szczypior
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 73
Rejestracja: 07 kwie 2017, 16:33

Re: depilacja

26 paź 2017, 10:31

Jeśli sprzęt, którym wykonywany jest zabieg, jest wysokiej jakości to nie ma żadnego ryzyka. Jeżeli się obawiasz to wybierz się do Vici Clinic w Krakowie, oni dysponują wysokiej klasy laserem Light Sheer Duet. Pierwszy zabieg jest za pół ceny więc możesz wypróbować, czy zabieg Ci odpowiada i czy widzisz efekty.

Ramnka
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 19
Rejestracja: 15 maja 2017, 16:08

Re: depilacja

23 lis 2017, 15:28

Jeśli chodzi o zabiegi depilacji laserowej to polecam Panią Gosię z Vici Clinic w Krakowie. Pani jest przemiła, a zabiegi są praktycznie bezbolesne. Efekt jest świetny i warto się skusić. Na pewno będziecie zadowolone.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: depilacja

15 lut 2018, 22:15

owszem, depilacja jest mecząca, ale jak wykonuje się ją w domu. Ja co ok 3 tyg chodzę do beauty&Bar w Warszawie i korzystam z depilacji woskiem nog, okolic bikini i pach. włoski są słabsze i jest ich coraz mniej

Awatar użytkownika
wmartaszka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 40
Rejestracja: 21 mar 2017, 16:27

Re: depilacja

15 mar 2018, 13:42

A ja chodziłam do koleżanki, która sobie kupiła depilator IPL babyliss :) Fajna sprawa, bo mogłyśmy się spotkać i pogadać. No i oszczędzić na kosmetyczce. Płaciłam tylko tyle, co za wino bezalkoholowe, które sobie piłyśmy do depilacji.

joannamazurek
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 96
Rejestracja: 26 lip 2015, 19:42

Re: depilacja

24 mar 2018, 12:35

jak ktoras mieszka w warszawie to polecam beauty&Bar - mlode energiczne osoby, ktore wiedza co robią i robią to z pasją! Moje nogi już mają coraz mniej włosów i nie wrastają

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: KylieTab i 1 gość