askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

22 cze 2011, 22:41

madziorka hihi, ja mam pas ale ze mnie spada :-D za duży jest i nie trzyma dobrze :-D
a kiedy po cc można zacząć ćwiczyć? miałam spytac dzis polożnej ale mi wybyła na długi weekend :/

zgadzam się całkowicie, ze akceptacja swojego ciała jest najwazniejsza..wtedy inaczej się odbiera je i wszystkie kopmplementy lub negatywy pod naszym adresem. Mozna byc i cudownym grubaskiem i cudownym chodzielcem jeśli się do tego odpowiednio podchodzi.

moni26 krew i mocz miałam 3 dni po porodzie robione i były ok.
Wiem, ze cieżko uwierzyć...ja się spodziewałam przytycia jakichś 20 kg z moją skłonnością do objadania się.

[ Dodano: 22-06-2011, 22:45 ]
aha ja mam do brzuszków ab roller...ale ciągle nie jestem pewna czy już mogę..dopiero 2 tyg po...

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

22 cze 2011, 23:11

madziorka hihi, ja mam pas ale ze mnie spada :-D za duży jest i nie trzyma dobrze :-D
.
no dlatego ja nawet nie kupowalam
ale skoro masz obwisly brzuch to moze lepiej zalozyc. moze rozm masz za duzy co?
hmmm

co do cwiczen to jezcze za wczesnie
po naturalnym porodzie 6 tyg
a po cesarce naprewno dluzej ok 8 tyg moze?

ja na drugi dzien po pologu popedzilam na Zumbe. wykrecilam biodrami ile sie dalo i nie czulam nic. wiec naeet do gina nie szlam tylko cwiczylam dalej

dzwoneczek biust zmalal po ciazy?? serio?
ja sadzilam ze zdarza sie zwiekszac... hmm
ja zawsze mialam malutki. i nadal mam. mimo ze karmie piersia.
moje cycate kolezanki nie karmia. nie mialy pokarmu
wiec patrzac na moje piegi to chyba ciezko uwierzyc ze drugie dziecko juz jedzie na moim mleku
ale to zadna zaleznosc

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 cze 2011, 23:16

elibell widze ze ty masz swiezukiet malenstwo wiec spokojnie pozrzucasz tyle ile chcesz
zobaczysz jak ta waga poleci. nie wiadomo kiedy
zwlaszcza ze okres sprzyjajacy
w lecie mniejszy apetyt i wiecej ruchu!!!
tyle, że ja po lecie dopiero rodzę:) no chyba, że u nas lato dopiero się zacznie bo i tak może być, póki co wieczna wiosna u nas, deszcze na przemian ze słonkiem, jeszcze nie było jednego dnia całkiem gorącego:)

heh dopiero zobaczyłam, że suwaczek mam taki jakbym już urodziła, a to przepraszam za pomyłkę, muszę zmienić więc suwaczek, a nikt mi nic nie powiedział o tym wczesniej hihihihihi

dzwoneczek82
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2143
Rejestracja: 24 lut 2011, 22:32

22 cze 2011, 23:16

dzwoneczek biust zmalal po ciazy?? serio?
ja sadzilam ze zdarza sie zwiekszac... hmm
chodziło mi ze po zakończeniu karmienia synka...po 10 miesiącach...nie wróciły do tego stanu co przed ciążą...i dużo im brakuje :567:

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

22 cze 2011, 23:17

madziorka hihi, nie można być niczego pewnym...mi biust zmalał w ciązy...teraz maleje z dnia na dzień...wątpię czy dam radę karmić jeszcze tydzień :/ ja miałam przed ciążą 75D teraz mam to samo ale w wersji mniejszej :ico_oczko:

ja się boję ćiwczyć jeszcze, bo jak widzę te szwy to jakoś tak... :ico_wstydzioch:

[ Dodano: 22-06-2011, 23:19 ]
elibell faktycznie suwaczek jest mylący :ico_oczko:

elibell
4000 - letni staruszek
Posty: 4833
Rejestracja: 12 sty 2011, 23:45

22 cze 2011, 23:24

askra, poczekaj jeszcze z ćwiczeniami, po cesarce lepiej nie ryzykować dla własnej wygody, jeszcze zdążysz się upocić ćwicząc:)

niop mylący suwaczek, ale kurde nie chce mi się zmieniać bo cieżko mi utrafić taki by dobrze wyliczał, więc wybaczcie ale nie zmieniam:)i tak jeszcze jakieś 11 tyg i zmienię już z imieniem będzie:)

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 cze 2011, 23:25

dzwoneczek biust zmalal po ciazy?? serio?
ja sadzilam ze zdarza sie zwiekszac... hmm
ja nigdy nie miałam jakoś okazałego biustu ale było pełne B, pełne i jędrne... a teraz to mam chyba marne A :ico_placzek: nie dość że karmiłam bardzo krótko to jeszcze tak mi zmalały....
Jak ćwiczę na siłowni to faktycznie biust staje się jędrniejszy, ale niestety ostatnio musiałam zrezygnować z ćwiczeń i efekty są jakie są :ico_zly:

a kiedy po cc można zacząć ćwiczyć?
wszystko zależy od twoje stanu zdrowia, jak szybko rana będzie ci się goić.
Ja urodziłam 9 stycznia, a pod koniec marca zaczęłam chodzić za zgodą mojego gina- po zrobionym usg, na stepp i aerobik. Tylko miałam oszczędzać brzuch, i tak coś na początku czerwca zaczęłam dopiero normalnie ćwiczyć brzuszki. A od lipca robiłam 6 Waidera - rewelacja jeżeli chodzi o efekty

askra
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2648
Rejestracja: 22 paź 2010, 19:12

22 cze 2011, 23:28

ja nie chcę ćwiczyć nic poza brzuchem, bo cała reszta jest mocno wychudzona i tak...
poczekam z cwiczeniem jeszcze...nie chciałąbym żeby mi się coś rozeszło...Ale to jakieś takie dziwne jest jak tak zwisa ta skóra.. :/
a 6 weidera odpada z lenistwa :-D

Awatar użytkownika
Inuno
Papla
Papla
Posty: 791
Rejestracja: 10 wrz 2010, 22:44

22 cze 2011, 23:31

hej, mówią, że po cesarce można po 12 tygodniu ćwiczyć - nie wiem, mnie ciągle boli miejsce cięcia jak trochę przeciążę nosząc Małego bądź spacerując dłuższy czas :/

Ja po porodzie miałam 16kg na minusie (w ciaży przytyłam 11), jak przestałam karmić to skoczyło mi +2kg, potem spadło i waga stoi w miejscu :/ A piersi.. szkoda gadać.. strasznie mi urosły i nie chcą zmaleć.. :/ :ico_olaboga:
wiec patrzac na moje piegi to chyba ciezko uwierzyc ze drugie dziecko juz jedzie na moim mleku
ale to zadna zaleznosc
ja zauważyłam, że dziewczyny z małym biustem dłuzej karmią.. ja nie dałam rady, mój od porodu nie chciał jeść, ale tak słyszałam po cesarce bywa.. karmiłam miesiąc i musiałam przejść na butlę, bo Mały nie dojadał :/

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

22 cze 2011, 23:44

nie chciałąbym żeby mi się coś rozeszło...
a 6 weidera odpada z lenistwa :-D
pamiętać trzeba o tym że cały proces gojenia to nie tylko blizna na zewnątrz, ale cała reszta wewnątrz. I te właśnie wewnętrzne cięcia dużo dłużej się goją
Leń :-D niestety bez wysiłku nie ma efektu :-D

ja zauważyłam, że dziewczyny z małym biustem dłuzej karmią.. ja nie dałam rady, mój od porodu nie chciał jeść, ale tak słyszałam po cesarce bywa.. karmiłam miesiąc i musiałam przejść na butlę, bo Mały nie dojadał :/
ja w sumie miałam mały biust, choć przez ciąże urósł :-D ale co z tego jak młoda nie chciała cyca... to była 3 miesięczna walka.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość