maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: oczyszczanie organizmu

21 wrz 2017, 15:14

A mogę zapytać co masz na oku? Bo ja powiem, że zainteresowałam się tymi wyciskarkami wolnoobrotowymi i dużo dobrych opinii jest o Hurom. Znasz tą markę?

Awatar użytkownika
naszpilkach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 wrz 2017, 14:57

Re: oczyszczanie organizmu

22 wrz 2017, 11:24

Pierwsze słyszę... :o
Zastanawiam się nad Phillipsem, a tu znowu jakaś nowa marka. Ty masz może styczność z ich sprzętem?

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: oczyszczanie organizmu

22 wrz 2017, 14:51

Nie no Hurom to pierwsza firma, która wypuściła wyciskarki do soków. Podobno też najlepsza. Jeszcze nie kupiłam, przyznaje ale widuję je w markerach typu Media Expert więc możesz sobie zobaczyć na żywo. Zdecydowanie lepsze wykonanie niż Philips itp. dopracowany każdy szczegół i dużo funkcji. Nawet możliwość wykonania lodów, czy mleka migdałowego.

Awatar użytkownika
naszpilkach
Rozkręcająca się gaduła
Rozkręcająca się gaduła
Posty: 13
Rejestracja: 18 wrz 2017, 14:57

Re: oczyszczanie organizmu

25 wrz 2017, 11:41

Zbliżają się urodziny mojego męża, kupię mu sprzęt z Huroma pod pretekstem, że będę mu codziennie robić pyszne lody. :D

maksik
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 93
Rejestracja: 18 sty 2017, 11:39

Re: oczyszczanie organizmu

25 wrz 2017, 15:02

Bo zdrowa dieta jest bardzo ważna. Wprowadzając do diety soki oczyszczamy organizm z toksyn i daje to nam dużo więcej energii w tym również na ćwiczenia właśnie. Ja jestem za po prostu zdrowym odżywianiem i dobrymi nawykami. A wyciskarka do doków powinna być w każdym domu.

Awatar użytkownika
Ginger6
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 5
Rejestracja: 17 paź 2017, 13:50

Re: oczyszczanie organizmu

20 paź 2017, 17:31

A czy sądzicie, że coś z tej oferty byłoby ok https://www.straganzdrowia.pl/pl/producer/Bio-Planet/45 ?

holka88
Noworodek Forumowy
Noworodek Forumowy
Posty: 2
Rejestracja: 15 mar 2018, 08:12

Re: oczyszczanie organizmu

15 mar 2018, 08:24

Ja polecam ziemię okrzemkową. Na początku jest ciężko, ale z czasem widać efekty znaczne lepsze niż gdy kiedyś próbowałam diety i ziółek. Sprawdźcie sobie sami np. tutaj - naturalniepozdrowie.pl/ziemia-okrzemkowa-na-odchudzanie-diatomit-pod-lupa-eksperta/

wysoka
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 08 gru 2016, 16:04

Re: oczyszczanie organizmu

06 kwie 2018, 14:12

To dobry sposób na pozbycie się toksyn z organizmu jednak trzeba robić to umiejętnie. Niektórzy myślą, że oczyszczą organizm stosując głodówki, a to zupełnie nie działa. Przynosi tylko więcej szkody. Z resztą warto o tym poczytać: http://www.kobiety.pl/zdrowie/dlaczego- ... bezpieczne Lepiej tego nie praktykować. Najlepiej jeść produkty, które zawierają dużo błonnika no i pić duże ilości wody.

rozena
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 90
Rejestracja: 19 lip 2017, 18:19

Re: oczyszczanie organizmu

11 kwie 2018, 11:15

dobrze jest pić błonnik, od czasu do czasu robię sobie taką kurację colonem c, super dziala na jelita, od razu czuję że lepiej pracuja, nie mam problemów z wypróżnianiem się i czuję się dużo lżej

DominikaJ
Towarzyska dusza
Towarzyska dusza
Posty: 34
Rejestracja: 21 gru 2014, 10:54

Re: oczyszczanie organizmu

17 kwie 2018, 11:15

A powiedzcie mi dziewczyny, czy przy okazji odchudzania korzystałyście może z produktów Fivren? Czytałam nieco na ich temat i okazuje się, że dzięki takiej kuracji można pozbyć się z organizmu pasożytów, toksyn czy nadmiaru wody, a jednocześnie odzyskać dobre samopoczucie. Jak sądzicie warto się skusić na takie preparaty?

Wróć do „Fitness, Diety i odchudzanie”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość