mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: wypadające włosy

31 sie 2016, 23:12

łykaj witaminy i zmień dietę :) Stres też wpływa na wypadanie włosów. U mnie jeszcze rok temu wypadały garściami jak się stresowałam wszystkim. Obecnie myślę o przedłużeniu moich kłaczków metodą GL Apps - http://greatlengths.pl/ Są bardzo cienkie i sięgają ramion a chciałabym żeby były o wiele dłuższe i gęstsze.

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wypadające włosy

05 wrz 2016, 11:58

W sumie na wypadanie włosów wpływ może mieć wiele czynników, w tym dieta, nasz tryb życia czy złe kosmetyki które stosujemy do codziennej pielęgnacji. i właśnie nad tym warto się zastanowić, zmienić coś, zacząć od odzywek czy wzmocnieniu cebulek za pomocą maski białkowej.

Awatar użytkownika
grosik22
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 1
Rejestracja: 18 wrz 2016, 10:43

Re: wypadające włosy

18 wrz 2016, 13:23

Jeśli wypadają Ci włosy przez tabletki, to walka z tym może być trudna, bo hormony mają duży wpływ na włosy.
Ja na Twoim miejscu nie rezygnowałabym z witamin (nawet jeśli na razie nie widzisz po nich poprawy), do tego domowej roboty maseczki np. z jajek i olejku rycynowego. One na pewno wzmocnią włosy, które masz. Znalazłam niedawno interesujący artykuł na http://www.esteti-med.pl/blog/jak-zapob ... iu-wlosow/. Sposobem na polepszenie kondycji włosów i pobudzenie cebulek jest mezoterapia igłowa. To zabieg, w którym pod skórę głowy wstrzykiwana jest specjalnie dobrana mieszanka. Jest ona na pewno skuteczniejsza, bo trafia do głębi skóry.

Lola10
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 12
Rejestracja: 14 lis 2015, 20:09

Re: wypadające włosy

05 paź 2016, 08:48

Tak naprawdę na początek przydało by się zbadać przyczynę wypadania włosów. Czasem jest to ukryte w naszym organizmie. Moja kuzynka miała straszne problemy z wypadaniem włosów i próbowała juz chyba wszystkich suplementów w aptece. Dopiero gdy udała się do (link usunięty), który jej pomógł i dziś nie pamięta o problemach z włosami.

arakki
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 27 gru 2015, 14:54

Re: wypadające włosy

07 paź 2016, 09:25

Zrob dodatkowe badania, bo to moze byc oznaka np. anemii.
a tak to polecam rozne szampony oraz zadbanie o siebie od wewnatrz, gdyz to wlasnie od jedzenia wszystko zalezy.
Pozdrawiam!

Sieq
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 6
Rejestracja: 26 wrz 2016, 22:37

Re: wypadające włosy

07 paź 2016, 21:07

Lagenko ma racje. Najlepiej skonsultować się z dermatologem, który profesjonalnie zajmie się problemem. Osobiście polecam dr Trycholog - klinika oferuje wiele zabiegów, oraz posiada wykwalifikowaną kadrę, informacje o usługach i zabiegach można znaleźć na ich stronie: http://drtrycholog.pl/ :)

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: wypadające włosy

12 paź 2016, 10:13

Dzięki za namiar, może się przydać osobom na forum, szczególnie jeżeli już tam byłaś. Poza tym daj znać jak w chwili obecnej wygląda sytuacja, tak z czystej ciekawości aby każdy na forum wiedział czy udało się chociaż w minimalnym stopniu poradzić z tym problemem.

bazylka19
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 135
Rejestracja: 03 mar 2016, 17:59

Re: wypadające włosy

11 lis 2016, 21:01

Olej z wiesiołka w kapsułkach hamuje wypadanie włosów i wzmacnia te, które pozostały na głowie (zielone opakowanie, Gal). Do tego odpowiedni szampon: Vichy dercos lub Dermena. Powinno pomóc.

Jewellinnkaa1
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 164
Rejestracja: 27 paź 2016, 11:35

Re: wypadające włosy

16 lis 2016, 15:52

Mi na wypadanie pomogły zabiegi Kerastase, które robiłam u swojej fryjerki pani Kasi w In Harmony. Świetnie mi doradziła tą kurację. Dzięki niej mogę znów malować włosy i nie wypadają już garściami:)

Weronika888
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 10 wrz 2016, 20:27

Re: wypadające włosy

17 lis 2016, 23:28

Zobaczcie sobie kosmetyk Ojon Rare Blend Oil Total Hair Therapy - http://topolejki.pl/ mi pomógł na wypadające włosy.

Wróć do „Moda, makijaż i fryzury”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość