tesciowa ma tupet :ico_puknij: :ico_puknij: jak ona mogła Ci tak powiedzić przecież to jej wnusio kochany echhhhh pałą to za mało :wpale:

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 lut 2009, 10:10

hello dziewczyny! :-)

Zirafka zagladaj czesciej :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

:ico_tort: :ico_buziaczki_big: sto lat Kubusiu :-) :ico_brawa_01:

Co do tesciowej, to one wszystkie są z jednego miotu... :ico_oczko: wziać zabić to mało... :ico_oczko:

Zirafka, nie zamartwiaj się, na pewno do tego czasu znajdziecie jakies rozwiazanie, najlepsze dla was! :ico_pocieszyciel:

[ Dodano: 2009-02-17, 09:12 ]
MIka, przykro mi, ze Rysio chory, ale wiesz popatrz na to w ten sposob, że to ze u innego dziecka sie wracala choroba, to nie znaczy ze u Twojego syna tez bedzie. Kazdy orgaznim jest inny i z Rysem moze byc naczej. Bedzie dobrze, stosuj sie tylko do tego co mowia lekarze i bedzie ok :ico_pocieszyciel: :-)

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

17 lut 2009, 10:17

bo dziadek powiedział, że nie bbędzie się nim zajmował!!!!! Zrobiło mi sie troche przyko i strasznie szkoda zrobiło mi się dziecka!!! Bo to wygladał tak, jakby Go nikt nie chcial!!! Ale jest świnia , że tak napisze bo ja to bym tak nigdy nikomu nie powiedziała. No to się wyżaliłam. No ale jak mogła mi to nawet powiedzieć?!!!
_________________
:ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: ja nie cierpie takich ludzi
ja chodze codzienne do mojej sasiadki na 2 godziny rano z zuza budze ja o 7 zeby zostac z jej synkiem bo jest za zimno rano zeby go tak wyciagac i w wuzka isc do przedszkola, i czasami popoludniu na godzine ide, i nie jest mi ciezko z 2 malych dzieci siedziec, robie to calkiem za darmo i bezintersownie

[ Dodano: 2009-02-17, 09:20 ]
zirafka, dla kubusia naszego smoczka kochanego :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

mamaaligi
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 25
Rejestracja: 21 wrz 2008, 12:40

17 lut 2009, 10:26

dzień dobry
mika85 pisze:a mial czesto nawroty???????????

[ Dodano: 2009-02-16, 22:40 ]
i do jakiego wieku

szwagierki syn nie miał nawrotów, ale z tego co wiem, to lekarka jej mówiła że z krtanią u dzieci jest strach do 4-go roku zycia, ale czy w związku z tą chorobą czy wogóle to niestety nie pamietam.

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

17 lut 2009, 10:29

czesc :-)
Kubusiu samych slodyczy w 11 miesiecznice :ico_brawa_01: za miesiac roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Anuszka dzieki kochana! mam nadzieje ze nawrotow nie bedzie!!! tylko kurcze lekarze mi sugeruja ze mam sie z tym liczyc ze moga byc :ico_placzek: ale nic! jak maly do siebie dojdzie to pojde do lekarki i niech mi mowi co mam robic zeby to nie wrocilo!

Awatar użytkownika
Anuszka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8743
Rejestracja: 14 sty 2008, 13:30

17 lut 2009, 10:34

mika85 pisze:tylko kurcze lekarze mi sugeruja ze mam sie z tym liczyc ze moga byc :ico_placzek: ale nic! jak maly do siebie dojdzie to pojde do lekarki i niech mi mowi co mam robic zeby to nie wrocilo!
mowia to po to bys byla ostrozniejsza i bardziej uwazna, zawsze lepiej wiedziec o takiej ewentualnosci. Bedzie dobrze!!! :-)

Awatar użytkownika
mika85
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1993
Rejestracja: 08 lip 2008, 21:48

17 lut 2009, 10:48

szwagierki syn nie miał nawrotów, ale z tego co wiem, to lekarka jej mówiła że z krtanią u dzieci jest strach do 4-go roku zycia, ale czy w związku z tą chorobą czy wogóle to niestety nie pamietam.

:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ufff nawrotow nie mial :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: to ze strach to wlasnie o te nawroty chodzi bo sa dusznosci wtedy a jak nie ma nawrotu to jest wszystko normalnie tylko strach czy sie nie powtórzy. pocieszylas mnie! ciesze sie ze jest jakies dziecko co nawrotow nie mialo :ico_brawa_01: Rys tez nie bedzie mial!!!!!!!!!!!!!!!!!

Awatar użytkownika
Sylwia.O.
4000 - letni staruszek
Posty: 4534
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:17

17 lut 2009, 11:07

Sto lat dla Kubusia :ico_prezent:

Zirafka a tesciowa to :ico_nerwusek: :wpale: :502:

Ja stawiam dziś torta :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: . Julcia ma roczek :509:

malgoska
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1756
Rejestracja: 25 sie 2007, 10:10

17 lut 2009, 11:15

Dla Kubusia I Tosi laluniowej :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: za 11 miesięcy :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Dla JUlki :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: za roczek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

No i od nas :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość