Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

10 wrz 2012, 11:03

..
Ostatnio zmieniony 25 lut 2013, 14:05 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
olala
4000 - letni staruszek
Posty: 4269
Rejestracja: 19 lip 2007, 20:34

10 wrz 2012, 11:08

Kasia90, o szkole lepiej nie mysleć. Teraz za ksiązki 'tylko' 98zl.
Ja jeszcze dziewczyny na zajęcia z baletu poza przedszkolem zapisałam. :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 wrz 2012, 12:18

Hej:) :ico_kawusia:

Moje maluchy dzisiaj w domu, może i dobrze bo z Natka dalej katarek leci, a Milka przy okazji chciala przedluzyc weekend :ico_oczko:
Musze im kupic jakies witaminki na wzmocnienie.

olala, ło matko jakie opłaty :ico_olaboga:
My za wrzesien placimy do 15 pazdziernika, na razie ubezpieczenie, rada rodziców i filharmonia. Rada rodziców jednorazowo bo mam dwójeczke.
Kasia90, oj pamietam te praktyki na studiach jak bylam w :ico_ciezarowka: z Milką. Praktycznie jeszcze przed samym porodem, masakra - po zajeciach praktyki do okolo 18-tej :ico_noniewiem: I to jeszcze żadnej taryfy ulgowej tylko same uwagi :ico_puknij:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

10 wrz 2012, 12:58

:ico_kawa:
a u nas pt i pn już bez płaczu :ico_brawa_01:
szybko sie za klimatyzował a tak się bałam,tym bardziej że to taki mami synek :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

10 wrz 2012, 14:43

szybko sie za klimatyzował a tak się bałam,tym bardziej że to taki mami synek
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: mam nadzieję, że moja Zosia jeszcze góra do końca tygodnia popłacze przy rozstaniach i też będzie super :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
iw_rybka
Wodzu
Wodzu
Posty: 17728
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:40

10 wrz 2012, 19:39

witam i ja :-D

U nas fajnie,obylo sie bez placzu - Zuzia poszla z pania za reke,dala mi buzki,wiec wyszlam cala szczesliwa :-D A jak ja odebralam ,to powiedziala,ze bylo fajnie i oczywiscie,ze dostala "ziupke" :-D

Jutro na 16 zebarnie u Andrzejka,na 16.30 u Zuzki :ico_olaboga:

Zdrowka dla chorych :ico_sorki:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

10 wrz 2012, 22:55

iw_rybka, a widzisz, nie było tak źle :ico_oczko:

Jak tam chorowitki ??
Mam nadzieje ze lepiej!


U nas katarek na szczęście przeszedł :ico_sorki: , wiec jutro startujemy do przedszkolka :-D :-D :-D
Ubranka naszykowane, budzik nastawiony :ico_haha_02:

Spokojnej nocki :)

Awatar użytkownika
Magda33
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1876
Rejestracja: 19 mar 2009, 14:10

11 wrz 2012, 07:28

Witam z poranną :ico_kawa: U nas dzień jak co dzień...płacz przy rozstaniu, ale poszłam jeszcze do intendentki po karteczkę z płatnością i potem wróciłam pod salę :ico_puknij: i płaczu już nie było, za to było słychać, że zadowolona rozmawia z panią :ico_brawa_01: Jak ją odbieram ja lub moja mama, to Zosia jest bardzo wesoła, wygłupia się, opowiada co robiła, jak było fajnie itd. więc źle jej tam nie jest i krzywda się nie dzieje, a że popłacze rano przez 5 minut, to nie jest jakaś straszna rzecz. :ico_oczko:

Awatar użytkownika
betina
4000 - letni staruszek
Posty: 4466
Rejestracja: 06 sty 2009, 21:11

11 wrz 2012, 08:58

:ico_kawa:

u nas również sukces kolejny dzień bez :ico_placzek:
dostałam książeczke opłat w tym miesiącu wynosi 80zł (śniadanie,II śniadanie +obiad)

zastanawiam się nad zakupem witamin dla Tomcia sezon gryp i przeziębień się zbliża
tylko co wybrać??
myślałam o tranie lub multi sanostolu

Awatar użytkownika
zaczarowana
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3616
Rejestracja: 23 kwie 2009, 16:34

11 wrz 2012, 09:29

myślałam o tranie lub multi sanostolu
bardzo dobry wybór

Jak tam chorowitki ??
Mam nadzieje ze lepiej!
u nas stan Grania właściwie bez zmian. Zdążyłam zauważyć że Granio mimo katarku i kaszelku czuje się świetnie. Gardlo ma czyste po za migdałami które ma od roku powiększone więc go dziś pusciłam do pokola. Uprzedziłam wychowawczynię że smarka i kaszle, żeby mi afer nie robiła. Dziś mam alergologa więc powie mi coś na temat jego alergii, dostanie wstępnie leki odczulające i przede wszystkim zaświadczenie o alergii do pkola. Zobaczymy


Jeśli chodzi o pójście dziś małego do placówki to było dziś znacznie lepiej jak w poprzednim tygodniu. Już w domu go uprzedziłam, że idziemy do przedszkola. Powiedział, że nie, ale jak zaczęłam mu robić kanapki do śniadaniówki to się bardzo ucieszył. Spakował do plecaczka, ładnie się ubrał (sam!!) i poszliśmy. Dał mi ładnie rękę (nigdy mi nie dawał ręki przy spacerze!) i sam otworzył drzwi. Później ładnie powiedział "Dzień dobry" paniom i się sam rozebrał. Nie chciał dać buzi, bo się wstydzi już to robić, więc powiedział "papa" i poszedł na salę :ico_brawa_01: Ciekawe jak potoczyło się później.
Musze im kupic jakies witaminki na wzmocnienie.
tak, to bardzo ważne
:ico_olaboga: A ja w ciąży. Już mnie przerażenie bierze co będzie za 3 lata, jak 2 bobas do przedszkola pójdzie. :-D A planujemy 4 dzieci.
Jakoś to pójdzie, zobaczysz :) Nawet nie bęziesz wiedziała kiedy.

Magda33,
A Ty w jakiej częścii Wro mieszkasz?

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość