Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

12 lut 2010, 20:30

co do pizzy my zawsze zamawiamy z da grasso - są zajebiaszcze, najlepsze na świecie, normanie az slinotoku dostałam :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
musze poszukać czego na jutrzejsza kolację i niedzielny obiad bądź kolację, jeszcze nie wymysliłam czy pojedziemy gdzieś czy nie :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

12 lut 2010, 21:39

O moze i ja skorzystam z przepisu na ciasto, bo niby nie obchodzimy walentynek, ale pomyslalam,ze zrobie w niedziele pizze na obiad :) dzis jak o niej pomyslalam to gdybym tylko miala w lodowce albo zamrazarze drozdze to juz bym ja dawno zrobila - mam dwa opakowania oliwek i dwie przyprawy do pizz nic tylko robic :P

Znalazlam dwa przepisy na pizze - komentarze sa bardzo dobre a skladniki malo wymagajace
http://mojewypieki.blox.pl/2008/06/Cias ... s-III.html - z tego chyba skorzystam jak cos, bo widze ze robia sie puszyste rogi ;)

http://pasimi.pl/przepis/pizza - a ten ma chyba takie same skladniki i mnostwo dobrych komentarzy :) kiedys znalazlam pizze robiona wg punktow - bylo ich mnostwo, musialo sie zachowac odpowiednia kolejnosc(nawet przy robieniu sosu) i identyczne skladniki, ktore byly dziwne, ale wszyscy pisali ze to najlepsza pizza jaka jedli i kurde nie moge jej znalezc :/

Pokaze Wam zdjecia Niny ze wsi ;) (mowie ze wsi bo to wiec poza granicami miasta, ale taka to wies ze ani kur ani krow sie nie znajdzie - jedynie psy, koty, mnostwo czystego powietrza i lasow :) no i pewnie troche snobow do okola ;)

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

[ Dodano: 2010-02-13, 16:26 ]
Dzien dobry :) wszystkie zapracowane? Kurde u mnie jakis przekret sie zrobil - przyszlo mi rozliczenie od zarzadcy i mam 1700zl nadpłaty - nie wiem skad mialam 2500zl w maju zeszlego roku, ale juz sprawozdania finansowe za 2009 zrobili wiec wszystko musialo im sie zgadzac :D nie interesuje mnie to - kupie dywan wreszcie do Niny do pokoju!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: i stolik i krzeselko jupiiiiiiii :D

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

13 lut 2010, 18:18

Witam babeczki :-)
co tu takie pustki???
Z P. pokłóciłam się dzisiaj znowu, oczywiście wymyśla milion powodów dla których chce zostać w Szklarskiej - byłam stanowcza i zdecydowana, bez trzęsącej się brody :509:
powiedziałam, że tak jak powiedziałam przed jego wyjazdem, jak ie wróci dzisiaj to niech nie wraca bo spędzę weekend przy pakowaniu go!!!
Zaczął wymyślać że potrzebują tam jego pomocy itp. itd, wierzę że tak jest, pojechało tylko 4 opiekunów, teraz on wraca, a jeden zrzekł się roli trenera :ico_szoking: no może mają jazdy, ale my w małżeństwie też mamy jazdy. Zawsze robiłam tak jak on chciał i zmieniał zdanie jak mu się podobało, dosyć powiedziała, dosyć !!! Nie jestem ani gówniarą ani nikim!!!
Pewnie jak wróci atmosfera będzie kwaśna ale mam to gdzieś, wróci w nocy więc ok. Od rana tak jakby nigdy nic się nie stało!!! Obrobiłam u fotografa nasze zdjęcie z sylwestra, włożyłam w antyramę i dam mu jutro!!! On za pewne powie że nie miał czasu mi kupić prezentu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

yoanna, przepisy dodane do zakładek, będę próbować ;-)
zdjęcia superrr

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

13 lut 2010, 19:23

Heejaa, hejj...

MARGARITA - daj jutro znac co i jak... ciekawa jestem... jak sie P. bedzie zachowywal... Fajnie, ze udaje Ci sie byc twarda :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

SHOO - jak tylko bede mogla, to wstawie przepis na te pizze, bo na pamiec nie znam... :ico_noniewiem:

ja wstawiam zdjęcia Zuzi, z serii Laleczka Chucky - jeeeej, nieraz zrobi taką minę, że się zastanawiam czy to na pewno moje dziecko..., hehhee :ico_oczko: :ico_oczko: :ico_oczko:

Obrazek

to akurat było robione "w locie", tzn. kiedy Zuzia pokazywala, jak piesek kicha, ale wyglada tu koszmarnie... jak z horroru...

Obrazek

a to jest najwiekszym kozakiem :-D mala wyglada jakby niezle popila :ico_oczko: :ico_oczko: tu pokazywala jak sie robi psiku psik do noska...

Obrazek


hhehheee, nie jest juz taka slodziutka, cooo??

:ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
margarita83
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2038
Rejestracja: 29 lut 2008, 19:50

13 lut 2010, 22:11

hhehheee, nie jest juz taka slodziutka, cooo??
jest jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
bardzo śliczna i taaka kochana :-)
urocza piżamka (?) - hello kitty :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Maja zasneła ok. 20, ale sąsiadka zaczęła bić schaby i sie obudziła, spi teraz w naszym łózku, musiałam się z nia położyć :-)

Ja wrzuciłam zmywanko i zrobiłam sobie drineczka ...
.. i czekam na męża ;-)

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

14 lut 2010, 10:41

Dzien dobry :)

Ale Zuzia ma uzebienie :D no i miny robi rozkoszne :) Ja wpadlam sie przywitac i lece umyc wreszcie podloge poki Nina siedzi w lozeczku - swoja droga od kilku dni mi sie budzi kolo 4,5 i krzyczy mama mama mama przychodze glaszcze i probuje poczekac az usnie ale jak tylko wstaje to sie budzi - ras siedzialam u niej od 3 do 5 :O a ona plakala i plakala i sie budzila no i wkoncu biore ja do lozka :/ mam nadzieje,ze zacznie przesypiac cale noce i nie bede musiala bo sie nie wysypiam z nia :/ zostawilabym ja w lozeczku zeby poplakala chwile ale u niej chwila moze trwac z godzine i boje sie ze sasiedzi sie nie wyspia :D zwlaszcza,ze wieczorami ostatnio tez hardcore i zanim zasnie to poplacze sobie troche :/ a wlasciwie pokrzyczy :)

Awatar użytkownika
Gie
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6179
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:52

14 lut 2010, 20:07

)heeej, wpadlam tylko sie pochwalic, ze bylam dzisiaj w szkole i dostalam dwie 5- :-D

Z egzaminu z informatyki i na koniec z Historii i kultury Mazowsza (do napisania była praca)

uff, no i koniec egzaminow, I semestr zaliczony!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: (tylko co z tego, skoro juz za 2 tyg. zaczynam kolejny... zadnej przerwy... :ico_placzek:

I mam tylko dwie 3 :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

PS. MARGARITA - to nie piżamka, tylko bluzka... mamy jeszcze jedna, podobna...

[ Dodano: 2010-02-14, 19:43 ]
aaaa, mam jeszcze jednego newsa...
Zuzia spedzila dzisiaj caly dzien u rodzicow mojej kolezanki w domku jednorodzinnym... Lazila, lazila, szperala... i w koncu dorwala takiego pilota z Solid Security... Jak ja rodzice tej kolezanki dorwali i zaczeli sie zastanawiac czy mala wezwala juz ochorne (to taki pilot bezdzwiekowy, ze jak ktos sie wlamie, albo cos sie dzieje, to sie wlacza guziczek - wyglada jak pilot do samochodu - i wzywa sie ochrone, ale bez uruchamiania alarmu), to juz podjechal samochod Solid'u :-D :-D :-D 5 min zajelo im przebicie sie przez te sniegi, hehhe, niezle... Podjechali pod dom, wysiedli z samochodwu w jakich kamizelkach, etc. Wyszla do nich gospodyni domu, zeby przeprosic, ze to male dziecko dorwalo pilota... :-) Posmiali sie, Zuzia im pomachala przez okno, oni jej odmachali i pojechali... :-D Dobrze, ze w umowie jest napisane, ze raz w m-cu mozna bez powodu ich wezwac, zeby sprawdzic jak dzialaja, bo inaczej placi sie za to 70 zl... :-D :-D To łobuz maly... :-D

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 lut 2010, 08:34

witam....

Gie, masz corke zadna wrazen...hehhehe :ico_oczko:

gratuluje zdanych egzaminow i zaliczonego semestru :ico_brawa_01: :ico_oczko:

margarita83, a co u Was...?

my z K. sie wybawilismy...jechałam z takim srednim nastawieniem i ochota...ale bylo ok :-D
wczoraj zaliczylismy Gazdowke...jedzonko dobre...ale strasznie duze porcje :ico_olaboga: nie zjedlismy wszystkiego...
a jak Wy spedziłyscie Walentynki?????????????

[ Dodano: 2010-02-15, 08:28 ]
a tutaj zdjecie mojej malej strojnisi :ico_oczko:
Obrazek

[ Dodano: 2010-02-15, 08:33 ]
te pierscionki,dostała od mojej bratowej,ktora jest pielegniaraka i w nagrode dla dzielnych dziewczynek...sa wlasnie te male pierscioneczki...
przywozi malej co jakis czas...
ale trzeba ja pilnowac,wszystkie w koncu laduja w jej buzi...

Awatar użytkownika
shoo
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2650
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:56

15 lut 2010, 09:45

hej hej, sorry, ze nie pisalam nic przez weekend, ale jakos nie mialam nastroju... Walentynki do d..., tylko sie klocilismy i nigdzie nie pojechalismy (w sensie do restauracji), nie bylo tez zadnych kwiatkow, zyczen etc.
takze kwas :/

Jagna30, ale mala ma pierscionkow :-D lubi z nimi chodzic, czy raczej jej przeszkadzaja i zalozyla tylko do zdjecia?

Gie, no niezle, hehe, Su ma talent do pakowania sie w "ciekawe sytuacje" :-D
i uroczo wyglada, nawet jako potwor z Loch Ness :ico_haha_01:

margarita83, jak spedzilas Walentynki, P. sie wykazal?

yoanna, dzieki za przepisy na pizze, wygladaja na w miare latwe, calkiem mozliwe, ze wykorzystam je w tym tyg.
Nina wyglada jak kuleczka w tym kombinezonie, slodki maly czlowieczek :-D
a skad takie koty na tej wsi? cos chyba mowilas, ze to bogata okolica... jezeli tak, to to widac ;-)

u nas dzisiaj leje mocniej niz zwykle, takze raczej na grupe sie nie wybierzemy...
wypralam tez reczniki i gdzie je niby mam powiesic? normalnie wieszam na balkonie, albo na takiej suszarce za oknem (prety sa do okna przymocowane)... teraz, jak powiesze je w pokoju, to beda tydzien schly :/
aa Jasperek zaczal w koncu pic z kubeczka :ico_sorki:
tzn. takiego dla dzieci...
do tej pory bronil sie przed nim nogami i rekami, tylko butla i butla, a od kilku dni pije z kubka :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Jagna30
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3396
Rejestracja: 07 mar 2008, 11:08

15 lut 2010, 09:56

Jagna30, ale mala ma pierscionkow lubi z nimi chodzic, czy raczej jej przeszkadzaja i zalozyla tylko do zdjecia?
dałam jej na chwilke ....tak do zdjecia :-D :ico_brawa_01:

zreszta Emi jest nimi zainteresowana tylko przez chwilke...a potem jak wszystko inne pcha do buzi... :ico_noniewiem:

yoanna no...te koty sa rzeczywiscie -wypasione :-D

Wróć do „Mam dwa latka, dwa i pół”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość