Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

17 lis 2011, 16:43


A wy jak sie czujwecie dziewczynki???
Ja póki co to nie mam żadnych objawów tylko ponoć marudze tak mąż mówi :ico_szoking: jeszcze 15 minut i spadaciam z pracy :)
Pozdrawiam :ico_ciezarowka:
Fajnie będzie ajk dołączą do Nas jeszcze jakieś :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 17-11-2011, 15:52 ]
Qanchita a jak Twoje zdrówko jak się czujesz?

Agness a jak u Ciebie coś się nie odzywasz :(

Awatar użytkownika
serniczka
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 464
Rejestracja: 22 gru 2010, 15:19

17 lis 2011, 17:25

GRATULUJE BABECZKI:*

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

17 lis 2011, 17:35

Link usunięty przez obsługę forum

Proszę pamiętać, że do wystawiania rzeczy służy Minisklepik, tam i tylko tam zamieszczamy ogłoszenia o sprzedaży jakich rzeczy. Proszę nie spamować i nie dublować postów na innych wątkach.
Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 20:10 przez aga216, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 lis 2011, 19:48

Witam:)

Mad syropek ten brałam w poprzedniej ciąży i w sumie nie pomagał. Dziś nastawiam sobie własny syrop na cebuli, czosnku i miodzie :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

17 lis 2011, 19:53

Witam :ico_ciezarowka:
ale mnei dzisiaj dziewczyna w pracy wkurzyła lekko mówiąc :ico_zly:
zapomniałąm wydrukować 3 kartek i wyszłam z pracy mąż przyjechał i odjechaliśmy jakieś 2 km a ta kretynka do mnie zadzwoniła ( ona do 17 była) i powiedziała ze nie wydrukowałam zapytałam grzecznie czy może to zrobić wiecie co powiedziała... :ico_zly: ze nie bedzie za kogoś pracy robić i żeby wróciła no myślałam że zagotuje. no masakra aaaaaaaaaaa zepsuła mi całe miłe popołudnie!!!! Jak można być takim człowiekiem :ico_olaboga:

Byłam dzisiaj po pracy oddać krew do badan i zapłaciłam 96 zł :ico_szoking: a jeszcze jutro rano ide oddac bo niektóre nadczo trzeba :/ no i mocz tez po nocy

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 lis 2011, 19:57

Kasiala, mówisz żeby o kilku dniach wolnego pomyśleć. No ciężko bo dokładnie tydzień temu koleżanka z działu poszła na L4 bo ma mieć kamienie z woreczka usuwane. Niestety powiedziała o tym w ostatniej chwili i podkreśliła że do końca roku nie będzie jej na pewno:ico_zly: Teraz mamy pełne ręce roboty, bo trzeba pracować też za nią. Prosiliśmy o załatwienie zastępstwa za nią bo koniec roku to gorący okres w branży, ale kierownictwo stwierdziło że nie będą szkolić kogoś, przekazywać zakładowych tajemnic bo potem ten ktoś idzie w świat i brak dla nas korzyści :ico_zly: To się wkurzyłam i powiedziałam że mają poważnie przemyśleć zastępstwo bo ja jestem w ciąży i też nie wiem jak długo będę w stanie funkcjonować. Spojrzała na mnie takim wzrokiem jakby chciała mnie zabić, zapytała "ale do końca roku to chyba będziesz, co?". Powiedziałam, że to na pewno więc trochę ochłonęła i przecedziła przez zęby "nie, no Gosia oczywiście Ci gratuluję".
Więc wiesz dlaczego nie mogę iść teraz na L4.

[ Dodano: 17-11-2011, 18:59 ]
Byłam dzisiaj po pracy oddać krew do badan i zapłaciłam 96 zł :ico_szoking:
O matko :ico_szoking: A co robiłaś poza podstawową morfologią?

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

17 lis 2011, 20:09

HBs antygen,
USR,
Toksoplazmoza IgM, IgG

Jutro jeszcze:
cukier,
mocz,
morfologia bo tez na czczo i pewnie kolejne 60 zł do wydaniia masakra :/

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 lis 2011, 20:11

Kasiala, za te jutrzejsze to spokojnie w 30zł się zmieścisz ale może idź do rodzinnego po skierowanie. Jak chodzisz do gina państwowo to też powinien dać Ci skierowanie!

Awatar użytkownika
Kasiala
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1482
Rejestracja: 11 lis 2011, 14:07

17 lis 2011, 20:12

Qanchita widze że też masz nieciekawą atmosferę w pracy.... o mojej dużo by pisać... ale nei zamierzam długo pracować... zastanawiam się czy przy kolejnej wizycie nie wziąć L4 ale to jeszcze z lekarzam pogadam.... i tak nie chce wracac do tej pracy i najchetniej to bym juz teraz odeszła ale w tym stanie to by była czysta głupota. U mnie w pracy dzień bez nerwów i stresów to dzień " stracony" szkoda gadać.... wychodze z domku na soczek do knajpy :-)

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

17 lis 2011, 22:21

Kasiala, no właśnie...atmosfera w pracy ciężka ale chociaż nieźle płacą dlateog nie chcę sobie furtki zamykać. Dwa mieś, temu miałam propozycję pracy w innej firmie i początkowo umówiłam się na rozmowę z pracodawcą bo stanowisko fajne ale potem przemyślałam sprawę i zadzwoniłam odwołać.Szczerze powiedziałam że stwierdziliśmy z mężem że chcemy powiększyć rodzinę i nie chcę stawiać firmy ani siebie z niekomfortowej sytuacji i babka podziękowała za szczerość i powiedziała że jakbym kiedyś chciała...za rok czy za dwa to mam zadzwonić:)
wychodze z domku na soczek do knajpy :-)
Super...udanej zabawy.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość