olszewska
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 26
Rejestracja: 04 mar 2015, 01:15

Re: Jak schudnąć ?

10 mar 2016, 04:33

To i ja się pochwalę. W Nowy rok postanowiłam, że chcę zrzucić "zimową oponkę". Mój plan to było, co ja mówię , to jest praca z trenerem indywidualnym w pobliskim klubie fitness, zmiany w strukturze posiłków, koniec z dużą kolacją i wspierająco suplement diety Nopalinia Max polecony przez trenerkę. Nopalinia to 100% naturalne składniki z suszoną łodygą kaktusa – opuncji figowej, rośliny występującej na pustyniach Meksyku. Ze względu na wszechstronne zastosowanie w medycynie, kaktus z gatunku Opuntia znajduje się na liście roślin o właściwościach leczniczych Światowej Organizacji Zdrowia. O składzie Nopalinia Max więcej poczytacie na stronie: http://www.nopalina.eu/#!unikalny-sklad/c1gzx Po dwóch miesiącach mam o 7 kg mniej!!!

zalamka13
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 47
Rejestracja: 28 paź 2015, 07:52

Re: Jak schudnąć ?

10 mar 2016, 15:10

Zobaczcie te stronę http://glutamina-odzywki.pl/produkty-ni ... wnosc.html macie tu podane produkty niskokaloryczne wraz z opisami. Warto skorzystać z tej oferty i zdrowo się odchudzać. ja wybrałam cukier trzcinowy i suszone owoce. Do tego spora dawka ruchu, polecam pływanie. Po m-cu 3 kg mniej.

Nuntarisa
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 87
Rejestracja: 11 paź 2015, 13:48

Re: Jak schudnąć ?

16 mar 2016, 21:29

U mnie dało się zgubić tłuszczyk tylko do pewnego momentu, potem trzeba było w to zaangażować różne zabiegi tego typu http://wposzukiwaniupiekna.com.pl/zabie ... dla-ciebie I dobrze, bo odessany tłuszczyk wykorzystano na pozbycie się moich zmarszczek :P

Apollog
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 05 mar 2016, 02:04

Re: Jak schudnąć ?

18 mar 2016, 12:56

Możecie na wiele sposobów motywować się do ćwiczeń, walcząc jednocześnie z nudą i zniechęceniem. Ja mam dla Was jeszcze jedną, ostatnia radę: nie porównujcie się z innymi, ponieważ zawsze znajdzie się ktoś lepszy od Was i ktoś gorszy, a Wasze osobowości są różne i czasami mogą tłumaczyć spadający zapał właśnie tym, że są lepsi, albo tym, że są przecież gorsi od Was…
Wymarzona sylwetka i zdrowie wymaga regularnych treningów, których nie należy odkładać na kolejny dzień. To wiecie. Ale jak poradzić sobie z coraz mniejszym zapałem do jakiejkolwiek aktywności fizycznej, szczególnie po zimie? Może warto zacząć od sportu? Bo jak mówi stare porzekadło SPORT TO ZDROWIE.

Awatar użytkownika
Jolie90
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 46
Rejestracja: 27 sty 2015, 11:11

Re: Jak schudnąć ?

18 mar 2016, 14:07

odpowiednie ćwiczenia i do tego zrównważona dieta, w taki otóż sposób można schudnąć

Dessi
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 148
Rejestracja: 16 paź 2014, 22:48

Re: Jak schudnąć ?

30 mar 2016, 13:01

Nie ma chyba na odchudzanie jednej recepty ale ale połączenie ruchu, odpowiedniej diety i mała pomoc fajnych zabiegów zawsze moim zdaniem się sprawdza, siostra teraz wróciła z pobytu, chyba 8 dni była w Ustce w http://www.hotel-lubicz.pl/ na takim pakiecie FIT i to tylko potwierdza mają teorię, mówi, że co rano miały ćwiczenia w basenie, jedzenie zgodnie z dietą 1200 kalorii no i mnóstwo zabiegów, nie mówię że schudła cudownie 10 kilo ale boczki zniknęły i jeżeli będzie w domu kontynuować taki tryb życia to do lata każde bikini jest jej

mirka85
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 331
Rejestracja: 16 kwie 2014, 08:01

Re: Jak schudnąć ?

01 kwie 2016, 18:07

Ja odchudzam się od wczoraj - tak na poważnie :) Zrobiłam trening, dzisiaj będzie kolejny. Nie jem tez słodyczy i nie zamówię fast foodów choćbym nie wiem jak mnie skręcało. Ostatnio rozważam tez wyjazd na wczasy odchudzające w Primavera - http://odchudzanie.primaveraspa.pl/prog ... hudzajace/ Chciałabym powalczyć o lepszą sylwetkę z innymi kobietami. W grupie zawsze jest raźniej.

timi
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 4
Rejestracja: 19 mar 2016, 20:28

Re: Jak schudnąć ?

01 kwie 2016, 21:54

Nie można się głodzić, ale trzeba jeść tylko z umiarem. Do tego dużo ruchu plus picie wody

Lagenko
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 905
Rejestracja: 15 wrz 2014, 13:46

Re: Jak schudnąć ?

06 kwie 2016, 08:42

Akurat głodówka to jeden z głupszych pomysłów jakie mogą nam przyjść do głowy bo potem odbije się to z większą siłą na naszym organizmie w postaci efektu jojo. Tutaj zalecam optymalną dietę plus systematyczny trening i po jakimś czasie na pewno efekty będą widoczne.

kasiasi
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 17
Rejestracja: 07 gru 2015, 21:59

Re: Jak schudnąć ?

12 kwie 2016, 21:30

Mi się udało schudnąć z pomocą wczasów odchudzających w primavera. Z nadwagą walczyłam bardzo długo, były różne diety, ćwiczenia, ale wszystko zawsze się kończyło tak samo, po tygodniu albo jeszcze szybciej. Brakowało mi silnej woli , odpowiedniej motywacji. W Primavera zobaczyłam jak powinnam prawidłowo schudnąć, jaka dieta, jakie ćwiczenia itp. Jeśli ktoś ma ten sam problem co ja miałam to polecam takie wczasy, efekt murowany.

Wróć do „Być kobietą”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość