robak
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 826
Rejestracja: 27 cze 2007, 11:53

18 wrz 2007, 10:18

witam brzuchatki:) ja mam termin na 31 grudzien ale jakos nie mozemy dokladnie doliczyc i mam przeczucie ze nasza kruszynka bedzie z nami na swieta:)od 3 tygodni mam zalozony pessar na szyjke czy ktoras z was tez ma?? bo szyjka od wewnatrz zaczynala sie rozwierac , musze duuzo odpoczywac i jak njawiecej lezec, a i jeszcze tydzien temu dowiedzialam sie ze mam anemie , czy znacie sposoby oprocz picia soku z czerwonych burakow?? pozdrawiam:)

[ Dodano: 2007-09-18, 10:21 ]
a kobietki powiedzcie co juz amcie kupione dla swoich pociech?? my mamy wozek , wanienke , wiekszosc ciuszkow, kocyki, butelki a w nastepnym miesiacu mamy zamiar kupic lozeczko i zobaczy sie co jeszcze wpadnie w oko:)

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 wrz 2007, 10:55

Witajcie kochane!!! Przestaje mi sie to podobać co wy z tymi szyjkami :ico_nienie: zwariowałyście, do łózek i odpoczywać!!! :ico_olaboga: U mnie troszke lepiej dziś obudziłam sie bez bólu głowy, ale to hcyba dla tego ,że wczoraj przed spankiem poszłam z męzusiem na spacerek a że było tak ciplutko to zostawiliśmy na całą noc otwarte okienko. Jednak ciśnienie z rana znowu bylejakie i słaniam sie na nogach. Idę tez zaraz polezec.
robak, Ja jak narazie mam kupione tylko łózeczko z pościelą , laktator z butelkami i podgrzewacz do buteleczek, wózek tylko wybrany i zamówiony czeka na odbiór w grudniu. Reszty nie kupuje narazie bo jeszcze troszke czasu, a ponad to nie wiemy z mężusiem co będziemy mieli !!! Pozatym mój mężuś jest przewrażliwiony i niechce kupować wczesniej bo to ponoć źle wróży, a tyle czekaliśmy na nasze maleństwo że wolę go posłuchać. Ale sie rozpisałam , całuski :ico_haha_02:

Lalka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2955
Rejestracja: 12 maja 2007, 17:25

18 wrz 2007, 10:55

cześć dziewczyny tym te którym zostało 120 dni i mniej zapraszam do odliczanka

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 wrz 2007, 11:01

Edzia29 mam nadzieje ze bedzie wszystko ok trzymam kciuki

nie wiem jak to jest ale moja siostra jest tez w ciazy ma termin na stycznia i praktycznie co dwa tygodnie ma wizyte u ginekologa i robione wszystkie badania a ja u ginekologa bylam w sierpniu mam isc dopiero 10 pazdziernika szyjki nie mialam badanej zrobil mi tylko usg no a przeciez przez ten czas duzo sie moglo zmienic co miesiac chodze do poloznej ale ona mierzy tylko cisnienie, sprawdza wage i bicie serca maluszka jedynie co mi powiedzial ginekolog to jezeli bedzie mnie cos bolalo to mam do niego zadzwonic

robak mam juz kupiona wanienke butelki smoczki kilka ubranek pieluszki posciel zamowione lozeczko zostal mi tylko wozek i kosmetyki a takie rzeczy jak nozyczki szczotki to kupuje jak widze w sklepie kocyk karuzele ma mi przywiez moja mama bo ma przyjechac do mnie i mi na poczatku troche pomoc a i swieta bede miala fajne bo bedzie ze mna
pozdrawiam

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 wrz 2007, 11:18

iwona83, To starsznie żadko masz te wizyty naprawde ja z moimi problemami mam co 3 tyg wizytę wtedy bada mnie na foteliku i robi dokładne USG , badani krwi morfologie i mocz robiłam 3 razy , ale gdt zapytałam go czy nie powinnam robić ich cio miesiąc to powiedział mi że nie ma potrzeby bo mam wyniki bardzo dobre, poza tym on sam dzwoni do mnie raz w tygodniu wieczorem i pyta jak sie czuje. Lekarza to ja mam wspaniałaego naprawde anioł nie człowiek!!!!!! :ico_haha_02:

[ Dodano: 2007-09-18, 11:52 ]
Obrazek

Nasz ślub kościelny odbył się 3 lata temu!!! Cywilny 7 lat temu!!! :ico_haha_01: Musieliśmy sprawdzić czy to to!!!!

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 wrz 2007, 12:00

No wlasnie wiem ze mam strasznie malo tych wizyt ale tutaj podobno to jest normalne jak zreszta wszystko ja tak i tak mam czesto bo chodze do ginekologa i prywatnie i panstwowo tylko ze do prywatnego dojezdam az 80km bo znalazlam polaka.
Wkoncu udalo mi sie wkleic zdjecie jak dla mnie internet to czysta magia a niby w szkole sie uczylam tylko juz wszystko zapomnialam mam nadzieje ze zrobilam wszystko dobrze.
W niedziele mam pierwsza rocznice slubu musze wymyslic cos fajnego i zrobic mezusiowi niespodzianke, a jutro najgorsze rozprawa ale cche juz to miec za soba

Awatar użytkownika
Asikk
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1129
Rejestracja: 23 sie 2007, 18:02

18 wrz 2007, 12:01

iwona83, Ale piękny brzusio gratuluje!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

[ Dodano: 2007-09-18, 12:04 ]
Co do rozprawy trzymam kciuki i błagam tylko sie nie denerwuj bo w naszym stanie nie wolno!!!!!!! :ico_nienie: Buziaczki chyba sie położe bo siedzę i siedzę przet ty netem , a maluszek sie wierci pewnie mu nie wygodnie. :ico_haha_01: :ico_papa: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

18 wrz 2007, 12:19

Witam was dziewczynki kochane :ico_buziaczki_big: Ja się strasznie zaziębiłam,walcze z katarem :ico_placzek: .Dziś w nocy komary tak pogryzły moją biedną kochaną Julcię po buzi,ze wygląda jakby miała ospe,albo jakies uczulenie :ico_olaboga: .

edzia29 No to faktycznie nie za fajnie :ico_szoking: to teraz się nie wysilaj i nic za bardzo nie rób tylko lez jak najwięcej,choc w sumie wiem jak cięzko jest polezec przy dziecku :shock: ...Ale musisz dbać o siebie!3mam kciuki zeby było wszystko ok.
robak Tobie tez nie zazdroszcze :ico_nienie: musisz dbać o siebie.A co do rzeczy dla malenstwa to mam juz,łóżeczko,wanienke,butelki+smoczki,laktator,ubranka-tyle,ze prkatycznie wszystko po Julci :-D reszte muszę dokupić...
iwona83To mało masz tych wizyt :ico_szoking: Ja mam wizyty u ginekologa co 2tygodnie i wtedy tez zawsze położna mierzy cisnienie,sprawdza wage oraz słucha tetna malenstwa...Ja bym nie wytrzymała tyle czasu z pojsciem do lekarza :ico_nienie: ze mnie jest zbyt wielka panikara :ico_haha_01: :ico_haha_01:
A mezusiowi zrob pyszna kolacyjke i załóż sexowną bielizną :ico_haha_01:

U mnie dzis na Śląsku piękna pogoda,muszę sie wybrać z Julcią na spacerek pozniej bo teraz zabiore się za obieranie ziemniaczkow na obiadek...Co macie dzis dobrego na obiadek? :ico_haha_01: Ja mam rybkę w sosie smietanowo-koperkowym z ziemniaczkami i suroweczka z kiszonej kapusty :ico_haha_01: ....Ale smaki mnie wzieły...Dobra mykam bo troszkę się rozpisałam Do pozniej buziolki

Awatar użytkownika
iwona83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6177
Rejestracja: 26 sie 2007, 15:10

18 wrz 2007, 12:31

jola85 moge zapytac z kad jestes z slaska bo ja tez jestem dokladnie z okolic Tych co do seksownej bielizny to chyba w tym stanie to nie za bardzo bym wygladala seksownie :ico_haha_01: mysle ze kolacyjka wystarczy
na obiadek mam dzisiaj bigosik

Awatar użytkownika
Jola_85
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
JEEEST! Przekroczyłem 1000 postów!
Posty: 1029
Rejestracja: 17 maja 2007, 12:49

18 wrz 2007, 13:13

iwona83 mieszkam w Dąbrowie Górniczej :-D tez w sumie nie daleko Tych :ico_haha_02: .....

Kurcze dziewczyny ja juz niewiem wklejam te adresy i z tych napisow i z tych zdjęć i jakos nie chcą mi się wkleić :ico_olaboga: :ico_noniewiem: .....Wklejam je w to samo okienko co suwaczki i nic ....juz niewiem co robic

[ Dodano: 2007-09-18, 13:21 ]
ehh ju niewiem co mam zrobic ktory kod z fotosika wklejacie? i gdzie dokladnie wklejacie?

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość